Tajný život mazlíčků

• USA The Secret Life of Pets (více)

Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a obklíčení skupinkou osiřelých zvířat, která pod vedením šíleného králíka vládnou městskému podzemí. Naštěstí má Max doma pořádnou smečku přátel, kteří se rozhodnou, že ho nenechají na holičkách a vydají se ze svých pelíšků na mimořádně dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je nalezení a záchrana Maxe. Musí to navíc zvládnout v šibeničním termínu, než se jejich páníčkové vrátí domů. Jestli by nakonec nebylo lepší nepřemýšlet o tom, co bez nás dělají. (CinemArt)

Dimo

Zdá se, že jsem viděl jinej film, než zdejší osazenstvo. Tím líp, po dlouhé době jsem zažil docela fajnovou jednohubku s pěkným 3D, kterou si s radostí smlsnu znovu. ()

Simomon

Ze zacatu jsem se vyborne bavil. Ve filmu se chytre pracuje se stereotypy o kockach a psech, animace je pohadkove naivni a dialogy nejsou trapne jako u vetsiny filmu, kde zviratka mluuvi.. Ale jak cas plynul, zacinal jsem se nudit- zapletka je obycejna, dejove zvraty predvidatelne, zaporaci otravni a nezajimavi, finale prehroceny a bez emoci.. POSLEDNI SLOVO: Z nadejneho animaku se vyklube obycejna prumerna zabava. A rekl bych, ze film je spise nez "zabava pro celou rodinu" zameren vice na mladsi publikum. Chvalim rozumnou stopaz 90ti minut (vcetne predfilmu s Mimonema) a film tak celkem rychle uplyne. Prumernych 60%, 3/5* ()

haWranka

Tak asi takhle... Grafika je opravdu povedená a ve 3D jde o působivý zážitek (když na vás letí psí slina, musíte se prostě šklebit). Ovšem ani pár opravdu vtipných momentů nedokáže zachránit film bez nápadu. Věčné honičky a rány do hlavy prostě po chvíli omrzí. A když už se o tom zmiňuju, na to, že jde o film pro menší děti, tu bylo tolik násilí, že mi to hlava nebrala... ()

Veronica27

Bylo to hezké a bylo to fajn, ne že by to byl ten nejlepší animák, ale hezky uděláno.Párkrát se člověk i zasmál.Hold, kdo vi co ti naši mazlíčci dělají. ()

dustur

Ja mám rád animované filmy..., ale toto bolo premna svojim spôsobom zvláštny animák..., a u mňa padá bohužiaľ iba do priemerných animovaných filmov... Áno, sú v tom srandovné situácie...,ale aj tých sa iba zopár nájde..., ale mne sa viac páčil starší animák ,,Bolt"... Ale zas aj to musím uznať ,že tento animák v podstate ničím neurazí ale zároveň ani nepoteší - pri tomto filme platí stará známa veta ,,100 ľudí,sto chuti" A čo sa týka môjho hodnotenia ,tak bohužiaľ to lieta medzi dvoma a tromi hviezdičkami..... Moje hodnotenie filmu je tentokrát.: slabé 3 / 5 ()

Nocturno culto

Nástup parádní, v úvodu se de facto odehrálo všechno z nabitého traileru a pak to, s minimem zvratů, doklopýtalo do konce..Pár scén je dobrých - pudl metalista, mlsná kočka, rybička v akvárku, kanálová partička, animace je dokonalá, dabing též ujde ale jak už jest výše uvedeno, trailer prozradil příliš a film toho navíc mnoho nepředvedl..70% ()

Shaleman

Jedna hvězda za animaci a tím končím. Není na co koukat, není se čemu smát. Veliký potenciál života mazlíčků zabit potřebou filmařů neustále vrážet do svých filmů akci, akci, akci. Zřejmě se rozhodli, že pokud ve filmu nebudou alespoň dvě tři exploze, film neuspěje. Žánr pohádek je definitivně po smrti. ()

CharlotteHo

Další z naprosto úžasných animáků!!!! Je to film který musí vidět každý milovník zvířat!!!! Rozhodně pobaví a v celém sále s námi byli pouze dvě děti! Je to paráda!!!! #milujianimáky ❤️❤️❤️ ()

Mouchal

Další generický roztomilý animáček, který se ani o nějakou invenci nesnaží (nebo pokud ano, tak v tom krutě selhává), protože je to jen souhrn už takřka všeho viděného v celkem líbivém zpracování. Asi Vám to v hlavě moc dlouho neutkvěje, ale s tím se u tohoto typu filmu tak nějak počítá. V paměti mi tedy zůstane určitě jen krutý králíček (v českém znění ve vynikajícím podání Martina "Barta" Dejdara), který se upřímně s ničím a hlavně s nikým moc nese*e. Příběh nemá moc co nabídnout, je to víceméně jen o tom, najít svůj domov. Myslím, že alespoň v příběhu si mohli tvůrci trochu více vyhrát (přeci jen taková Zootopia je v tomhle o míle daleko, a ne jen v tomhle). Taky nejsem moc fanda do vytáhlých "hůlkových" animovaných postav a ikdyž zvířátka byla krásná, lidští soukmenovci už na tom byli i kvůli tomuhle podstatně hůře. Ale to nemění nic na tom, že jsem se nijak zvlášť nenudil a na takový mírný výplach mozku od problémů to funguje slušně. Ale i tak je to spíše pro malé prdy, kteří si toto "huňaťoučké" dobrodružství užijí nejvíc. 65% ()

BDMarty007

Par slusnych vtipku a vtipnych momentu, ale celkove mozna trochu ridke. Rozhodne me to nenadchlo, ale ani me to neotravilo. Kdyby to bylo tak o 10-15 minut kratsi, bylo by to lepsi. Nejvice se mi libil New York, ktery je nakresleny velmi verne, presne a zaroven ve sve krasne a romanticke poloze. Kdo zna NY a ma ho rad, tak se mu to bude docela libit uz jenom kvuli tomu. ()

fichty91

Povedený nápad, i provedení. Nicméně trailer prozradil většinu nejlepších scének, takže celý film byla spíš taková omáčka navíc. Ale pobavilo. ()

s1r1us

Stopáž trochu delší. Uprostřed příběhu už děti asi začnou vyrušovat a dospěláci usínat. Hlavní myšlenka super, ale mohlo by být více vtipných gagů i pro rodiče. Většina vtípků už je v trailerech. Ale to už tak v dnešní době bývá, na tu dnešní bídu s vtipem animáků je to dobrý. Fajn rodinný animák. ()

FreeDooM44

Nejvíc mi vadí, že všechno vtipné co se ve filmu událo sem viděl v traileru a prvních 5 minutách filmu, což byl v podstatě trailer. Udělat to takhle okatě a bez skrupulí mě fakt nasraxx. Pak následovala nuda a šeď neoriginálního animáku. ()

Likan7

Skvělý trailer. Vtipný, akční, plný nápadů. Jenže prakticky celý trailer se vystřílí během 10 minut. Nutno dodat, že to je luxusních deset minut. Animace perfektní, zvířata skvělý a jejich chování a gagy skvěle pasuje a je vtipný. Jenže po týhle úvodní představovačce se rozjede příběh, který dospělý bude těžko zajímat, a děti stejně budou koukat spíš na zvířátka a barvičky. Tisíckrát omýlená zápletka, kterou prokouknete a po 20 minut víte jak to celý skončí a kdo s kým bude kamarádit. Všechno je v rámci animákovských kolejí. Samotné scénky jsou vtipný. Kočka a její scéna na internetu je perfektní. A tohle platí o většiny scének, jenže celý to nefunguje a to poslepený tak, aby to bavilo ty nejmenší a rodiče přežili ve zdraví. Škoda, po traileru jsem doufal v něco víc. ()

Franc1s

Jo na tohle jsem se těšil už od trailerů a konečně shlédnuto. Opět super nápad, co dělaj zvířata, když nejsme s nima. Zábava jak pro rodiče i děti, my jsme se teda nasmáli od začátku až do konce. Jednoduchý příběh, o to víc se člověk mlže bavot. Teď ještě Zootopie a zvířata mám zase na chvilku z krku :) 8/10 Gangsta králík zábijel :D ()

Oonika

Po přečtení několika místních komentářů jsem se trochu bála, jestli jsem se nedala zase nachytat na líbivý trailer... Ale bavila jsem se téměř celou dobu, asi je to hlavně tím, že máme doma taky takového mazlíčka a živě si dovedu představit některé scénky v jeho podání. Chování psů a koček totiž film kopíruje docela věrně. Pro nás pejskaře snad i povinnost vidět. ()

Psycho.R

Zpočátku (prvních patnáct minut) to vypadalo na docela příjemnou oddychovku, ale pak se to překulilo do klasického animáku, kterých se teď točí desítky, stejný humor, omletá zápletka, tisíckrát vidění záporáci.... ()

0L0V0

Trailery navnadili na animák roka, no realita bola iná. Film sa vydal úplne iným smerom, i keď nevykecali skoro nič z príbehu, no všetky zásadné vtipy ukázali na začiatku. Pekné pre malé plačúce deti, ktoré potrebujú utíšiť takouto rozprávkou, ktorá sa dá púšťať dookola. Pre rodičov však je to po druhom zhliadnutí utrpenie. Ešte šťastie, že nemám deti a Boh pomáhaj rodičom čo musia vytrpieť sledovať túto hatlaninu, s maličkými ratolesťami. Veľmi smutný kino zážitok a toľko viery som vkladal do nápadu tohto filmu. Tak veľmi ma to nadchlo, ako ma to aj pohoršilo. 40% ()

balcazar

Z úvodných skečov som išiel totálne do kolien: mačka, ktorú nízkotučnými granulami nenadchnete, metalové psy a podobne... Postupne sa podobné skeče vytrácali a do popredia sa dostali tradičná dejová línia a príbeh. To je škoda, ak by animák pokračoval v skečoch a zmixoval ich s príbehom, bolo by to top. Postavy napriek väčšiemu množstvu výrazné a zapamätateľné, čo je pri animákoch veľké plus. ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest