Jimmy zvažuje Howardovu nabídku, Kim zaujme nový přístup k celé situaci s bankou a Hank a Steve sledují Gusovo místo předání. (Netflix)

ALIENka_

Sakra zdá se mi to jenom, nebo je Hank tady docela fajn cápek? Nevím jak vás, ale mě v Breaking Bad přišel hrozně otravnej, ale tady mi nějak připadá docela v cajku, možná proto, že mu nedali tvůrci tolik prostoru. Každopádně Jimmy se naplno věnuje právničině a jak řekl Howard, je kurva dobrej právník. Když už jsme u toho Howarda, musím říct, že to auto si nezasloužil. Je to sice docela falešnej zmrd, a pravděpodobně se těma sladkejma řečma u večeře snažil Jimmyho jenom nalákat zpátky do JJM, ale je docela dost možný, že pochopil, co udělal za sračky, a snažil se to jenom napravit. No možná jenom moc věřím, že se lidi dokážou poučit, no nic. :D Hodnocení: 8/10 ()

jedna_vrana

Rozprávka o troch biliardových guliach... Saul valcuje moju bránicu nápadom v súdnej sieni, keď presviedča svedka, že celkom dobre nevidel páchateľa. Mike si nechá naložiť na chrbát trochu viac, ako znesie. Alebo to je z jeho strany nastražené a je to spôsob, ako trestá sám seba? ()

BROKEN_

Saulovi zatím vše vychází, je radost ho sledovat, jak si vše dává na pána. Mike prožívá těžký chvíle, a Gus je pěkně nervózní, až jde z něho strach. Starý dobrý Hank si to ukradl pro sebe, zase. ()

ZeroCZ1233

Do popředí se v této epizodě dostalo právnické prostředí a jeho peripetie, charaktery Saula a Jimmyho se začínají pomalu proplétat do jedné osobnosti, jež si vzala z obou součástí to nejlepší. Na druhé straně Mike a Kim bloudí ve svém svědomí a zachází za hranice, jež v hloubi duše odsuzují. 8,5/10. ()

Sygi

Přiblížení se k polovině sezóny se vyznačuje stejnými obtížemi jako předchozí série, tj. návraty ke starým tématům (Chuck, HHM) a děje sestaveného z prostřihu na sobě nezávislých dějových linek. I tak je to ale lehce nadprůměrná epizoda a doufám tak v silnějšího následovníka. 7/10. ()

Dienzenhofer

Z nejlepší vedlejší postavy Perníkového táty, se stal nejotravnější protagonista seriálu jakého jsem kdy viděl. Saula už mám fakt plné zuby. Nebýt Mikea, Nacha a jiných skvělých dějových linek, tak už se na tenhle seriál dávno nedívám ()

PaTeXx

Opět menší pokles hodnocení. Chování Jimmyho (no dobře, už mu radši říkejme Saul) u scény s koulema úplně nepochopilo asi víc lidí. Opět ale musím pochválit Esposita, z jehož postavy jde obrovský strach jako v BrBa. Pro jistotu bych ten dřez umýval do rána. ()