Kate Abbottová pracuje jako bezpečnostní expert na americké ambasádě v Londýně. Její kolegové se stanou obětí pumového atentátu v restauraci, kde se konala oslava narozenin jednoho z nich. Ona měla štěstí, protože ve chvíli výbuchu byla v obchodě naproti restauraci. To, že se nejednalo o náhodu, ale že jí jde o život, pochopí ve chvíli, kdy na ni zaútočí neznámý muž. Stopy teroristického spiknutí vedou k jednomu z jejích kolegů z ambasády. Když ho vyhledá, muž se ji pokusí zabít. Dojde k potyčce a Kate ho zastřelí. Teď má v patách americké úřady, které ji považují za teroristku a vražedkyni i najatého chladnokrevného zabijáka. Začíná honička po celém Londýně. Kate musí dokázat svou nevinu a zmařit plánovaný teroristický útok na náměstí Time Square v New Yorku. (TV Nova)

woltrak

Já jsem byl spokojený. Neustálá akce a Mila konečně nehraje v nějakém vyloženém bahně. Je to takový Bourne v sukni. No, ještě sedící na lavičce náhradníků, ale super klubu. ()

critique

Příběh jakž takž, ale natočené to bylo, bohužel, nezáživně až nudně. Ani moje oblíbená Milla se sem, se svým výrazovým rejstříkem, absolutně nehodila a vlastně celkově je většina postav víceméně nevěrohodných až přiblblých. Celé to, v rámci možností, zachraňuje Brosnan, který chladnokrevného zabijáka zvládnul dost dobře a scény s ním jsou tím nejlepším, co film nabízí. Jednou se na to podívat dá, ale u mě na konci převládlo zklamání. ()

jiri.juricek

Průměrný akční film na který se dá, ale dobře dívat. A na zabití nudného večera dobrý. Scénář je béčkový , Brosnan jako zabiják super, Millu mam taky rad. Takže dávám průměrné hodnocení. ()

tomuleee

Sem velký fanda Brosnana ale tenhle film si prostě nezasloužil. Moc bych mu přál nějaké vzkříšení alá Liam Neeson (Taken). Prostě to nemá koule ani nic co by Vás po výbuchu nutilo se dál koukat. 50% ()

mykey77

Velmi unavna spionazna nahanacka s nesmrtelnou Milou Jovovich a deduskom Brosnanom. Za Brosnana a par zaujimavych momentov 2* ()

rewoluce

A sme zase v Amerike v krajine neob... bla bla bla.. Proste Jofa sa tvárila ako panička ktorá v živote nedržala pinďúra v ľavej ruke a tupo behala po Londýne pričom jej vôbec nedošlo že dnes sa dá dovolať aj desať poschodí pod zem!? :D Však musíme prehliadnuť niektoré excesy inak by to nešlo. Takže oki no na konci filmu som dostal záchvat v momente, kedy sme sa všetci dozvedeli o zmarených teroristických útokoch v počte tuším niečo okolo 50ky a to iba v NY...od útoku na dvojičky, ktoré ako všetci už vieme si Armerika urobila sama. No nevadí, život ide ďalej a jediný kto si to odsral (zase) je úžasný, nestarnúci, akčný Pýr Brošňa.. Hodnotím iba kameru a uja ktorý má vytetované na stoličke režisér.. inak bieda ()

andydufrsn

Podle mého Brosnanova nejlepší role, tenhle zabiják mu vyloženě sednul. Film mě nezklamal, sice jsem na něm nenašel nic úplně extra úchvatného, protože filmů, kde jeden vyvrhel (a to ještě vyvrhel na kterého je to všechno ušito) , bojuje proti všem, aby se nakonec ukázalo, že měl pravdu jsem viděl už hodně, ale rozhodně mně nezklamal. ()

ynteligent

Asi sa pridam do dlheho radu tych co pisu ze ten film mal potencial aj to malo nejaku zakladnu ideu na ktorej sa dal postavit pribeh, ale to prevedenie do praxe - des a hruza.A koniec filmu tak to bolo uplne zufalstvo. Z mojho pohladu dalsim problemom bola samotna Milla Jovovich. Jej herecky vykon bol strasny, neuveril by som jej vobec nič, vyslovene ten film este viac pokazila ako bol. Skratka nemastne, neslane, nedomrlé.... ale zase lepsie ako si sypat sol do očí.. takze 2 hviezdicky... na viac to nemalo ani omylom ()

Matrix44

Pierce Brosnan je stále dobrý, ale to je všetko. Typicky hlúpy americký scenár v ktorom nie je možné zničiť americkú analytičku, ktorá 11/9 prišla o svojho priateľa. Nikto jej ale nepovedal že hraje presne na opačnú stranu :) ()

potok.009

Zabiják Pierce Brosnan likviduje nejrůznějším způsobem stovky lidí, ale s obyčejnou bezpečnostní expertkou na víza si ne a ne poradit. ()

JerryPilsen

Tuctová střílečka,která ale nenudí.Stokrát viděné je servírováno zase trochu jinak a dospěje bez překvapení ke zdárnému konci. ()

eexDon

Für mich - 60%, - /děj o ničem, jako vždycky, akční stránka filmu poměrně skromná/, + /Pierce jakožto záporák docela zajímavý + Milla jakožto klaďák hezká, aspoň ta malá akce, co tam byla, docela bavila/, hodnocení - skromný akční film, průměrný průměr s hezkou Millou a stárnoucím Piercem ()

catwillows

Mam ráda Millu i Pierce ...ale tohle byla totální sr.... Dlouho jsem neviděla tak blbej film ,... Scénářem počínaje a debilností děje konče,,, už nikdy ()

macherano

Je to celkom zaujimave ako to asi vyzeralo mohlo vyzerat pocas 11 septembra ked teroristom boli dodane viza a volne sa premavali a mohli urobit to co spravili takze ziadne konspiracne teorie takto nejako by som si to predstavoval mila v zaujimavej pozicii ale fajn a zaporak tiez len tam chybali tie velke strihy kamerou ze sa ni3co deje bolo to pomalsie tempo na dany namet ()

SNCIS

"Děláme to proto, že věříme v onu staromódní představu o Zemi, že? Nebo aspoň v to, že musíme chránit naše občany... Naše přátele..." - 40%. ()

Špionážní mimozemská invaze

Špionážní mimozemská invaze