Tajný život mazlíčků

• USA The Secret Life of Pets (více)

Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a obklíčení skupinkou osiřelých zvířat, která pod vedením šíleného králíka vládnou městskému podzemí. Naštěstí má Max doma pořádnou smečku přátel, kteří se rozhodnou, že ho nenechají na holičkách a vydají se ze svých pelíšků na mimořádně dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je nalezení a záchrana Maxe. Musí to navíc zvládnout v šibeničním termínu, než se jejich páníčkové vrátí domů. Jestli by nakonec nebylo lepší nepřemýšlet o tom, co bez nás dělají. (CinemArt)

chelseaman22

Skrz naskrz průměrný animák, jež prohospodařil potenciál. Divák ocení zejména jednoduchost a psy. Pokud chce divák objevovat Atlantidu, tak ať si raději pustí Zootropolis, které názorně ukazuje, že pokud chcete film s přidanou hodnotou, tak musíte zapojit mozek a nikoliv naprcat na scénu co nejvíce psisek. 55% ()

UhLee

(6,5/10). Příjemný film u kterého se celá rodina bude skvěle bavit. Navíc ty zvířátka jsou brutálně roztomilá a film si drží úctyhodné tempo po celou dobu stopáže. O žádné revoluční dílo nejde, ale na dvojku se kouknu. ()

kristianzen

Tak todle bych dítěti nepustil. Po úvodních pár minutách se super nápadem se film zvrtne a na scéně se objeví nenávistný charakter v podobě malého bílého králíčka která chce zabíjet a zabíjet. Co si z toho má dítě vzít? ()

Tynyton

Za mě musím říct, že velmi povedené. Bavila jsem se mnohem více než u Zootropolisu. Příběh mi přišel vtipný, ale nejsem si jistá, zda některé scény snesou malé děti (jak to zde již někdo komentoval) a to je film přímo pro ně adresovaný. ()

Lachtaan

Tendencí posledních let je bohužel představit v trailerech ty nejvtipnější a nejočekávanější scény a posléze už člověk nemůže být v kině ničím překvapen. Svým způsobem si ale pořád stojím za tím, že tahle roztomilá dobrodružná jízda byla pěkným, místy výjimečným zážitkem. Na animáky budu koukat i ve 40ti, i kdybych si je měl pustit jen tak pro sebe. Jen si rok od roku dávám větší pozor na originální výběr a i kdysi nadměrná spokojenost s Mazlíčky by mě dneska opravdu nepotkala. [viděno v Cinestar Plzeň 28.8.2016] ()

Ryuuhei

Nejsem zrovna na zvířata, i když tady jde o karikatury, s navíc spíš lidskými vlastnostmi. Pointy jednotlivých částí byly předem odhadnutelné, hitparáda překvapivých momentů se nekonala a snímek tak zůstává spíš pohodovkou na odpoledne, než intelektuální masáží s mnoha úžasnými věcmi na pozadí. Humor není výrazný, ale neurazí, postavy jsou celkem fajn a očekávaný vývoj nejprve nedobrého vztahu mezi hlavními hrdiny je uspokojivý. ()

bubun

Příběh sprostě vykradený z Toy Story (ale fakt úplně!), akční honičky v autech a rádoby roztomile animované zvířecí postavičky. Asi tři vtipné momenty na celý film. Za mě teda ne. Přitom už jen název nese velký potenciál, který by se dal rozvíjet a zpracovat. Tohle je podbízivá vyčpělost bez nápadu. ()

elanius

(78/2016) / Štandardný animáčik so zvieratkami a jasná stávka na istotu. Príbeh sa moc o originalitu nesnaží a dáva plný priestor pre vtípky a scénky. K dobrému dojmu pomohol aj naozaj výborný dabing, samozrejme myslím hlavne Louis C.K. a Kevin Hart. (6/10) ()

terunka003

Animované, zvířecí, ňuňánkové, dobrodružné, kamarádské. Animované pohádky nejsou nikdy na škodu. V tomto případě to opět vyšlo. Dobrodružný příběh o záchraně zvířecích kamarádů a vztahu mezi nimi a lidmi. Děj byl jednoduchý, postavičky krásně malované, občas hozená vtipná hláška. Super pro nedělní odpoledne. ..kdyby tak bylo všechno jako v pohádkách.. ()

uiu

Na tenhle animák jsem se těšila. První trailer vypadal dost dobře a myslela jsem, že bude dost konkurovat na mém osobním žebříčku ostatním animákům jako Jak vycvičit draka atd. Ovšem žádná sláva se nekoná. Názvu odpovídá jen prvních cca 10 minut snímku, kdy se podíváme do tajného života mazlíčků, když odejdeme do práce a zůstanou sami doma, ale posléze se jedná o obyčejný "road movie" a hledání ztracených psů. ()

venison

Jsem pracující pejskař, takže mě zákonitě "Tajný život mazlíčků" bavit musel.. :-) Na 5* to nebylo, sem tam se objevilo nějaké menší vadítko.. Úplně mi nesedl hlavní padouch zakrslý králíček.. Druhý pes k Maxovi byl taky divný.. Ale jinak měl tenhle animák šťávu! Především ukázky, které úplně nesouvisely s hlavní dějovou linií.. Bohužel řadu z nich vyplácali na traileru (nebo to byl čistě záměr, aby do kin nahnali lidi).. Odlehčená, milá, nápaditá komedie pro celou rodinu.. Místy hodě připomínala animák "Spláchnutej" asi kvůli kulisám přemnožené stoky, ale dalo se mu tenhle malý neduh odpustit.. ()

Pavlínka9

Já jsem se skvěle pobavila :) :) Celý život žiju s kočkou - tudíž mi chování, které tam bylo znázorněno u kočky, bylo hodně blízké :) :) Přišlo mi to krásně znázorněné, skvělé hlášky, ne nějak extra přeplácané a hodně různorodé :) Myslím, že každý kod má nějaké zvíře - tam viděl to svoje a pobavil se :) ()

Ivuse

Mně tahle sranda stačila. :-) Nejednou jsem dostala záchvat smíchu, nevím, možná jsem trochu jednodušší, ale prostě mi to na zábavu stačilo. :-D Je pravda, že záchvaty se dostavily hlavně v začátku filmu, ale já se prostě bavila a vypadalo to, že i zbytek rodiny, takže bych tenhle film jen vřele doporučila. Majitelé nějakého toho domácího mazlíčka jistě uznají, že zvířata byla popsaná dokonale. :-) ()

hroubek

Čekal jsem to mnohem horší. Největší výhrou Tajného života mazlíčku je to, že je to v celku koukatelné a rozhodně to neuráží jako Mimoni a místy to má i fajn nápady. Příběh není originální, ale to je podle mě ten nejmenší problém. Hlavní je, že se na to dá koukat. Jasně tenhle film nemá ambice předvést něco více, jako Zootropolis, Hledá se Dory nebo Buchty a klobásy. Na druhou stranu přináší obyčejnou zábavu na hodinu a půl, při které můžete klidně vypnout a nemusíte nic řešit. Je to lehce nadprůměrný animovaný film. Kdo chce více má smůlu a jde se kouknout na něco jiného, na pobavení a odreagování to stačí. ()

Mishqo

75% ... Áno, asi takto nejako si predstavujem ten tajný život našich maznáčikov. Bolo to jednoduché, ale na druhej strane veľmi milé a ohromne vtipné :) ()

VanTom

Bylo to fajn, zvlášť pro děcka a majitele domácích mazlíčků (nejlépe oboje v jednom), tenhle pocit mě provázel většinu času (u závěrečné megaakce s autobusem na mostě jsem již trošku zíval, tu autoři poněkud přehnali). Nejvtipnější momenty jednoznačně pramenily z perfektně odkoukaných typických znaků chování rozmanitých zvířecích charakterů. ()

VasaX

Tajný život zvířátek není zase tak tajný. Kouzelná věc pro děti, dokonce snad i lepší jak "Dory", se solidním dabingem (tím myslím ten originální, ve kterém jsem to viděl), která tak nějak hraje na naše vlastní zkušenosti a předsudky o zvířatech, které si doma chováme. Není to super vtipné, ale je to hezky udělané a je to zábavné. Zde jednoduchý příběh funguje, protože má velmi dobré tempo a divák se může věnovat všem těm gagům a různorodému antropomorfismu zvířat. Hlavní hrdinové si nezískali úplně mé srdce (snad až na dravého ptáka), ale nejsou charakterově tuctoví a nejsou (až na výjimky) nesnesitelní. U mě je tohle o kus dál jako prodejná Dory (alias Nemo 2), ale rozhodně to není hit sezóny. Za mě tři a půl hvězdy ve světě animáků pro děti i dospělé. ()

Master19

Pro děcka skvělé, ale rodiče si tentokrát kromě skvělé animace moc neužijí. Nejvíc mě asi bavila kočka Chloe alias Koule. No a Dejdarův bílý králíček, tam už ale autoři moc tlačili na pilu. Celkově místo "bohulibých" záměrů, čili pobavit diváka, jsem z tohoto filmu nejvíc cítil: těšte se a odložte si prachy i na dvojku (trojku...). ()

lykan9

Čistě průměrný animák, kterých již bylo natočených tolik, že už ani nemá, co nového by přinesl. Až se divím, že to byl takový kasovní trhák. Zase na druhou stranu, mohlo to být i horší. ()

drackula

Svieža jednohubka, ktorú ocenia najmä majitelia nejakého domáceho zvieratka. Vtipov je dostatok, psychopatický králik jasne dominuje, ale nič výraznejšie sa na plátne neudialo. Plus záver mi pripadal už taký trochu splácaný, ako keby tvorcovia nevedeli kam ďalej. 70% ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest