Tajný život mazlíčků

• USA The Secret Life of Pets (více)

Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a obklíčení skupinkou osiřelých zvířat, která pod vedením šíleného králíka vládnou městskému podzemí. Naštěstí má Max doma pořádnou smečku přátel, kteří se rozhodnou, že ho nenechají na holičkách a vydají se ze svých pelíšků na mimořádně dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je nalezení a záchrana Maxe. Musí to navíc zvládnout v šibeničním termínu, než se jejich páníčkové vrátí domů. Jestli by nakonec nebylo lepší nepřemýšlet o tom, co bez nás dělají. (Cinemart)

black.crow

Zbytečně hlučné, zbytečně násilné, děj přejednoduchý s absolutně minimálním přesahem. Svému dítěti bych to rozhodně nepustil. ()

Aundreyka

Ilumination umí skvěle odstartovat film a ideálně tenhle start dají i do traileru, který nateasuje většinu lidí. Bohužel, zbytek filmu už taková hitparáda není. Děj nebyl úplně kompaktní a chybělo mi víc vtípků pro dospělou část publika. Králík boží, stejně jako v Zootopii jsem se kochala barvami, sem tam pár dobrých gagů a bavila mě scéna s psychedelickými párečky. V závěru se z toho vyklubal průměrný animák za 3 hvězdy a já jen doufám, že tomuhle studiu v zimě napraví reputaci Zpívej, kde snad vyhraje kvalita filmu nad marketingem. ()

Eywa11

Úvod super, roztomilé, trefné, vtipné ...Ale potom už celý film pre mňa pomaly upadal,vtipných momentov ubúdalo a nahrádzal ich jednoduchý humor určený pre detského diváka.... skôr si teda prídu na svoje deti, nie je tu také množstvo gagov pre dospelých ako napríklad v Dobe ľadovej, takže rodičia, respektíve dospeláci sa až tak nenasmejú. Tým, že film nie je v tomto smere vybalansovaný som sa dosťkrát nudila a niektoré scény mi už pripadali trápne. A ten huňatý zabijácky zajac (zabudla som meno) mi strašne liezol na city.... ()

matolos1

Akonáhle som uvidel prvý záber na scenériu New Yorku tak som si pomyslel, že možno sa táto rozprávková neúspešnosť v tomto roku konečne pretrhne. Bohužial sa nestalo. Daľšia nudná 90-minútovka bez deja, napätia, dobrých hlášok, či aspoň hudby. Tá animácia tam miestami bola tak úžasná len žážitok z deja nebol. Nulový nápad s ešte väčším nulovým zakončením. Skákanie z miesta na miesto bez akejkoľvek pointy. Týmto nedostatkom trpí dnes väčšina rozprávok a nahrádzajú si to spracovaním vizualizácie. ()

Crybaby

Hype okolo toho bol predsa len väčší a kvalitnejší než film samotný. Tak snáď do budúcna vynechám trailery. Animácia bola fajn, SK dabing z hodnotenia radšej vynechám. ║KINO FAJN HUMENNÉ 3D║ ()

Petr59

Je to vcelku průměrné animák, některé scénky přináší zábavu a pobavení, jiné zase spíše nudí. Vizuálně je to pěkné (ale to už je dnes snad samozřejmost), příběh je jednoduchý a zároveň přehlcený, protože se do toho motá strašně velké a zbytečné množství postav s dalšími dějovými uzly. Je to opravdu velmi přeplácané, tudíž většina zajímavých postav dostává jen minimální prostor, protože zkrátka devadesátiminutovou stopáž nenafouknete. Většina postav je zábavná a některé si mě získaly. Dabing se také povedl. Přesto to není animák, který bych preferoval. Bylo to velmi přehlcené, komplikované, smysl některých postav nebyl dotažený do konce, chvílemi to bylo nudné a bylo tam málo emocionálních momentů, což považuji spíše za mínus. Silné tři hvězdičky. ()

julyberda

V podstatě je to jen slabší verze Toy story. Postavy postrádají jakýkoli skutečný charakter, jejich základem je jen opakování (nebo spíše vřískání) vtipných hlášek a tvůrci s nimi násilně šachují příběhem, nechávají je vydat se na mise bez jakéhokoli skutečného důvodu, náhle měnit strany a uzavírat přátelství s někým koho se doposud pokoušeli zabít. Pokud jde o gagy, až unavně často se tu omýlalo téma vylučování, přesto jsem se některým (= neprojímavým) vtipů zasmála. Nemám důvod dát snímku méně ani více než 3*, protože se vlastně jedná o průměrnou záležitost, určenou dětem a dospělému diváku nedá nic víc než dokonalou animaci (ale ta tedy byla ☺). Mým letošním favoritem na Oscara je zatím jednoznačně Zootropolis. ()

daniel.98

Klasický animák, s již značně ohranou a předvídatelnou dějovou linkou, na druhou stranu, ale samozřejmě velmi dobře zpracovaný, s množství malých, ale velmi důležitých detailů, jak vizuálních, tak scénáristických, které potěší. ()

DonBraso

Nevím jak ostatní,ale kdo je pejskař,tak si musel přijít na své.Film jsem viděl s dabingem a musím říci,že velmi povedeným,který ještě umocnil Martin Dejdar,který daboval králíčka,který strhával docela nabitý děj.Přesto se mi začátek líbil nejvíce a docela jsem se kupodivu i nasmál,což jsem vážně nečekal.Tvůrci doopravdy vědí,jak se i takový pes chová a za to vlastně patří asi největší poklona.Už jen scéna s vysavačem,asi každý majitel psa pochopil,že to stejný má vlastně doma taky.Samozřejmě ostatní zvířátka tu nejsou taky jen tak do počtu.Dva ústřední hafani,který v půlce rozjedou děj na akční pátrací naháněcí část,která ke konci už trochu ztrácí dech a hlavně humor,přesto je to skvělá podívaná,kterou jsem ani nečekal.Animace se mi velmi líbila a konečně nebyla nějaká předimenzovaná,ale prostě svá,která skvěla utvářela celkový dojem.Dal bych za čtyři hvězdy,ale hold jsem pániček,tak nelze než jinak dát pět.Horší to asi budou mít chovatelé koček,na který se tu kupodivu moc nehraje.Vlastně je tu ještě jestřáb či dravec,který slušně paroduje na svoje kořisti,není tu vyloženě násilně,jen se snaží nabourat kontinuální příběh,což mě osobně svědčilo.Samozřejmě další zvířata jsou tu zde také,od prasete,křečka,krokodýla atd.Samozřejmě bych uvítal více ze života zvířete,ale film musí i více bavit a mít nějakou menší zápletku,která nebyla ničím novým,ale přesto díky opět skvělým gagům nedokázala vůbec nudit.90% ()

pafka

Zabava od prvni chvile do posledni. Kazdy animak, nebo temer kazdy zacne casem trosku nudit, trosku otupite temi hromadami detailu a vtipku, ale tohle je pres to jeden z nejlepsich. Naprosto zmaknute je chovani zvirat. A ty forky. No skvele. A dej mel hlavu a patu. Nadprumer. ()

Facerr

Super animace, ještě lepší originalita a zpracování. Jak už bývá zvykem, to nejlepší bylo v traileru, ale i tak jsem se u toho ani chvíli nenudil. Prckům závidím, protože ty z týhole pecky musej bejt úplně na větvi. Naopak rodiče lituju, protože po shlédnutí Mazlíčků budou asi svejma malejma teroristama donucený nějakýho mazla koupit. ()

Ashka

Skvělý animák! Myslím, že v některých ohledech možná spíš pro dospělé než děti. Kdo je pejskař nebo má zvířata doma v tom najde běžné denní situace a věci, co nás rozčilují, pojímá s humorem. Přestávám si myslet, že moji psi doma jen spí, když jsem v práci :D ()

papuchalk

Trailer jsem viděl už před rokem a dost mě to pobavilo. Tak jsem se těšil, Ale řikal jsem si že o tomhle nemužou natočit ani 20 minut, natož celovečerní film, protože těch nápadů z domácího prostředí tolik vymyslet nelze. Takže mě překvapilo kam až ten příběh zašel. A dávám pět, protože mám prostě rád megasrandovní zvířátka tropící různé pitomůstky. ()

Mustaffa

Docela mě překvapuje takto slabé hodnocení... Podle mě se jedná o nadprůměrný animák pro nejmenší, který přišel s originálním tématem. Nápad je to skvělý a pro ty malé caparty velmi zajímavé, co dělají ti naši mazlíčci když nejsme doma. Já tedy rozhodně doporučuji! ()

caMen

Škoda, že hezká myšlenka o tom, co dělají domácí mazlíčci, když nejsou páníčci doma (a chytře na tom stojí upotávka) se zvrhne v ne příliš vtipné tlachání a uměle vykonstruovanou akci. Mělo to potenciál... ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest