Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Harleen (Katrina Kaif) pracuje v bance a žije sama se svou starou babičkou. Sní o tom, že se podívá do světa, ale stále to odkládá. Protože nemá ani žádného partnera, jednoho dne se rozhodne pro schůzku s Vickiem z online seznamky. Do restaurace dorazí mladý muž, který Harleen okouzlí na první pohled. Ona však netuší, že to není Vickie, ale Rajveer (Hrithik Roshan), kterému se podařilo ukrást vzácný diamant Koh-i-Noor z londýnského Toweru. Od té chvíle je její život vzhůru nohama a hlavně v neustálém nebezpečí. (andiek05)

(více)

Recenze (34)

nash. 

všechny recenze uživatele

Bollywoodský remake akčňáku Toma Cruise? Přibližně jsem tušil co by s ním Indové mohli provést. A těšil jsem se. A výsledek byl ještě lepší než jsem čekal. Protože bollywoodští tvůrci prostě nemají záchrannou brzdu… a zábrany. Akční scéna, kterou přeruší taneční číslo? Není problém. Dojemná nebo jinak emocionálně vypjatá scéna shozená infantilním vtípkem? Není problém. Každá akční scéna je tak bollywoodsky ujetá, že budí úsměv a současně tak efektní, že jako fanda žánru blaženě vrním. Ať už je to rande naslepo nebo originální vodní honička. Celé, doslova každý záběr, je to tak přepísklé, nereálné, vyleštěné a vytuněné obsahem, obrazem i hudební složkou, že jsem si mohl užívat opravdu každý záběr. Samozřejmě to mělo i své mouchy. Některé scény byly delší než by se slušelo, timing občas zaškobrtl, několikrát klopýtlo i tempo, ale ve výsledku to prostě byl odlehčená, ultimátně zábavná žánrová lahůdka na jedničku. A jako bonus Praha a Český Krumlov doplněné písničkou, humorem i akcí. Zdejší nízké hodnocení moc nechápu. Kino tleskalo a řvalo smíchy minimálně na 80%. ()

Dudek 

všechny recenze uživatele

Ghoshův scénář sice nedosahuje spletitosti jeho předchozího snímku Kahaani, ale nabízí režisérovi mnohem lepší prostor pro megalomanskou akční jízdu. Bang Bang! je totiž ztělesněním indického akčního filmu se vším všudy. Zatímco Rajveer je naprostým prototypem cool hrdiny, zatímco Harleen symbolizuje až přehnanou obyčejnou dívku žijící spolu se svou babičkou. Obě postavy, stejně jako snímek samotný, jdou až na samotnou dřeň toho co mají představovat. Krom nabušených zahraničních lokací tu není nouze ani o zpomalené vycházení ohně, neustálé skákání do hlubin a pořádnou dávku osudovosti. Pro našince je pak příjemnou třešničkou na dortu nádherně ostře nasnímaná Praha (a Český Krumlov) a výstava Baroko v Čechách na Indické ambasádě. ()

Reklama

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Na (pseudo)romantické komedie fakt nejsem, ani na ty bollywoodské, ale na tuhle mě nalákalo ústřední duo Roshan & Kaif a mnohé pochvalné komentáře. Ale slabomyslná červenoknihovní zápletka, prorostlá celým dějem jako rakovina, mi celý spektákl příšerně otrávila, na tenhle druh "zábavy" holt nemám buňky ani pajšl. Hrithik podal svůj dobrý standardní výkon, ale Katrina mě vyloženě zklamala. Dosud jsem ji znal jen jako špičkovou tanečnici z několika hudebních klipů (vede geniální Chikni Chameli z Agneepath) a těšil se, že ji uvidím i jako herečku. Ale ouha, mimo videoklipový taneční parket je z ní rázem vcelku tuctová, nezajímavá a nevýrazná buchta, která upoutá leda tak svým permanentně zmejkapovaným xichtíkem. Ani mdlá muzikálová čísla mě nebavila, naopak. Dvě malá plus za pražské lokace a za záběr na Hrithikův fascinující zmutovaný palec. Zatím můj bezkonkurenčně nejslabší bollywoodský kousek, od komedií se napříště držím dál. ()

Niktorius 

všechny recenze uživatele

Nejsem si úplně jistý, nakolik je pro současnou indickou kinematografii lichotivé, když se ukáže, že nejlepším bollywoodským blockbusterem roku je předělávka nepříliš chváleného amerického snímku, která v sobě nenese žádnou osobitost ani výraznou autorskou stopu a diváka si získává hlavně skrze klasické bolly atrakce a k dokonalosti naleštěnou produkci. Ale dívá se na to moc dobře. ()

tombac 

všechny recenze uživatele

Snad se fanoušci bollywoodských filmů neurazí, ale Bang Bang! je pro mě zosobněním třeskuté zábavy, kterou chci vidět, když vyrazim do kina na Bollywood. Lepší než hollywoodský originál s Cruisem. Ale musí se to vidět na plátně s naboostovaným zvukem, což včerejší projekce ve Světozoru splňovala. Líbačka jako krytí před pražskými měšťáky hodně pobavila. A Katrina Kaif, to je sen všech náctiletých honimírů. Ukrutně sexy a s dokonalým makeupem za všech okolností! 9/10 ()

Galerie (17)

Zajímavosti (2)

  • Společně s filmem se také v indických multikinech propagovala Česká republika kampaní agentury CzechTourism s názvem "Objev svůj "Bang Bang" příběh v České republice" . Plakáty a krátké spoty o České republice lákaly na romantické pobyty v Praze a Českém Krumlově. (unobandito)
  • Film se díky projektu ministerstva kultury zaměřenou na spolupráci s indickými filmaři natáčel i v Českém Krumlově a v Praze. (marrjaana)

Reklama

Reklama