Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Harleen (Katrina Kaif) pracuje v bance a žije sama se svou starou babičkou. Sní o tom, že se podívá do světa, ale stále to odkládá. Protože nemá ani žádného partnera, jednoho dne se rozhodne pro schůzku s Vickiem z online seznamky. Do restaurace dorazí mladý muž, který Harleen okouzlí na první pohled. Ona však netuší, že to není Vickie, ale Rajveer (Hrithik Roshan), kterému se podařilo ukrást vzácný diamant Koh-i-Noor z londýnského Toweru. Od té chvíle je její život vzhůru nohama a hlavně v neustálém nebezpečí. (andiek05)

(více)

Recenze (35)

ConanVJ 

všechny recenze uživatele

Parádní akční jízda,ze které čiší předloha původního amerického filmu. Původní film mám rád a i bolly remake jsem si užil dokonale. Akce je zde hodně a je opět pěkně přepálená. Finálová honička hodně pobavila. Hlavní dvojici to sekne a pěkně to mezi nimi jiskří. Další velký plus jsou lokace, kdy hlavní představitelé zavítali i do našeho hlavního města. Písniček jsem čekal víc, ale ty co zde jsou potěšily. Já se po celou dobu bavil a dávám 95% :) ()

Andrea1717 

všechny recenze uživatele

Táto Bollywoodska verzia, je vysoko pozerateľnejšia ako originál. Zabavila, niektoré akrobatické scény som im aj uverila :-). Hrithik... ako tajný agent naozaj skvelý, škoda že Katrina hrá tak, že má človek pocit, že pozerá stále ten istý film, ale ako pekná kulisa k hlavnému predstaviteľovi stačila. ()

Reklama

MartinezZ 

všechny recenze uživatele

Vizuálně je to hezký, ale proč furt mrhají možnostmi na takové slabomyslné debility, to nechápu. Holt jiný kraj, jiné kari.Déle než hodinu i s posouváním ffwd jsem to nevydržel a šel si do koupelny udělat lobotomii raději sám a rychleji. Sice jsem čekal neskutečnou hovadinu, ale furt, já blázínek, věřil, že tentokrát to bude jiné, i takové výjimky potvrzující pravidlo se vyskytnou - no, tentokrát se pravidlo potvrdilo na n-tou. ()

nash. 

všechny recenze uživatele

Bollywoodský remake akčňáku Toma Cruise? Přibližně jsem tušil co by s ním Indové mohli provést. A těšil jsem se. A výsledek byl ještě lepší než jsem čekal. Protože bollywoodští tvůrci prostě nemají záchrannou brzdu… a zábrany. Akční scéna, kterou přeruší taneční číslo? Není problém. Dojemná nebo jinak emocionálně vypjatá scéna shozená infantilním vtípkem? Není problém. Každá akční scéna je tak bollywoodsky ujetá, že budí úsměv a současně tak efektní, že jako fanda žánru blaženě vrním. Ať už je to rande naslepo nebo originální vodní honička. Celé, doslova každý záběr, je to tak přepísklé, nereálné, vyleštěné a vytuněné obsahem, obrazem i hudební složkou, že jsem si mohl užívat opravdu každý záběr. Samozřejmě to mělo i své mouchy. Některé scény byly delší než by se slušelo, timing občas zaškobrtl, několikrát klopýtlo i tempo, ale ve výsledku to prostě byl odlehčená, ultimátně zábavná žánrová lahůdka na jedničku. A jako bonus Praha a Český Krumlov doplněné písničkou, humorem i akcí. Zdejší nízké hodnocení moc nechápu. Kino tleskalo a řvalo smíchy minimálně na 80%. ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Má to svoje kúzlo, ale som skôr priaznivcom hollywoodskeho originálu, ktorý bol svižnejší a v humore nebol tak kŕčovitý a patetický, ako tento indický remake. Zo začiatku som dúfal, že sa predsa len pri takomto žánri nedočkám obľúbených ..tanečkov,, ale opak je pravdou. Tie ultragýčovité pesničky a tanečné scény, kde ešte každý vyzerá, ako keby vypadol z módneho časopisu, proste v akčnom filme otravujú. Podobne aj akčné sekvencie moju dušu hladnú po extrémnych scénach ala Bollywood, neuspokojili. Čakal som treskutejšiu zábavu. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (2)

  • Společně s filmem se také v indických multikinech propagovala Česká republika kampaní agentury CzechTourism s názvem "Objev svůj "Bang Bang" příběh v České republice" . Plakáty a krátké spoty o České republice lákaly na romantické pobyty v Praze a Českém Krumlově. (unobandito)
  • Film se díky projektu ministerstva kultury zaměřenou na spolupráci s indickými filmaři natáčel i v Českém Krumlově a v Praze. (marrjaana)

Reklama

Reklama