Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sochoking
  ***

  Na to, ako bol v prdeli, jeho stoický kľud ma zarážal. Kde sa hrabe zen, ked' vaša filozofia je postavená na magickom ''Fuck You!''... Očakával som trošku viac premyslenejší, premakanejší záver, ale ako oddychovka na vypnutie mozgu uprostred týždňa bohato postačí. Fanúšikovia Johna Goodmana sa potešia ale asi najviac...(13.1.2015)

 • Zeck
  **

  Čím víc stárnu a mám nakoukáno, tím víc se stává z mého původně milovaného Wahlberga má uchylova pata. Mark měl zkrátka zůstat u své pózy tvrdého MTV MC Markyho Marka, na německých diskotékách nechtěně parodujícího americký rap pro šílící nazi lolitky, občas rozbít nějakému asiatovi hubu s rasistickými kecy, aby vzápětí s partou negrů předstíral, že je jeden z nich, s železnou pravidelností šňupat kokain a předvádět pro Calvina nejnovější gay slipy na trhu, ačkoliv je homofób, a v kristových letech to zabalit a odejít do zaslouženého důchodu zaschlého, původně vlhkého snu všech adolescentek a gayů 90. let. Bohužel mu brácha dohodil pár štěků ve filmu a z něho se stal herec, a tak jsem musel dvě hodiny trpět při sledování jak tento netalentovaný, kdysi cool týpek, paroduje charismatického docenta, napolo literárního génia a blázna, totálního gamblera neovládajícího ani základní zásady hraní, a apatického vyhořelého zmda k tomu. Nejenom, že to bylo úděsný, ale i ten příběh byl úplně stupidní, nudný a hrající si na něco pompézního. Mít to vtip, nadsázku a divák se mohl voyeursky potěšit pohledem na pokusy hráče přechcat kasíno, asi to mohlo být i zábavné. 44%(2.2.2015)

 • Aljak
  ***

  To nebol gambler, ale debil - teda aspoň čo sa jeho taktiky týkalo. Vsadiť vždy všetko, tak to je fakt vrcholne naivná taktika. Podľa popisu to vyzeralo naozaj sľubne, vrátane slušného obsadenia. Ale po dejovej stránke som čakal rozhodne niečo viac. Nebolo to zlé, ale so svojou jednoduchou pointou až príliš zdĺhavé. No a napríklad postava študentky Amy bola v tom celom úplne zbytočná, aj keď tie úvahové dialógy mali čosi do seba. A inak, pochybujem, že všetci tí ktorým James dĺžil by mali toľko strpenia a pochopenia, a ešte mu aj znovu požičiavali ako keby to bol ten najspoľahlivejší človek na svete. Chcel som dať 2*, ale záver bol naozaj vydarený, tak napokon o hviezdu navyše. Vždy je lepšie skončiť na nule ako v mínuse...(29.1.2015)

 • gogo76
  ***

  "Vyhral si o stotisíc dolárov viac, nechceš ich?" Na túto otázku odpovedá gambler v nie príliš presvedčivom podaní M. Wahlberga : "Nasrat!" Sledoval som film, ktorý celkom ušiel a keby bol záver iný ako ten, ktorý si vie domyslieť každý blbec, možno by som hviezdu pridal. Jeho "nasrat" (film som výnimočne sledoval s cz dabingom) nasralo mňa. Toto hovorí gambler , ktorý prišiel takmer o všetko, nemá už ani auto a jeho vzťah s matkou, ktorá ho financovala je na bode mrazu? Niekoľkokrát si počas filmu poviete ako môže byť niekto tak blbý napriek tomu, že je vzdelaný? Ja viem, sú aj horšie kombinácie , ale tento gambler bol celkom zaujímavý, až kým to celé neskazil záver. Iba priemer. 60%.(5.10.2015)

 • JJ.Gibson
  **

  Bylo to trošku jiné, než jsem čekal. Což by až tak nevadilo, ale nedokázal jsem si oblíbit postavu Marka Wahlberga, zkrátka to nešlo. Takovej "sráč" bez pudu sebezáchovy, který absolutně na všechno kašle a přiživuje se na ostatních, nevím nějak mi to nesedlo. Bavili mě lichváři, především John Goodman a konec byl trošku zajímavý, ale viděl jsem již pár filmů s touto tématikou a byly rozhodně lepší než Wahlbergova verze...(10.9.2015)

 • - George Kennedy sa vo filme objavil iba na 2 minúty. (Hudakfilms)

 • - Mark Wahlberg bral svou roli profesora vážně. Proto navštívil plno vysokoškolských přednášek na různých kalifornských vysokých školách, kde bedlivě sledoval profesory a jejich styly vyučování, aby vypadal jako profesor literatury důvěryhodně. (dan4815)

 • - Falošným pracovným označením filmu bol názov Los Altos. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace