Tajný život mazlíčků

• USA The Secret Life of Pets (více)

Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a obklíčení skupinkou osiřelých zvířat, která pod vedením šíleného králíka vládnou městskému podzemí. Naštěstí má Max doma pořádnou smečku přátel, kteří se rozhodnou, že ho nenechají na holičkách a vydají se ze svých pelíšků na mimořádně dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je nalezení a záchrana Maxe. Musí to navíc zvládnout v šibeničním termínu, než se jejich páníčkové vrátí domů. Jestli by nakonec nebylo lepší nepřemýšlet o tom, co bez nás dělají. (Cinemart)

Igy007

Když jde do kina celá rodina, měli by se bavit všichni. To TŽM zcela splňuje. A dětem ten film navíc napoví, že pořídit si zvířátko není jako pořídit si hračku; že to je závazek na mnoho let a taky velká zodpovědnost. A že zvířátko má city a duši. ()

endrix

Výborný animák, který sice má slabší okamžiky, ale není jich moc. Zajímavé charaktery, dobrá animace, slušný příběh (speciálně na dětský film) a výborné hlášky. A nakonec skvělý konec. Bavil jsem se já, bavily se děti. Co víc si od dětského animáku přát. ()

oli9

Skvělý animák i pro ty nejmenší . Animák srší vtipem , akcí a přesně takto si představuji život domácích mazlíčků když nejsme doma :) ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

Inkognito_CZ

Docela dlouho jsem nemohl setřást pocit, že jde jen o adaptaci na motivy Garfielda. Nakonec musím ale uznat, že jde o docela vkusnou a místy i vtipnou blbůstku. Celkový dojem však není žádná hitparáda. Děj mi připadá malinko rozházený, některé postavy nevyužité či nadbytečné a největší zklamání je pro mě odchýlení od konceptu, na který jsem se opravdu těšil. Očekával jsem, že se dozvíme, co se děje za zavřenými dveřmi, když je pánem domu čtyřnohý mazlíček... nestalo se tak (pouze okrajově). Zkrátka roadtripová zachraňovačka, jakých už tu bylo přehršel. Dětem se to ale bude líbit a dospělá část publika se občas zasměje u nějakého toho stereotypně založeného zvířecího vtípku. ()

AmunRa

Animák opravdu určený pro děti, takže pokud jdete do kina s dítětem, přidejte dvě hvězdičky. Pro dospělého průměrný aminák bez výraznějších kladů. Děj hezky odsýpá, ale gagy jsou prvoplánové a pro dospělého notně vyčpělé. Množství zvířat je ve filmu jen pro jednu svou scénku, takže pobaví, ale pak zmizí z děje. Neurazí, ale nezaujme. ()

ssarka

pro majitele psů-stačí se podívat na trailer a vše,co se Vám na tom bude líbit je v něm...jelikož nemám potomky,tak nevím,jak se to líbí dětem,ale mohlo by....jinak pro mě jako dospěláka-až na psí mimiku,kterou si spojuji se svým pejskem a tím pádem jsem se nad začátkem rozplývala,je to nenadchne-neurazí... ()

LL CoOl J 74

Dnes videno v kině s pritelkyni:).. Nemuzu si pomoc , ale to je to co měe stale bere na animovanem filmu skvely pribeh a spousta zabavy k tomu .. :D :D ()

bigmatko

nie je to práve kreslený hit sezóny a musím vysloviť mierne sklamanie lebo trailery bežali v kinách a na nete takmer rok a podľa nich som sa na film tešil oveľa viac než ako to v skutočnosti dopadlo. Je to viac orientované na deti a chýba tam taký ukrytý príbeh v ktorom by sa našiel aj dospelý divák. Zopár scénok je skvelých, celkovo je to však taký šedý priemer. ()

bl.e.cha

Těšila jsem se na film rok díky naprosto úžasnému traileru, bohužel to bylo to jediné, co za to opravdu stálo, jinak spíš nižší průměr. Zkrátka velká očekávání před filmem a následné zklamání po odchodu z kina. Animace pěkná, příběh za nic moc nestál. ()

camomilla

Obrovske zklamani z nadupaneho traileru, ktery se promenil ve film pro decka, kde se porad nekdo za nekym honi. Jestli si myslite, ze konecne vezmete ditko na animak a taky dostanete porci chytre a vtipne zabavy, rozhodne zvolte Zootropolis. ()

Aquaponik

Průměrný animák, který se rozhodně nedá srovnat se Zootropolis. Ohraný příběh, originální vtipy pouze prvních cca dvacet minut, český dabing tak trochu moc uřvaný, ale zase pěkná animace, dokáže i dojmout a spousta odkazů na filmy. Za mě slabší tři. PS: Děti budou tento animák zbožňovat. ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest