Tajný život mazlíčků

• USA The Secret Life of Pets (více)

Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a obklíčení skupinkou osiřelých zvířat, která pod vedením šíleného králíka vládnou městskému podzemí. Naštěstí má Max doma pořádnou smečku přátel, kteří se rozhodnou, že ho nenechají na holičkách a vydají se ze svých pelíšků na mimořádně dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je nalezení a záchrana Maxe. Musí to navíc zvládnout v šibeničním termínu, než se jejich páníčkové vrátí domů. Jestli by nakonec nebylo lepší nepřemýšlet o tom, co bez nás dělají. (CinemArt)

Luq

Vizuálně hezké, ale slabý příběh, který mi víc než co jiného připomínal "kameňákoidní" lepení humorných situací dohromady. Některé vtípky se opravdu povedly, ale slabá kostra příběhu to prostě neudržela a až na pár zajímavých míst jde o obyčejný průměr. Český dabing přidává půl hvězdy. Nejvíc mě štvala agresivita kladných i záporných postav, kdy mi vyznívalo, že násilí je nejsnadnější řešení. Zbytečné a pro děti docela dost nevhodný vzorec do života. ()

Pute

Infantilní film s nevyužitým potenciálem na straně jedné, zábavná jednohubka pro zahnání deprese na straně druhé. Trailer vystihuje ty nejvíc zábavné a nejvíc cool scény, nebuďte tedy zklamaní až uvidíte zbytek filmu. ()

Fjera

Film byl nejvtipnější v první třetině, pak už to bylo slabší. Ale celkově splnil, co jsem od něj očekávala. Pobaví se především děti, ale ani dospělí nebudou znudění. Je vidět, že na scénáři se podílel někdo, kdo zvířatům opravdu rozumí :-) ()

Marci137

Vse nejlepsi dali do ukazek a tot vse... Na film jsem se moc tesila, ale dokoukala jsem ho do pulky a vypla. Dyl jsem se nehodlala tyrat takovou kravinou.. ()

Deathwing

Název tohoto filmu se měl jmenovat Maxova cesta domů, nebo něco na ten způsob, protože vzor pro děj příběhu je skoro stejný jak pro většinu animáků. Velmi málo řádění mazlíčků, když poblíž nejsou páničci. Alespoň zastoupení zvířátek všech ras a druhů je opravdu velké. ()

Goumen

Technicky na výborné úrovni, zvířata jsou roztomilá a sem tam se člověk zasměje. Příběh je ale slabší a nijak výrazně mě nezaujal. ()

belinko

Predvídateľné, už milión krát videné niekde inde, nezaujímavé a navyše - podobnosť s gárfildom je viac než nechutná. Ale neublíži. ()

kolly13

Nuda v moderním hávu. Dobrý nápad, vymazlená grafika a ani akce to nemohou zachránit. Zklamání pro dospělé i děti. ()

jooker10

Fakt jsem se pobavil. Netusim, co vetsina prumerne hodnoticich od animaku pro deti ocekava. Sympaticky postavy, hlasky, dobre zvoleny soundtrack, verohodne udelany zvirata (myslim jak se chovali)... To vsechno tady bylo. ()

marekspanel

Čekal jsem mnohem slabší věc. Ale dostal jsem kupu humoru, který nebyl určitě jen pro děti. Po dlouhé době tu máme využito opravdových zvířecích vlastností, takže to není ten klasický případ, kdy jsou zvířata využívána pouze jako nástroj k zobrazení lidských vlastností. Tady mají zvířata svoje typické přednosti i omezení, ze kterých vtipné situace pálí film jednu za druhou. Spousty gagů mi tak přišlo originálních a kupodivu dosud ve filmech nevyužitých. Šílený králík, potetované prase s piercingem, "sobecký dravec", tlustá kočka a další super postavy musí člověka, kterého má zvířata rád, prostě chytnout a pobavit. Příběh je samozřejmě dnešní klasika animáku- čili průměr, který má ovšem rychlý spád a nenudí. Pátou hvězdu musím dát jednoznačně za český dabing, který byl hlavně díky Dejdarovi a Vydrovi naprosto skvělý a určitě mi učinil podívanou ještě zábavnější a že jsem tak dlouho, a to skoro celý film, u animáku nepobavil. Např. oproti přeslazenému městu zvířat, s jedinou vtipnou situací s lenochody na dopraváku. Určitě to brzy shlídnu znovu, jelikož tam bylo tolik detailů ze zvířecích vlastností, že jsem jistě nepostřehl všechny. S tím si dali tvůrci opravdu práci, ale to poznají hlavně lidi, kteří se o zvířata zajímají víc než jen na talíři.. ()

NucLe4r

Bohužel celkem zklamání, když jsem viděl trailer, tak jsem so moc těšil, ale je to průměrný animák. Příběh absolutně o ničem, humor je spíš takový, že se pousmějete a tím to hasne ... grafické zpracování je sice skvělé, ale to je tak asi vše. Jediné, co mě opravdu nadchlo byl Kevin Hart v roli naštvaného králíčka :D Jeho hlas je k tomu neskutečný :D ()

Igy007

Když jde do kina celá rodina, měli by se bavit všichni. To TŽM zcela splňuje. A dětem ten film navíc napoví, že pořídit si zvířátko není jako pořídit si hračku; že to je závazek na mnoho let a taky velká zodpovědnost. A že zvířátko má city a duši. ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest