Hrají
So-ra Kang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Deurim hai (2011) (seriál)
Misaeng (2014) (seriál)
Osudové přátelství (2015) (seriál)
Da-reum Nam
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Dangsini jamdeun (2017) (seriál)
Ae-ra Shin
Jižní Korea
Woo Hyeon
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Práva (2021) (seriál)
Ukažte se, duchové (2016) (seriál)
Pasta (2010) (seriál)
Nae-sang Ahn
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Prezident v pořadí: 60 dní (2019) (seriál)
Host (2018) (seriál)
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (seriál)
Ho-jin Cheon
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Nunui yeowang (2006) (seriál)
Siti hyunteo (2011) (seriál)
Da-bin Jung
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Romaenseuka pilyohae (2011) (seriál)
Bláznivá holka (2017) (seriál)
Zásek (2022) (seriál)
Seung-wook Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Jinsimi dadda (2019) (seriál)
Andělovo milostné vzplanutí (2019) (seriál)
Soon-jae Lee
Severní Korea
Nejlepší seriály:
Eogein Mai Laipeu (2022) (seriál)
Gongjooeui namja (2011) (seriál)
Betoben baireoseu (2008) (seriál)
Il-hwa Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Kimgwajang (2017) (seriál)
Yawang (2013) (seriál)
Seok-hwan Ahn
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gaeineui chwihyang (2010) (seriál)
Mai geol (2005) (seriál)
Radši kluci než kytky (2009) (seriál)
Ok-sook Song
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Oktab bang wangseja (2012) (seriál)
Woonmyungcheoreom neol saranghae (2014) (seriál)
Tae-joon Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Susanghan pateuneo (2017) (seriál)
Geuraeseo naneun antlpaengwa gyeolhonhaessda (2021) (seriál)
Padam padam ... keuwa keunyeoui shimjangbakdongsori (2011) (seriál)
Yoon-woo Jo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hwarang: Květinoví rytíři (2016) (seriál)
Yeonaejojakdan : shirano (2013) (seriál)
Kkotminam ramyeongage (2011) (seriál)
Sang-tae Ahn
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Oktab bang wangseja (2012) (seriál)
Aenggeurimam (2015) (seriál)
Kkotpadang : joseonhondamgongjakso (2019) (seriál)
So-yool Shin
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Yookryongi nareusha (2015) (seriál)
Návrat do 1997 (2012) (seriál)
Cheongdamdong aeliseu (2012) (seriál)
Il-woo Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Ailiseu (2009) (seriál)
Kilmi, hilmi (2015) (seriál)
Dakteo Jin (2012) (seriál)
Seolhyun
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Má země: Nový věk (2019) (seriál)
Hotelking (2014) (seriál)
Najgwa Bam (2020) (seriál)
Byeol Kang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Oktab bang wangseja (2012) (seriál)
Shinui sunmool - 14il (2014) (seriál)
Seung-yoon Oh
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Sarangbi (2012) (seriál)
Poslední císařovna (2018) (seriál)