Harleen (Katrina Kaif) pracuje v bance a žije sama se svou starou babičkou. Sní o tom, že se podívá do světa, ale stále to odkládá. Protože nemá ani žádného partnera, jednoho dne se rozhodne pro schůzku s Vickiem z online seznamky. Do restaurace dorazí mladý muž, který Harleen okouzlí na první pohled. Ona však netuší, že to není Vickie, ale Rajveer (Hrithik Roshan), kterému se podařilo ukrást vzácný diamant Koh-i-Noor z londýnského Toweru. Od té chvíle je její život vzhůru nohama a hlavně v neustálém nebezpečí. (andiek05)

rockwoman

"Každý tvůj nový den, bude tím tvým "jednoho dne". ...Ban Bang = taneční & zábavná & akční jízda s romantickým nádechem po indicku. ()

marrjaana

Takže v první řadě... nezřítí se tam žádnej boeing a nehraje tam Tom Cruise( já ho zrovna dvakrát nemusím, to přiznám, ale v Zatím spolu, zatím živí je příšernej!). Jinak Bang Bang je několikanásobně lepší než předloha- už jen ústřední dvojice je daleko sympatičtější, víc jim to spolu sluší a působí mezi nimi chemie( navíc to že se Katrina s Hrithikem k sobě hodí už ukázali v Zindagi Na Milegi Dobara a oba patří mezi mí nejoblíbenější herce), taky jsou tu i povedenější akční scény a kupodivu je film více uvěřitelný. Navíc mně úž od prvního souboje dostával soundtrack a taneční čísla byly opravdu povedený a to jak po hudební tak i choreografický stránce. Prostě akční romantické komedie umí Boll lépe než Holl co si budeme říkat, vždyť v Indii mají pro tyto filmy i vlastní označení.... PS: poprvý jsem první :D ()

vitekpe

Dve a pul hodiny dlouha reklama na nevim co (mozna na cokoliv). Ja tomu bollywoodu proste porad nemuzu prijit na chut. Verim, ze par divacek omdli ve chvili, kdy se hlavni hrdina svlikne do pul tela, ale jinak fakt nevim, proc na tohle koukat...Mozna kdyby to melo hodinu, mohl to byt odpocinkovy komicky akcnak, ale takhle...? ()

Pollock

Ale jo, efektními scénami nabitá akční "romantická" odychovka se spoustou klasických úsměvných bolly prvků. Hudba našláplá alá Dave Guetta, ale se sárí v tanečních scénách zde rozhodně nepočítejte. Spíše roadmovie skrze velká města včetně Prahy a dozvímte se, že Hirtik dá jezero na jeden nádech. ()

arcticsky

Pro našince dost podivná, přeplácaná, strašně dlouhá akční podívaná se zpěvy a tanci. Dokresleno původním zněním s titulky. S nějakou logikou si tu hlavu nikdo neláme ani náhodou. Potěší některé záběry na vypulírovanou Prahu. Musím uznat - obrazově je to chvílemi hodně pěkné a ta hlavní hrdinka! Ale nevím, zda bych další případné setkání s Bollywoodskou produkcí přežil.... ()

Hapretor

patetická břečka, blbost, hovadina ... písničky zbytečné ale celkem pěkné ... kupodivu dost zábavná a v některých momentech mnohem více vtipná než rádoby super cool filmy ala "Deadpool" apod. - na zabití času víc než dlouhé a ok. - taky to hodně vylepšuje mimořádně pohledné a sympatické ústřední duo. ()

White-Man

Remake amerického originálu má své plusy i mínusy. Největším plusem jsou hlavní aktéři, kteří mi byli mnohem více sympatičtí, než Tom a Cameron. Mínusem je pak stopáž, kdy film velmi rychle ztrácí tempo a spád. ()

Necrolock

Nechápu to hodnocení... Viděli jsme stejný film? Dávám 2 hvězdičky jen za to, že jsem měl tu "čest" být při natáčení. ()

Preslav

Predlohu som nevidel, takže porovnávať nemôžem. Chémia medzi ústrednou dvojicou funguje opäť, navyše Katrina sa herecky ozaj zlepšuje, to musím uznať. Akčné scény na bolly čo do reality zľahka nad priemer, songy ľúbivé, Hrithikove tanečné kreácie nesklamali, humoru tak akurát, skrátka pohodový komediálno-akčný bollywoodik, ale chýbalo mi tam celý čas "niečo", čo by urobilo skrátka "cvak". Ale áno, audiovizuálna stránka na 1. | Niktorius, bockbusterom roka bude rozhodne PK - podľa tržieb určite :). EDIT: Po zhliadnutí 1-Nenokkadine a z toho vyplývajúceho zistenia, že tvorcovia Bang Bang sa niektorými scénami inšpirovali práve tu, to predsa len musím trošku znížiť... Aj tak silné *** ()

michalkop

Bang Bamg mě velmi příjemně překvapilo. I navzdory své monumentální stopáži stále drží tvar i tempo. Příběh, ačkoliv se na první pohled může zdát plytký, mě zaujal svou košatostí, udržením napětí až do konce a svou ne-prvoplánovitostí. Až dokonce jsem netušil, jak to skončí. To se mi u EU/USA filmu dlouho nestalo. U bollywoodského filmu mě už klasicky dostala kombinace angličtiny a hindštiny a přecházení z jedné do druhé i v rámci jedné věty. Jako bonus pár hezkých záběrů z Prahy. Pro Indy to musí být exotika... Abych jen nechválil - na hlavního hrdinu nemá ani Simír Gerchán - neskutečně rychlý, krásný, vydrží mlácení železnou tyčí, pak doběhne jedoucí auto a nemá ani modřinu. Asi indický Chuck Norris. I přesto je to za mě 90% a když bude příležitost rád se na film podívám znovu. ()

coulismoulis

Do Bang Bang! asi zašili nějaké kouzlo. Průměrný bolly biják, akce-romance mozek pryč, nabušené svaly a nezničitelné make-upy. Oproti jiným bezduchým mainstreemům (Dhoom, Race apod.) je Bang Bang! ale zvláštním způsobem příjemný, připadá mi jako večerní horká lázeň, při které se nechá myšlení stranou a prostě se jen relaxuje. Ani po letech neztrácí na zábavnosti. ()

vinducha

V žánrovém popisku chybí  romantický . Tanečků a zpívánek bylo o trošku víc než bylo potřeba . Humoru poskrovnu. Nicméně na hlavní hrdinku se dobře koukalo , akce byla v pohodě , no a záběry z Práglu potěšily srdce snad každého čecháčka . O půl hoďky míň , mohl být 1 star navrch. ()

pouzivana

Zkusil sem to, ale prostě to nešlo. Indická produkce asi není pro mě. Ty peníze co do toho nastrkali, mohl někdo využít mnohem lépe. Hodnocení 20 minut filmu, déle to nešlo a to je Katrin Kaif opravdu koukatelná ženská. ()

CaveRnDish

Posaďte se, nepřemýšlejte, neptejte se, nechte se vodit - a bude se vám to líbit. Za dvě a půl hodiny vstanete relaxovaní, odpočinutí, s notnou dávkou optimismu v těle. Bang Bang používá nejosvědčenější a divácky nejzábavnější postupy ze všech akčních filmů světa - od doby kdy Jean Belmondo na filmová plátna vstoupil. Dávám 80% avšak ve své kategorii je to 100% film. - Snad jen, trochu kratší to mohlo být. ()