Tajný život mazlíčků

• USA The Secret Life of Pets (více)

Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a obklíčení skupinkou osiřelých zvířat, která pod vedením šíleného králíka vládnou městskému podzemí. Naštěstí má Max doma pořádnou smečku přátel, kteří se rozhodnou, že ho nenechají na holičkách a vydají se ze svých pelíšků na mimořádně dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je nalezení a záchrana Maxe. Musí to navíc zvládnout v šibeničním termínu, než se jejich páníčkové vrátí domů. Jestli by nakonec nebylo lepší nepřemýšlet o tom, co bez nás dělají. (Cinemart)

lobo87

Po dlhšom čase animák, ktorý ma veľmi bavil. Tajný život maznáčikov je už od začiatku smršťou nápadov a gagov a roztomilých postáv. Každý si nájde niečo. Úvodná predstavovačka bola geniálna a film si držal celý čas nadpriemernú úroveň. Čudujem sa, prečo tu nie je film v červených číslach... 75% ()

Vasyl

Myslel jsem že to bude větší sranda. Víc gagů obšlehnutých ze skrytých kamer a různých záběrů co opravdu ty potvory dělají samy doma. Je to ale skoro až akční film o pronásledování a tak. Škoda. Ta maličká bílá hrdinka má super hlas. ()

IZFNP

Trailery ukázali to, čo bolo na filme najvtipnejšie, najoriginálnejšie a najzaujímavejšie. Zvyšok bol generický animák, ktorý neurazí a nenadchne. ()

blondboss

V uplynulom roku sa s animákmi doslova roztrhlo vrece a tento je ďalším z nich, ale musím uznať, že sa mi celkom páčil a je to určite jeden z tých lepších snímkov v tom celom animovanom mori. Originálny nápad, krásne animácie a rozkošné postavičky, hlavne ten ješitný králik nemal chybu. Dejovo síce tuctové, ale po pravde, ktorý animák nie je. Nebyť pár hluchých miest, dám aj lepšie hodnotenie, takto silné tri hviezdy. 65 % ()

JenYu

Nebavilo. Absolutně. Trailer prodával naprosto jiný film. Navíc spousta mazlíčků - pavouků (proboha proč ti pavouci musí být všude?). Nezasmála jsem se ani jednou. Film, který naprosto přesně naplňuje rčení "motiv očekávání a motiv zklamání". ()

Alimanka

Kočka, která kradla kuře z lednice a pokoušela se, až to nakonec snědla. Jestřáb, který nosil psa ve vzduchu, had v potrubí, kterého nachystal králík a chtěl, aby kousnul jednoho psa z nich, ale nepovedlo se, protože utekli. ()

Matrix007

Všude čtu skvělé recenze, ze přichází animák roku a já nevím jestli jsem neviděl jiný film. Nejlepší je předfilm s Mimoni a králík a továrna na nesqik scéna. Moc mě to zklamalo :( dávám tomu teda 2,43 * ()

Retrostalker

Všetko vtipné bolo v traileri.. ostatné je už suché a nudné. Chcem späť svoje prachy aby som ich mohol poslať radšej štúdiu pixar! ()

Teoretik

Nehledejte v tom nějakou hlubší zápletku ani něco nečekaného. Je to prostě čistá zábava od začátku až do konce :-). Doporučuji na to vzít jak svoji drahou polovičku tak děti , bavit se budete všichni :-) ()

LencaN

Super chundelatá animace, fajn nápady, hezká barevnost a boží výběr songů. Soundtrack byl nenásilný, ale vždycky to sedělo jak ulité. Příběh je možná trochu jednodušší, ale to mi nevadilo. Byla to legrace a děsná dávka roztomilosti v jednom. Ty postavičky byly moc dobře napsané, každá byla jedinečná, něčím výrazným osobitá a dohromady tvořili správnou bandu kamarádů a zvířátek z podzemí New Yorku. Nejvíc jsem si oblíbila bílé zástupce - bílou chlupatou fenku s růžovou mašličkou na hlavě (ta se nezdá) a samozřejmě ďábelského králíčka. ()

tomashinka

Tomu filmu nemám co vytknout. Zajímavý nápad, vtipný příběh, dokonale zvládnuté zvířecí rysy, super čas krásně naplněný a především - zaujme i rodiče, kteří nemusí dvě hodiny trpět a čekat na vytoužený konec. Doporučuji nejen rodinám - i dospělácký tým si to užije. Za mně se ctí plný počet ! ()

kuře.gril

Tenhle film je jako letní posezení s dobrými kamarády... není to událost, co by jste vynášeli do nebe a básnili o ní, koneckonců se tam neděje nic, co by jste předtím nezažili ... ale stejně jste za to rádi, protože je to prostě dobrá parta. :-) Pěkná animace i hudba + dojemný závěr za písničky Billa Witherse. ()

sebulba1981

Vynikající animák,který si užijí jak děti,tak dospělí.Určitě mnohem lepší film,než Já padouch nebo Mimoni,který jsou od stejného animačního studia.Bál jsem se,že to nejlepší jsme viděli v trailerech,ale nakonec mě film velice překvapil.Postavy jsou všechny úžasně animované.Super je český dabing,který je prostě boží.Nejlepší je Martin Dejdar v roli zabijáckého králíka.Pro mě animák roku a vlastně po Občanské válce a Deadpoolovi také nejlepší film roku.Opravdu nemám,co bych vytknul.Klidně bych na Mazlíčky zašel ještě jednou.Viděno v kině na Smíchově ve 2D. ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest