Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vysoce adrenalinové dobrodružství White Watch, týmu londýnských hasičů. Vedoucí posádky a také zkušený hasič Kev (Jamie Bamber) je těžce zraněn při jednom z nejhorších požárů jeho kariéry. Téměř rok tráví doma a zotavuje se. Když se vrací do práce, tak při něm stojí jeho přítelkyně Trish (Jodie Whittaker) i jeho přítel a kolega hasič Mal (Rhashan Stone). Ale je na tom psychicky a fyzicky tak, jak si opravdu myslí, že je? (avitakova)

(více)

Recenze (2)

Thomick 

všechny recenze uživatele

Rád bych tomu dal víc (už jen pro to nejhůř načasovaný pozvání na rande, hehe), ale nejde to. The Smoke se bohužel postupem času dostává do nepříjemný smyčky, kdy se požár za požárem zneužívá k řešení narychlo načrtnutých konfliktů, zatimco ty esenciální se dost dobře ignorujou. Ale Jamie Bamber vypadá na sympaťáka, začnu si na něj dávat majzla... ()

Sylvin 

všechny recenze uživatele

Hele dobrý. Fajn sranda, v těch zápletkách je trošku čurbes (myšleno, že se tam k té hlavní přidávají jiné, menší, které občas postrádají smyslu), ale v zásadě mi nic nevadilo. Jamie Bamber aka Kev/Gov byl v pohodě, ale když přijde na nějakou speech, která má nějakej hlubší význam pro děj, začne to akcentovat a přehrávat jak prasa, takže jsem se chvílema ošívala, naštěstí se toho do jedný série nevešlo až tak moc. Taron Egerton aka Dennis/Asbo je můj drahoušek a hlavně hvězda a naděje mladé herecké generace. Ten kluk je naprosto boží, role jako byla tato nebo Eggsy mu neskutečně sednou, ale po shlédnutí Eddie the Eagle a Legend vidim, že si poradí s čímkoliv. Tohohle kluka si, milí soudruzi, proštudujte. Vopravdu. ()

Reklama

Reklama