poster

Bang Bang! (festivalový název)

 • Indie

  Bang Bang!

Akční / Dobrodružný / Komedie

Indie, 2014, 153 min

 • corpsy
  ***

  Má to svoje kúzlo, ale som skôr priaznivcom hollywoodskeho originálu, ktorý bol svižnejší a v humore nebol tak kŕčovitý a patetický, ako tento indický remake. Zo začiatku som dúfal, že sa predsa len pri takomto žánri nedočkám obľúbených ..tanečkov,, ale opak je pravdou. Tie ultragýčovité pesničky a tanečné scény, kde ešte každý vyzerá, ako keby vypadol z módneho časopisu, proste v akčnom filme otravujú. Podobne aj akčné sekvencie moju dušu hladnú po extrémnych scénach ala Bollywood, neuspokojili. Čakal som treskutejšiu zábavu.(12.1.2018)

 • Dudek
  ****

  Ghoshův scénář sice nedosahuje spletitosti jeho předchozího snímku Kahaani, ale nabízí režisérovi mnohem lepší prostor pro megalomanskou akční jízdu. Bang Bang! je totiž ztělesněním indického akčního filmu se vším všudy. Zatímco Rajveer je naprostým prototypem cool hrdiny, zatímco Harleen symbolizuje až přehnanou obyčejnou dívku žijící spolu se svou babičkou. Obě postavy, stejně jako snímek samotný, jdou až na samotnou dřeň toho co mají představovat. Krom nabušených zahraničních lokací tu není nouze ani o zpomalené vycházení ohně, neustálé skákání do hlubin a pořádnou dávku osudovosti. Pro našince je pak příjemnou třešničkou na dortu nádherně ostře nasnímaná Praha (a Český Krumlov) a výstava Baroko v Čechách na Indické ambasádě.(11.10.2015)

 • MartinezZ
  *

  Vizuálně je to hezký, ale proč furt mrhají možnostmi na takové slabomyslné debility, to nechápu. Holt jiný kraj, jiné kari.Déle než hodinu i s posouváním ffwd jsem to nevydržel a šel si do koupelny udělat lobotomii raději sám a rychleji. Sice jsem čekal neskutečnou hovadinu, ale furt, já blázínek, věřil, že tentokrát to bude jiné, i takové výjimky potvrzující pravidlo se vyskytnou - no, tentokrát se pravidlo potvrdilo na n-tou.(24.1.2015)

 • ConanVJ
  *****

  Parádní akční jízda,ze které čiší předloha původního amerického filmu. Původní film mám rád a i bolly remake jsem si užil dokonale. Akce je zde hodně a je opět pěkně přepálená. Finálová honička hodně pobavila. Hlavní dvojici to sekne a pěkně to mezi nimi jiskří. Další velký plus jsou lokace, kdy hlavní představitelé zavítali i do našeho hlavního města. Písniček jsem čekal víc, ale ty co zde jsou potěšily. Já se po celou dobu bavil a dávám 95% :)(19.4.2017)

 • nash.
  *****

  Bollywoodský remake akčňáku Toma Cruise? Přibližně jsem tušil co by s ním Indové mohli provést. A těšil jsem se. A výsledek byl ještě lepší než jsem čekal. Protože bollywoodští tvůrci prostě nemají záchrannou brzdu… a zábrany. Akční scéna, kterou přeruší taneční číslo? Není problém. Dojemná nebo jinak emocionálně vypjatá scéna shozená infantilním vtípkem? Není problém. Každá akční scéna je tak bollywoodsky ujetá, že budí úsměv a současně tak efektní, že jako fanda žánru blaženě vrním. Ať už je to rande naslepo nebo originální vodní honička. Celé, doslova každý záběr, je to tak přepísklé, nereálné, vyleštěné a vytuněné obsahem, obrazem i hudební složkou, že jsem si mohl užívat opravdu každý záběr. Samozřejmě to mělo i své mouchy. Některé scény byly delší než by se slušelo, timing občas zaškobrtl, několikrát klopýtlo i tempo, ale ve výsledku to prostě byl odlehčená, ultimátně zábavná žánrová lahůdka na jedničku. A jako bonus Praha a Český Krumlov doplněné písničkou, humorem i akcí. Zdejší nízké hodnocení moc nechápu. Kino tleskalo a řvalo smíchy minimálně na 80%.(28.2.2016)

 • - Společně s filmem se také v indických multikinech propagovala Česká republika kampaní agentury CzechTourism s názvem "Objev svůj "Bang Bang" příběh v České republice" . Plakáty a krátké spoty o České republice lákaly na romantické pobyty v Praze a Českém Krumlově. (unobandito)

 • - Film se díky projektu ministerstva kultury zaměřenou na spolupráci s indickými filmaři natáčel i v Českém Krumlově a v Praze. (marrjaana)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace