Fifi (S02E08) (epizoda)

Fifi

Krimi / Drama

USA, 2016, 48 min

Další epizoda docela o hovně, ALE kurva jsem si ji užila, protože byla tak dobře udělaná saakra to byla pasta pro oči, ty záběry joo bring it on baby! Jimmyho akce s veteránem velmi hilarious, opět se mu tady povedly menší podvody a to mě sakra baví sledovat. No a taky jsem ještě nebyla tak v napětí při tom, když jsem koukala, jak někdo strká papíry do krabice. A Mike zřejmě plánuje vymlátit celej kartel hadicí s hřebíkama, což vypadá taky jako velká prdel, takže na další díl se velmi těším. Hodnocení: 8/10(26.2.2020)

Pro dlouhé scény bez střihu a jediného slova mám prostě slabost, takže začátek dílu je luxus:-)(16.4.2016)

Takové esteticky dechberoucí kamerové záběry (úzce podobné z Mr. Robota) v každé druhé scéně jsou na BCS fakticky nezvyklé, leč zato naprosto bezchybné... Situační problematika začíná nervózně skřípat.(21.9.2019)

Jimmy předvádí svá kouzla a Mike kutí zahrádkářské pomůcky. Úvodní scéna bez střihu potěšila.(1.1.2019)

Co si to ten Jimmy vždycky vymyslí, to je fakt neskutečný. To jsem zvědavej, kde bude viset ta fotka s válečným veteránem, kdyby jen tušili, že je to pouliční delikvent, to by byla sranda. Co zamýšlí s těmi dokumenty jsem nepřišel, ale jistě to zas bude nějaká levota a Kim s nim možná už nepromluví. I když doufám, že se objeví i ve třetí sérii. A Mike, ten chystá nějakej masakr!(20.4.2016)