Snoopy a Charlie Brown. Peanuts ve filmu

• Česko Snoopy a Charlie Brown ve filmu (více)

Kdo z vás nezná Snoopyho, toho nejlepšího psího kamaráda na světě? A především jediného pejska, který dokáže ze svého, tak trochu hodně mimózního páníčka, Charlieho Browna, udělat největšího hrdinu. A že to není zrovna snadné. Charlie Brown je totiž pro změnu nejslavnější světový outsider, který šéfuje nejhoršímu baseballovému týmu, nedokáže promluvit na svou tajnou lásku Malou Zrzečku a hlavně je to kluk, kterému se i v těch zdánlivě nejméně nebezpečných situacích přihodí vždy něco naprosto tragického, nebo aspoň směšného. A nyní se Charlie, nejméně pravděpodobný hrdina, vydává na velice nebezpečnou výpravu, zatímco jeho psí kamarád Snoopy se utkává se svým největším nepřítelem, Rudým baronem. (CinemArt)

džanik

Velice vtipný, milý a nevtíravý animovaný filmeček. Optimální mix komična, romantiky a akce. Pokud chcete vzít děti školou povinné na "něco" do kina, tak zapomeňte na Dobu ledovou 5 a Kung Fu Pandu 3 a běžte na Snoopyho! ()

PP66

Slaďoučký filmík o tom, kterak nešťastný aufcajdr nakonec ke štěstí přišel a zrzavá kráska si všimla jeho dobrých lidských vlastností. Vtipně glosováno gagy a literárním příběhem psího hrdiny:o) ()

M.i.k.e

roztomilý a naivně dětský animák ve kterém dospělí prostě nemají místo.Viditelně mířeno na malé děti,takže gagy jsou hodně jednoduché a opravdu se nedá čekat nějaký dramatický zvrat jako v ostatních animácích.Přesto má filmový Snoopy svoje kouzlo a ani ti dospělí se u něj vyloženě nudit nebudou...60% ()

Aljak

Áno, Charlie Brown je legendárna a v podstate klasická rozprávka. Ale pri sledovaní tohto celovečerňáku som si uvedomil, že dôvtip a štýl tohto animáku je tak akurát hodný kategórie detí do 10 rokov. Dnešné moderné animáky majú oveľa lepšie parametre a dokážu zaujať v podstate aj dospelého človeka, čo Charlie žiaľ zrejme nedokáže. Áno, posolstvo celého Charlieho je veľmi pekné, ale tá predimenzovaná akčnosť ma priam ubíjala. A zo všetkého najviac Snoopy, ktorý mi priam išiel na nervy po celý čas a napriek tomu že je neoddeliteľnou súčasťou Charlieho, vôbec by mi v tejto rozprávke nechýbal. Čo dodať? Je to pocta pre Charlesa Schulza, ale v tomto novom kabáte ma to moc nebavilo (dávam prednosť klasike). ()

honajz2

Štvala mě ta epizodnost, protože i když tam byla jedna hlavní zápletka, celkově mi to pospolu moc nedrželo. Taky ten Snoopyho literární příběh mě moc nebavil, spíš nudil, ale jinak si nemám moc na co stěžovat. Je to příjemný filmeček s hezkou animací, sympatickými postavami, rychle to uteče, u něčeho jsem se i pobavil a závěr to mělo očekávaný, ale hezký. Taky se mi líbilo, že to bylo celé pozitivní, velmi milé a na ten film bych klidně koukl znova, což se o dost současných animácích říct moc nedá, takže nevidím důvod, proč nedat 4*. I přes tu epizodnost se mi ten film nakonec (pro mě až překvapivě) líbil. Btw, film jsem zde hodnotil přesně jako tisícátý. 4* ()

Prometheus69

PIXAR SE VYBLIL NA STŘÍBRNÉ PLÁTNO... PAK SE POSRAL A PAK TY SRA*KY ROZMAZAL A UDĚLAL Z NICH ANIMACE KTERÝM VDECHNUL ŽIVOT! HNUS!!! Je mi uplně u řitě že je v tom pár vtipných gegů a cáklej pes si zde plní své ještě cáklejiší sny.... raději koukat na dva souložící sněhuláky než na tenhle infantilní blivajzzzzzzz.... Někdo namaloval na nafukovací baléonek chcicht a uděl z toho seriál? Seriál možná, ale film? O_O ()

Mrkvič

Taková delší epizodka seriálu, který jsem nikdy moc nesledoval. Oproti jiným kresleným panďulákům ve filmu se Snoopy nerozmachuje do žádného epochálního mega dobrodružství. Vystačí si s tím, co nabízí celé roky (žádný extra znalec nejsem, ale snad je to pravda). Všechny postavičky jsou pořád milé, humor je lehce nevšední a závěr je krásně příjemný. Délka filmu odpovídá celému ladění, takže to uteče jako prd a v divákovi zůstane spousta hezkého na rozdávání dalším tak, jako to dělá ten borec Charlie Brown. ()

dANo

Vôbec som netušil, čo môžem od Snoopyho vo filme očakávať, keďže išlo o to, aby mali decká nejaký program a rozprávka v kine bola alternatíva... :o) A dostalo sa mi milého prekvapenia, lebo príbeh, vizuál a aj hlášky boli fakt dobré a aj dospelák si tam môže nájsť to svoje. 3D verzia nie je nijak potrebná, lebo tam bolo minimum situácií, ktoré by vďaka tomu získali niečo navyše... ()

drackula

Zväčša som sa skvele bavil, ale musím uznať, že toto nie je animák pre každého. Teda nie pre každého dospelého, deti si určite zgustnú. Kto na príbehoch Charlieho Browna a Snoopyho vyrastal, bude poznať postavy, vzťahy a bude chápať vtipy a odkazy na pôvodnú stripovú sériu. Úplný nováčik môže trochu tápať. Plus Snoopyho pasáže sa môžu zdať takémuto divákovi trochu infantilné. Animácia je ale skvelá. 60% ()

Firebug

Výtvarně velice krásně a vkusně vyvedená pohádka pro malá děcka nebo nostalgické pamětníky klasických Peanuts (filmy s "Charlie Brown" v názvu). Příběh je poutavý a takový naivně milý. Najde se i vtipná scénka, ale na druhé straně jsou Snoopiho zdlouhavé snové fantasy sekvence, které pro mě učinily z tohoto 88 minutového snímku relativně dlooouhou podívanou. Fajnový snímek pro děcka, který zabaví i dospěláka, ale nějak výrazně ho nenadchne. 3,2* ()

bloodline

Luxusná záležitosť pre najmenších v čarokrásnej opojnej atmosfére so štipkou záverečného dojatia. Pri dospelých vyťažia viac iné animované skvosty. Snoopy a spol. po cca pol hodinke už neprekvapia a idú si konštantne do cieľa ako dohárajúce srdce na prístrojoch. V žiadnom prípade neurazia či nesklamú, ale rýchlo vystrieľajú náboje z bonboniéry Forresta Gumpa. Viac koruniek z rozpočtu asi zhltol marketing ako sivá hmota scenáristov. ()

Lovely.Bones

Nejmilejší film, co jsem letos viděl. Úsměv od ucha k uchu jsem si nedokázal odpustit od začátku do konce. Animace je skvělá. Stylizovaná, aby vypadala tradičně. Dialogy jsou chytré a zábavné. Charlie Brown je chudáček, se kterým se osud nemazlí. Lucy je svojí nepříjemností příjemná změna od vždy-pozitivních hlavních postav, a její vždy přítomné "Blockhead!" je prostě skvělé. Peprmintová Patty, Sally, Pigpen, Linus a všichni ostatní jsou prostě úžasní. Ale stejně tomuto filmu budou všichni říkat "Snoopy ve filmu", takže za jeho hlavní hvězdu by se dal Snoopy jednoduše považovat. Snoopy je vedlejší postava a nejvíc se ho můžeme nabažit v sub-plotu o Rudém baronovi. A je samozřejmě skvělí, jako obvykle. Woodstock ho skvěle doplňuje. Velká škoda, že jsem na tom nebyl v kině a už se těším, až to uvidím znovu ;-) ()

Martinius

prijemne hommage na schulzove kultove kreslene pribehy. kazila mi to akurat obcasna, anachronicky posobiaca moderna a navyse velmi stupidna hudba. ()

Hepy13

Devadesát minut smůly, nehod a dobývání dívčího srdce v podání Charlieho Browna. A i střeštěný Snoopy s létající boudou si musí vybojovat svojí vyvolenou. Ačkoliv je Snoopy a Charlie pro děti, tak i mě jako dospělému se líbily gagy a vtípky. ()

BOURQUE

Animák, ktorý ma opäť dostal späť do detstva! Páčil sa mi nápad príbeh v príbehu. Snoopy je stále super! Myslím si, že si na svoje prídu nie len malý aj veľký. Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

Zlaté glóby 2016 - nominace

Zlaté glóby 2016 - nominace