Snoopy a Charlie Brown. Peanuts ve filmu

• Česko Snoopy a Charlie Brown ve filmu (více)

Kdo z vás nezná Snoopyho, toho nejlepšího psího kamaráda na světě? A především jediného pejska, který dokáže ze svého, tak trochu hodně mimózního páníčka, Charlieho Browna, udělat největšího hrdinu. A že to není zrovna snadné. Charlie Brown je totiž pro změnu nejslavnější světový outsider, který šéfuje nejhoršímu baseballovému týmu, nedokáže promluvit na svou tajnou lásku Malou Zrzečku a hlavně je to kluk, kterému se i v těch zdánlivě nejméně nebezpečných situacích přihodí vždy něco naprosto tragického, nebo aspoň směšného. A nyní se Charlie, nejméně pravděpodobný hrdina, vydává na velice nebezpečnou výpravu, zatímco jeho psí kamarád Snoopy se utkává se svým největším nepřítelem, Rudým baronem. (CinemArt)

neo93

Skvělá oddechová animovaná podívaná. Moje první filmové setkání s Charlie Brownem a jeho věrným psím kamarádem Snoopym, jenž dopadlo víc než zdařile. Docela mě překvapil. I když je snímek určen především menšímu divákovi, tak si u něj velmi dobře pobaví a odpočine i dospělé publikum. Sází na prostý příběh a jednoduchý humor s roztomilými postavičkami, které musejí zaručeně potěšit a rozveselit. ()

elimS

75% - komentář 20ti slovy: Hezké, úsměvné a příjemné překvapení! Příběh jednoduchý, doplněný druhým, trošku nudnějším leteckým, ale vtipné scénky byly inteligentní a tak akorát. ()

papadoce

Skôr pre detského diváka, nie je to ten typ dnešnej modernej rozprávky s humorom pre dospelých. Avšak mám pochopenie pre prekliatie Charlieho Browna. Ja som Charlie Brown. ()

Renie42

Asi jsem očekávala od tohoto filmu něco navíc, což se nepotvrdilo. A přiznávám, chvilku jsem se i nudila. Ale překousla jsem to a dívala se dál. Ke konci se mi to zdálo už více svižnější. Nebýt tam Snoopyho, tak by to bylo o něcé více nudnější. Mám ráda tu kreslenou klasiku, kratší příběhy a komiksové stripy. Snaha se cení o celý film, ale něco tomu chybí. ()

jfaba

Moje oblíbená/é komiksová/é figurka/y! Charlie, Snoopy a ostatní, mě nikdy nezklamou. Přechod od "hrubé" animace, k jemné ("3D"?) animaci, vůbec neurazil. Poučné, výchovné, vtipné, zkrátka, tak jak to Schulz umí (uměl, bohužel)... ()

E-Swift

Po dlouhé době výborný animák podle komiksových stripů, jehož počátky sahají do roku 1950. Takže na 66 letýho bígla je to pořádná porce zábavy. " Mám psí červíky!" :) :) :) :) :) ()

blondboss

Charlie Brown a jeho skvelý charizmatický psík Snoopy sa konečne dočkali celovečerného spracovania a musím povedať, že dosť slušne sa vydaril. Opäť pohodová, trošku ujetá, unikátna atmosféra pôvodného seriálu doplnená o skvelé moderné a zároveň retro animácie dodala tomuto snímku slušný level. Humor mi však veľmi nesedel a gagy mi prišli dosť krčovité, v podstate ako aj celý seriál. Ale takýto filmový debut si táto klasika skutočne zaslúžila. Silné tri hviezdy. 65 % ()

Víteček

Nic moc. Animace se mi nelíbila a zábavné to taky moc nebylo. Kraťasy co dávají v TV mě dokáží pobavit o dost víc. 45% ()

FEAR99

Příjemné animované překvápko! Snoopym políbený jen na partnerčině oblečení (pyžama, trička apod.) jsem od toho opravdu moc nečekal, o to příjemnější je konečný výsledek. Snoopy nepostrádá nadhled, vtípky jsou příjemné, tempo je poměrně zabijácké a celé je to prostě hrozně moc příjemné. Postavy zaujmou, Charlie Brown je super (monology v hlavě taky!), Zrzečka je okouzlující, Smraďoch je smradlavej a tak bych mohl pokračovat dále. Čiší z toho pohoda a v tomhle chmurném počasí je Snoopy ideální odreagovací podívanou, která navíc je moc pěkně natočená, má hezkou animaci, soundtrack je pobrukující a Snoopy je jeden velký psí rošťák. Škoda jen, že Snoopyho příběhová linka (s letcem) je ve filmu zbytečně navíc, odtrhává pozornost od hlavního příběhu a za mě vůbec nefungovala (navíc zabírá téměř třetinu času). Škoda, protože vystříhat tuto linku a přidat scény ze školního prostředí by pro mě znamenalo jisté čtyřhvězdičkového hodnocení. Takto je to na takové ty lepší 3* s tím, že dvojce bych se rozhodně nebránil. PS.: Když Vám Charlie Brown a Snoopy v kombinaci přípomínají Vaši partnerku (Charlieho smůla, Snoopyho rošťáctví), má ten film u Vás vyhráno. 7/10 ()

mr.twizta

Ja nevim, asi je to tim, ze jsem na Charliem a Peanuts nevyrustal, takze jsem odprosten nostalgie. Na jedne strane tu mame bezvadne animacni reseni prechodu do tretiho rozmeru, ale dej samotny je strasne rozdrobeny a epizodicky, coz mi proste nesedlo. Mladsi divaci a fandove si urcite minimalne hvezdu pridaji, ale me tohle miji. ()

misiaq

idealne pre male deti, ziadne strielanie, nasilie... je to uplne nevtieravy animak s peknou grafikou a milymi postavickami ()

stanyko

Snoopyho som nikdy nepozeral, takze moj pohlad nie je zatazeny serialom. Rozbiehalo sa to dobru pol hodinu a za normalnych okolnosti by som to uz vypol po 15 minutach. Grafika otrasna, pozlatany dej, kt. nic neda ani 5 rocnemu dietatu. Za mna sklamanie... ()

Zlaté glóby 2016 - nominace

Zlaté glóby 2016 - nominace