Noc v New Yorku

Scénografie:

Theresa Guleserian

Kostýmy:

Anney Perrine

Rozpočet $-miliónovTržby USA $37,151Tržby Celosvetovo $460,000▐ Chris Evans je pašák, na malom priestore dokáže vyťažiť maximum, fakt obratné a šikovné, má to iskru, prekvapil /90%/(20.8.2015)

// Distribútor: Radius-TWC // Počet premietajúcich kín v USA: 21 // Otvárací Víkend v USA: $18,630 //(18.4.2016)

„ASI NÁM BYLO SOUZENO SE SETKAT…“ /// Když Nick potká Brooke… tak vona ho chvíli trápí, asi aby zjistila, že se s ním dá pokecat. Chovaj se sympaticky – jsou takový vobyčejný, vona má moc hezkej úsměv a von je ten typ, co si ženský idealizuje (navíc miluje hudbu). Určitě na nich není nic, co by člověka prudilo. Teda krom toho, že vobčas v těch rozhovorech zabřednou do témat, který mě neinteresujou. Řešej totiž svý problémy. Tak nějak nenásilně podávaj výpověď vo vztazích, o lásce…, do toho ten sentimentální soundtrack (a vona je fakt usměvavá!)…, ale ke konci už je toho na mě moc. Na tohle už nemám roky. Láska s jedním člověkem neumírá - tak hubana na to! Ale jinak sympatickej počin Kapitáne Ameriko! . /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Miluju holky, co jsou schopný z fleku vystřihnout (zapět) My Funny Valentine. 2.) Když vona je tak usměvavá... 3.) Thx za titule „Kubzilla“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne(12.11.2015)

Jeden neuvěřitelný den nebo spíš noc, ale proč ne, jednou za čas nějaký podobný zázrak nezažít? Jako třeba v tomhle příběhu, který mě vtáhnul svou přirozeností a sympatickou dvojkou Brooke a Jacka. Někdy je fajn vypovídat se ze všech těch trápení na dušičce někomu úplně cizímu a ono to bude možná tak jako tady, fungovat jako hojivý balzám, který tolikrát potřebujeme. Chris netlačil na pilu a přece se mně tahle konverzační lahůdka dotkla na tom pravém místě, díky.(2.8.2015)

"Nicku Vaughane, vezmeš si mě, Brooke Daltonovou, za falešnou přítelkyni?" Takové nabídce se nedá odolat a to zejména proto, že hrdinové se bejvalek nebojí. Nick mi sice připadal, že se nebojí vůbec ničeho, tedy kromě setkání s bejvalkou, ale stavěl se ke všem problémům naprosto skvěle. Zkrátka ještě nikdy se nestalo, aby to nějak nedopadlo, takže nač se stresovat. To bylo inspirativní, noc s Nickem a Brooke taky utekla celkem příjemně, ale žádný důvod probdít v New Yorku nějakou další noc jsem v tom nenašel.(6.10.2017)

Jaké to milé překvapení! Chrisovi se tenhle prostý, přesto téměř dokonalý film povedl hned dvakrát. Jako režisér ho podle mě zvládl perfektně. A jako herec mě překvapil. Přesně v takovýchhle rolích bych ho ráda vídala do budoucna. Takhle přirozeného, usměvavého a zamilovaného. Alice Eve mu byla taky božsky kouzelnou partnerkou. A to nemluvím o tom, jak to mezi nimi jiskřilo. Po zhlédnutí mám pětihvězdičkové pocity, takže prostě nemůžu jinak...(1.3.2016)

Není to vůbec dokonalé, dvě nebo tři scény byly navíc a nezapadaly mezi ostatní, ale přesto to bylo tak sympatické, že nemůžu dát míň než 4*. Příjemné, místy hodně vtipné (scéna na špatné oslavě) a hlavně chemie mezi hlavní dvojkou fungovala na výbornou, až jsem si skoro přál jiný konec, i když bylo jasné, jak to skončí. Někdy zkrátka člověk potřebuje povzbudit a je klika, když se potkají dva lidi, kteří si dodají odvahu k důležitým krokům ve svém životě. P. S. Děkuji kolegyni jezinka.jezinka. Původně jsem měl totiž na dnešní večer vybraný jiný film, ke kterému jsem si však přečetl její jinak kladný komentář, ve kterém bylo umístěno varování pro osoby jako já (skoro bych řekl, že to bylo napsáno vyloženě pro mne). Díky tomu jsem se rozhodl vybírat znovu a vybral jsem dobře. Mít přátele, na které je spoleh, je zkrátka dobrá věc :)(28.10.2017)

Film mě donutil zamyslet se, jestli tady ta role "ultimate nice guy" náhodou není jedovatější než přiznaný zmrd. Protože Brooke během filmu naznačí, čeho všeho je schopna, ale on své pravé já celou dobu schovává. Každopádně existují dvě cesty: buďto budu nad filmem nějakou dobu přemýšlet a potom se k němu vrátím, a nebo do rána zapomenu, že jsem ho vůbec viděla.(6.3.2018)

Knoflíkář Ben měl pravdu, náš život definují příležitosti, včetně těch, které propásneme.. Jsem rád, že Chris Evans může být za hrdinu i bez víka od popelnice, ale i přes imponující obyčejnost, náladovou hudbu a některé milé momenty (telefonáty do minulosti) jsem měl ze začátku pocit, jako by se někdo snažil zastrčit krychli do trojúhelníkového otvoru (znáte ty hračky pro batolata) a ta mírná pachuť se mě držela až do konce..(21.9.2017)

Existuje vůbec něco, co Chris Evans neumí?:) Dokázal přečkat 70 let v ledu, umí se ohánět stylovým štítem, dokázal dostat na kolena Winter Soldiera, aby dostal zpátky "svého" Buckyho, dokázal být dokonalým feťákem ve Vpichu a nikdo nedokáže ve filmech utíkat, tak jak on:) Tentokrát se chopil režisérských otěží a pokud jsem si myslela, že jedině jeho vztah s Buckym mě dokáže rozbrečet, mýlila jsem se. Chris Evans a Alice Eve (patří mezi ty ženy, které s tak nádhernou tváří nemůžou dělat nic jiného, než herečku:) jsou ti, kteří tomuto snímku kralují. Mají spolu úžasnou chemii, i když jsem od začátku měla dojem, že vztah mezi nimi se vyvíjí více přátelsky, než abych mezi nimi cítila nějaké zamilované jiskření. Příjemná změna, většinou jsou snímky o podobných setkáních stavěny na romantickém vztahu. Líbil se mi Nickův charakter, přesně takový ten typ dobrosrdečného, citlivého kluka, kterého je vám líto. Závěrečná scéna s telefonem mě odrovnala. I cried like a baby. Nejdřív jsem si myslela, že to zvládnu, jenže on pak řekl, to co řekl, a to už prostě nešlo jinak:) Úžasný scénář a chytré, trefné a vtipné dialogy mezi Nickem a Brooke. Ocenila jsem zejména příspěvek o koncertu Hanson. Noc v New Yorku pohladí po srdéčku, lehce rozesmutní i rozesměje.(13.7.2017)

Méně vypiplané a ucelené než třeba snímek 5 to 7, zato více přirozené, rozevláté a emocionálně nesourodé. Což sice odpovídá skutečnosti, jen je to občas až příliš velké přeskakování se slabším tahem na branku a některými hluchými momenty. Alice Eve není na první pohled tak zajímavá osobnost, ale její rozjezd je interesantní. Evans je talent a mimochodem to se ví už dlouho. Závěr bravurní ! Jestli tohle byla Chrise prvotina jakožto režiséra, máme se na co těšit, protože zvládá s přehledem těžit to nejlepší z Linklatera a ještě přidává navrch vlastní invenci a zajímavý živelný dojem.(20.8.2015)

Evansův crush song, který mi připomněl nejednu probdělou noc strávenou ve městě, hrdinské dobývání (ne)dokonalého protějšku nebo moje oblíbené kouzelnické číslo nazvané „útěky na tisíc způsobů“. Křehká devadesátiminutovka, která možná na začátku lehce pokulhává, ale nakonec rozbuší srdeční sval jako už dlouho nic.(17.8.2015)

Není to sice nezávislá hračička Richard Linklater, ale místy se mu to lehce přibližuje. I když k pořádnému prožitku mi toho nakonec chybělo docela dost (víc emocí, víc kompaktnosti, méně hluchých míst, prosím). Těšilo mě, že se tolik netlačilo na pilu, jak bych čekal. Dialogy jsou vedené tak, aby se průběžně přihazovaly informace, které potřebujeme vědět, abychom se dozvídaly názory těch dvou na lásku, na vztahy, na ženy, na muže... Občas něco nabobtná a vyletí ven, vesměs je to ale sympatická konverzační záležitost, u které nás bude lehce dráždit otázka, co se asi mohlo stát po závěrečných titulcích. Chris Evans jako režisér mile překvapil aneb výsledek je tu nakonec pro všechny, kteří prožili nejednu probdělou noc – nikoli v alkoholovém oparu. Ale pěkně postaru. Silné tři, slabší čtyři, vyberte si!!(26.8.2015)

Připadá mi, jako by tvůrci použili nosný motiv z filmu Před úsvitem a zpracovali to po svém. Vidět se to dalo, ale postrádala sjem originalitu.(3.1.2019)

Chris Evans je ten největší pohodář na světě! A na popud této skutečnosti si zrežíroval a sám zahrál komorní, leč velice prozíravé romantické drama a já se zmohu pouze na jedno. Chrisi, prosím, nekonči s herectvím! Režíruj si, co chceš, ale hraj v tom také...tvé charisma by mi chybělo. Jo a na Alice Eve bych nerad zapomněl, ta je stejně kouzelná, jako celý tento film...92%(26.8.2015)

"Když je nejlepší den ve vašem životě zároveň tím nejhorším..." Nejen o tom, že zamilovat se můžete i za jediný večer. Cesta je cíl.(5.12.2015)

Noc v New Yorku mě zaujala nejen svým námětem, ale také upoutávkou, tudíž jsem neváhal a snímek si pustil. Nebyl jsem zklamán. Prostředí zimního New Yorku má kouzlo, stejně jako krátké časové orámování příběhu, čímž mi Evansův počin připomněl i jiné filmy, které se mi taktéž líbily. Na Noci v New Yorku se mi pozdávaly nejen herecké výkony, aranž scén či dialogy a samotný děj, ale také celkové ztvárnění, kdy se v ničem příliš netlačí na pilu, vše tak nějak rozvážně a příjemně plyne kupředu a nedočkáme se žádných laciných happyendů nebo srdceryvných gest. Opravdu povedená záležitost za lepší 4*.(27.9.2017)

Niekde som zakopol o to, že Chris by rád sedel v poslednom čase za kamerou ako pre ňou, ale vtedy ma ani len nenapadlo, že by si vybral takýto film. Každopádne musím uznať, že to chlapcovi sadlo. Je to jeden s tých obyčajný filmov bez príbehu, kde sa prekecá celý film ako v trilógií Richarda Linklatera, ale dávam mu plusový bod, že ako sparring partnerku si vybral tu sexi blondínu s filmu She's Out of My League, Alice Eve. A klapalo im to. Neviem, či sa spoliehal na charizmu Kapitána Ameriky, ale vyšlo mu to. A záver tiež. 80% - 4*(8.3.2016)

Svojim poňatím, scenárom a záverom ide o netypickú a nezávislejšiu romantiku (takýchto snímkov je málo), čo je svojim spôsobom celkom príjemné osvieženie. Dejová linka je niečo podobné ako film Pred úsvitom (1995) - dvaja sa náhodne stretnú a pri konverzácii na rôzne témy a pri rôznych príležitostiach strávia spolu niekoľko príjemných pár hodín, pričom za tých pár hodín sa toho v ich vnútri udeje veľa... Kvalít spomínaného snímku to však nedosahuje, avšak netvrdím, že to tejto dvojici nesvedčalo a že neboli výborní, len si myslím, že dvojica Ethan Hawke a Julie Delpy bola po emotívnej stránke presvedčivejšia a ich spoločný dialóg bol vycibrenejší. 70/100(18.7.2016)

Taký Nick and Norah´s Infinite Playlist pre mierne staršie publikum s mierne slabšou hudbou. Opäť takmer starogrécka jednota miesta, času a deja. Nechýbajú veľké reči, exaltované gestá, moment of clarity. Okrem iného snímok poukazuje na fakt, že moderný človek je bez mobilného telefónu hotová opica a že NYC nikdy nespí. O štvrtej ráno sú bary plné ľudí sviežich ako rybičky.(12.4.2017)

Cap není špatnej rejža (na debut), ale ten scénář je strašně jednoduchoučkej, neodžitej a neuvěřitelně předvídatelnej. Jako kdyby se někdo podíval na Before Sunrise, upravil pár věcí a zasadil to do New Yorku místo do Vídně. A obsadil Alice Eve. Nic to se mnou neudělalo, ten scénáristickej prefabrikát bych napsal zajímavěji i já. 5/10(26.9.2016)

Tak si kapitán America zkusil zarežírovat a zvládl to slušně. Ono na tomhle solidně napsaném dramatu není moc co zkazit. Sympatický muzikant potkává vystresovanou paničku, stráví spolu noc procházením po New Yorku, odhalí se malá i větší tajemství. Dvojice je sblíží, ale řada věcí jim stojí v cestě. Evans a Alice Eve v hlavních rolích mají dobrou společnou chemii a je zábavné je sledovat. Slušný film ano, ale nic přelomového. Na cestu vlakem nebo do letadla ale doporučuju.(9.8.2019)

Veľmi pekná a príjemna indie romantická konverzačka, ktorú zráža akurát existencia Lost in Translation a Before trilógie 8/10(26.10.2017)

Boha, baby, ked' nemajú prachy, vždy sa z toho nejako vysekajú napohodu!(9.8.2015)

• Tommy987

Chris Evans si pozrel Linklaterovu "Before Trilogy" a povedal si, že veď to je easy - dve postavy, jedno mesto, jeden večer a 90 minút dialógov. To dokáže aj on. Nedokázal. Postavy síce sú, ale sú nudné, nesympatické, chýba im charakter a nefunguje medzi nimi žiadna chémia. 90 minút dialógov tu je, ale kým tie Linklaterove sú chytré, živé a prirodzené, tie Evansove šuštia papierom a sú dosť banálne. Nočný indie New York je fajn, ale to je tak všetko.(1.5.2016)

// Kapitán Trumpeta a She's Out of My League (still hurts...) spolu náhodou stráví jednu noc ve městě, které nikdy nespí, přitom postupně rozkryjí svou romantickou minulost, odhalí svoje slabiny, utěší se a nakonec se zase v tom nejlepším rozejdou. Nebo v tom nejhorším? "Je na čase dospět. Být okay s tím, že nejsem okay." 8/10(9.3.2016)

Zpočátku trošku zmatené, což oba velmi sympatičtí a navzájem pasující jedinci lehce vyvážili přítomností sebe sama, ale postupem času se rozjela hodně pohodová jednohubka, jejíž chuť je víc než příjemná a dlouhotrvající. Víc než slovy, kterých bylo opravdu hodně, se bohatě hovořilo neverbálně, což umocňovala celá řada lidem neodmyslitelných emocí. Kupodivu vše hezky dohromady rozehrálo pestrý koncert, který rozhodně nebyl ani bezvýznamný, ani určen vybrané cílové skupině diváků a posluchačů.(23.8.2015)

Zabudnite na kapitána Amerika, toto je tá pravá cesta pre Chrisa Evansa. Nádherná vec!(3.8.2015)

No sakra. Kapitán Indie to zvládl ukočírovat a rozdrtil mě na celé čáře. Postupné zatápění pod vztahovým kotlem každou minutou, trocha vtipu, trocha šarmu, naprosto přirozená, netrapná ústřední dvojice a opravdu skvěle ukočírovaný a o to víc drtivý závěr. Kdo by nechtěl něco podobného prožít. Už dlouho jsem nenarazil na tak příjemnou a překvapivě silnou romantickou konverzačku. Stačí se nechat unášet. 9/10(1.9.2015)

The only thing that is stopping you from being the biggest loser in New York is the fact that I haven't left the town yet... Docela se kaju, že jsem někdy na Alice Eve měl takovou pifku, jakou jsem na ni měl po Decoy Bride. V týhle netradiční konverzačce, kde namísto slov hraje prim mimika obou protagonistů (Evans na svym vlastnim úsměvu regulérně ujíždí), se totiž projevila jako vrcholná sympaťanda. V lecjaký poloze.(30.7.2015)

Jelikož jsem viděl Before Sunrise, nemůžu jít s hodnocením výše.(9.6.2017)

Nápad to moc nemá. Dialogy občas kulhají a scénář žene hrdiny do konfliktu až moc násilně. Ale na jedno podívání je to fajn a ještě potěší ne zcela tuctový konec.(25.9.2017)

Evans si natočil svoju verziu Before sunset a NY je tiež k podobným osudovým stretnutiam ako stvorený. Hrá sa tu na strunu "niečo podobné by sme chceli zažiť všetci", takže nás film nechá snívať ešte nejaké tie momenty po jeho skončení. Či to budete brať ako civilný kúsok odrážajúci tak trochu netradičný všedný deň, či skôr noc, alebo z reality vytrhnuté scenáristické a herecké cvičenie vhodné aj na divadelné dosky, bude závisieť na miere vašej cynickosti a empatie.(29.12.2017)

• Handle

Film, který si hraje na hroznou realitu, ale nevěřil jsem mu skoro nic. A to mě neba.(9.8.2016)

• Khalesi

Nie, naozaj ani táto rádoby festivalový snímok kopírujúca zlátanina ma neokúzlila natoľko aby som si, ako veľká časť populácie začala myslieť, akéže to je New York čarovné mesto. Všetko je holywoodsky prehnané a ani tí dvaja prvoplánovo sympatickí hlavní aktéri to nezachránili, práve naopak. Neznášam tieto romanťárny z pomedzi múrov civilizácie ospevujúce ju samotnú a stavajúce ju na piedestál, ako nejaký nenahraditeľný najvyšší počin a poklad stvorený človekom. Je to proste priemerný príbeh lásky s veľmi nepravdepodobným dejom a citovo vydieračským zakončením odohrávajúci sa v pre mňa ničím nepríťažlivom prostredí.(21.4.2017)

Na režijní debut Chrise Evanse to není špatné. Především Chris Evans, který ve filmu i hraje, je fajn a celkově příběh není špatný. Ono i ta Alice Eve do toho příběhu sedí. Ale je tam několik hluchých míst, já jsem už pak měl pocit, že se ten film táhne snad 2 hodiny. Chce to příště do toho zakomponovat více napětí či akce.(18.4.2018)

Veľmi slušný režijný debut Kapitána Ameriky. Chris Evans má rozhodne talent a v Before We Go ponúka príjemnú, nenútenú romancu, ktorá sa odohráva počas jednej noci a prevažne sleduje rozhovor dvoch veľmi sympatických postáv. Nepotrebuje tu nijako tlačiť na pílu, citovo vydierať, ale iba prirodzene sledovať rozvíjanie jedného nečakaného vzťahu. Feel-good oddychovka s fajn atmosférou, ktorá pohladí po duši. Akurát nabudúce ešte o niečo viac zapracovať na dialógoch. Before We Go totiž pripominá Before trilógiu od Linklatera (neviem, či tie názvy sú zvolené zámerne alebo je to iba náhoda), no ten v Sunrise, Sunset, Midnight predsa len ponúkol o niečo prepracovanejšie dialógy, ktoré sa šikovne zavŕtavali do rôznych oblastí života (prvé lásky, starnutie, manželstvo ...). Na Before We Go sa síce príjemne pozerá, aj sa príjemne počúva, ale v podstate nepovie ani raz nič zásadné, iba postupne odkrýva osudy postáv. Nenútene, prirodzene, ale aj trochu obyčajne. Na ďalšie počiny Chrisa Evansa sa však budem rozhodne tešiť. Dokázal, že nie je iba herec čo si zmyslel, že chce byť režisér, ale pre filmárčinu má skutočný cit a na svoj indie počin môže byť patrične hrdý. Nabudúce si však vybrať ešte o niečo silnejšiu látku a už to bude perfektné. CELKOVO: 3* (6/10)(7.8.2015)

Od filmov Zacha Braffa som nevidel úprimnejší a krajší film. Linklater je trochu art. Before we go je viac Indie. Ale bez tých hlúpych pózerských postavičiek. Príbeh lacný ako nejaké víno kúpené v Lídli na spríjemnenie večera. Ale herecké výkony Evansa aj Eve to povyšujú na dokonalý večer s priateľmi. Čo na tom, že víno je lacné. Spoločnosť sa ráta. Počas príbehu nastávajú drobné reminiscencie môjho vlastného života a mojich vlastných rozhodnutí. Kedy nie je od veci byť prehnane romantický alebo len tak chytať príležitosti za pačesy a nechávať sa unášať momentom. Konverzačka, ktorá nerozoberá filozofiu, ale sonduje dve duše našich blízkych priateľov, alebo dokonca nás samých. Ľudský príbeh je celkom rarita. Scenár je ťažko napísať tak odžitý, aby tvorcu postavil na určitý piedestál a prinútil ho tak umne narábať s jemnocitlivými emóciami. Ak plytkosť a pátos dostanú plášť zvláštnej aury a predurčujú naše zmýšľanie k túžbe zažitia niečoho rovnako príjemného a jednoduchého, tak viete, že ste si vybrali správny film a film si zase vybral správneho diváka. Ako debut viac než dokonalé. Niečo čo zarezonovalo tak silno, až som tomu sám príjemne prekvapený.(1.9.2015)

Hodně pěkná, civilně a upřímně působící indie konverzačka v romanticky působícím nočním New Yorku, kterou bych čekal od Linklatera, ale rozhodně ne od Kapitána Ameriky. Evansova prvotina je to vskutku povedená, Chris se tentokrát vytáhl a to nejen po herecké stránce, ale především po té režisérské.(29.11.2015)

Pusobive prirozene, nenucene a bezprostredni. My kind of movie. 9/10!(5.8.2015)

Plný dardě brání nakonec přeci jen slabý slabounký začátek, kterej si ale ospravedlňuju tím, že přeci jen v konverzačce se partneři musejí prve poznat. Naopak plnou dardu si zaslouží konec s pointou. Takže co s tím? Je to křehký, je to sympatický, je to skromný a nemá tendence něco předstírat, ale možná přeci jen k tomu stoprocentnímu prožitku něco chybí. Režijně ale překvapivě solidní debut.(19.8.2015)

• JJ.Gibson

Upřímně jsem doufal, že to Chris ze svého režisérského postu ukočíruje lépe. Hudebník Nick je sice sympaťák, který schytává jednu životní ránu za druhou, ale oblíbíte si ho. Možná si i trochu oblíbíte ztracenou Brooke, ale to nestačí. Film se potlouká od nikud nikam, není zde žádná gradace, nějaké překvapení, proste nic, co by tuto "romanťárnu" pozvedlo aspoň o stupínek výš...(25.7.2018)

proste nevim, spatny timing na sledovani(2.11.2015)

New York je prostě nekrásnější město světa. A v kombinaci s režijním debutem Chrise "Captaina Americy" Evanse, jenž zvolil skvěle střižený romantický příběh s úžasnou Alice Eve, vypadá ještě krásněji. „I think if you're committed to somebody, you don't allow yourself to find perfection in someone else.“(14.2.2016)

Troufnu si říct ... Výjimečný film! Chris ten debut zvládl skvěle.(4.1.2016)

Pre mňa bolo sledovanie tohto filmu absolútnym hodinu a pol trvajúcim zážitkom skvelej a úprimnej komédie, uveriteľných postáv a veľmi príjemnej drámy v komibinácii s ľahkou romantikou. Komédia je úprimná, no rovnako aj dialógy medzi postavami pôsobia reálne. Ako keby sme sledovali reálnych ľudí, ktorí majú reálne problémy a príbehy, ktoré nepôsobia ako nalinajkované scenárom. Je skvelé ten film sledovať, počúvať a rovnako ako tohto roku dokázal aj film "Match" tak menej je niekedy viac. A tých pár hercov, na čele s Chrisom Evansom je radosť sledovať. Záver filmu je absolútne dokonalý a môžem len povedať, že dúfam, že od Chrisa uvidíme viac filmov v jeho réžii. Pre mňa veľmi pozitívne prekvapenie roku a film, ktorý si môžem kedykoľvek pozrieť znovu. Hodnotenie: A(15.8.2015)

Jeden z najkrásnejších romantických filmov aké som videl. Normálne som tomu uveril, že dvaja neznámi ľudia môžu zažiť takúto noc ...(4.1.2016)

85%(24.8.2017)

Nezávislé a romantické, což je pro mě absolutně vražedná kombinace, ale na tohle se mi koukalo víc než dobře. Největší zásluhu na tom mají oba hlavní představitelé, kterým to klape na jedničku a své si odvedlo i celkově pohodové pojetí, díky kterému si člověk nepřipadá jako debil ani v těch nejkýčovitějších chvilkách. Tohle se Evansovi povedlo. 70%(5.8.2015)

Sympatické, skromné, osobní a skrz naskrz feel-good záležitost pro podzimní večery. Prvotina za čtyři hvězdy, pátá za zarostlého Chrise.(5.9.2015)

A ono to jde, a ne že ne. Romantika bez patosu, bez zbytečné přecitlivělosti, prostě tak, jak si ji přejete. Neprvoplánovou a krásnou. Až mě - přiznám se - překvapilo, že tohle režíroval Chris Evans. Je vidět, že v něm něco je a já doufám, že se do režie pustí i někdy příště. Tohle bylo prostě krásné. Až je neuvěřitelné, jak přirozeně film vyzněl.(28.7.2015)

Že nám Kapitán Amerika naservíruje nečekaně povedenou režijní prvotinu, a že jeho síla bude tkvít v komorních konverzačkách jako z pera Richarda Linklatera, to bych opravdu nečekal. Samozřejmě, do tohoto mistra dialogů má Evans ještě hodně daleko. I přesto nám však naservíroval hodně povedený žánrový přírůstek, jenž se sice nevyhne menší roztříštěnosti a slabším pasážím, pořád ale nabízí hodně příjemnou atmosféru a hlavně sympatickou dvojici, která se vám zaryje pod kůži. Chris Evans navíc i herecky roste s každým filmem a jeho přirozený projev žeru čím dál víc. Alice Eve pak znovu potvrzuje, že rozhodně není jen krásnou tvářičkou a zasloužila by si mnohem víc příležitostí. Závěr je navíc parádní a už teď se těším, s čím se Evans za kamerou vytasí příště. 70%(24.8.2015)

Na Before we go ma odrádzali dve veci...Kapitán Amerika nepatril k mojím obľúbeným hercom a námetov "dvaja cudzinci, jedna noc" už je spracovaných až až a poväčšine ma bolia zuby z množstva cukru, ktoré sa z nich sype. Vôbec netvrdím, že tých 89 minút tu nie je sladkých. No Nick a Brooke sú tak neskutočne očarujúci, že mi to neliezlo na nervy. Návšteva u starčeka, ktorý predpovedá budúcnosť už bola veľa a vôbec sa tam nemusela objaviť, ale to tak už s tými romantickými filmami býva... no nie každý má tak snovú, pokojne plynúcu atmosféru. Po Gifted mi Kpt. Amerika len potvrdil, že keď zahodí štít, je veľmi príjemný. Nadpriemerná jednohubka, ktorá nie je až tak predvídateľná, ako sa zo začiatku môže zdať - nedajte sa odradiť. Nebránila by som sa ďalšiemu režisérskemu počinu od Evansa.(28.10.2017)

• peiton

Sklamanie 2 hviezdy dávam za veľkého sympaťáka a nočný New York v hlav.úlohe.Žiadnu romantiku tu však nečakajte ani poctivú scénku, len 90 minút k ničomu nevedúcich dlhých žvástov medzi dvoma postavami bla-bla-bla...Viem si toto predstaviť zhrnuté v 10 minutách a neobťažovať ma takto celovečerným filmom.Strata času.A ten záver?Ten ma doslova naštval!(27.12.2016)

Neurazí, nenadchne. Možná trochu moc "zázračný" na můj vkus, ale celkově myslím pozitivní a milý snímek. Jeden z té kategorie, když chcete vypnout a shlédnout něco neškodného s povedeným obsazením.(15.11.2015)

Bylo by příliš nespravedlivé říci, že tento snímek je jen lacinou kopií trilogie s duem Hawke-Delpy, protože v mnoha směrech to má něco, co zmiňovaná trilogie zase naopak postrádá. Děj se odehrává v nočním New Yorku, kde není nouze o špatné náhody, zajímavé dialogy a ani sympatickou dvojici. Brooke se chce dostat zpět do Bostonu dříve než její manžel ze služebky, ale okolnosti jsou proti a nasadí jí následující překážky: okradou ji, zmešká vlak a na stanici zůstat rozhodně nemůže. Současně se její osud slituje a pošle jí sympatického záchránce; pouliční hudebník Nick sice není NYC-rezident, ale zase má dost času (avšak ne peněz), aby jí pomohl. Cíl je jasný, ale cesta nevyzpytatelná: musí zapojit všechny možnosti, aby se dokázali vypořádat s nefunkčními telefony a nepřející nocí. Mezitím si začnou povídat o sobě, životech a zjistí o sobě daleko více, než spousta lidí na prvním rande. Jak často a rychle se dokáží neznámí lidé otevřít a vést náhodnou konverzaci? Extroverti bokem, toto není běžná posloupnost, protože okolnosti a místo někdy mají svoje kouzlo a to právě potvrzuje tento film. V tento okamžik jdou bežné praktiky bokem a najde se prostor pro konverzaci, která se lehce neposlouchá. Inspirace z předtím zmiňované trilogie může být zřejmá, ale Chris Evans v tomto debutu nasadil jiný element; jakousi neohrabanost, civilnost a přímočarou obyčejnost. - "But I guess I got to be grown up. Got to be okay with not being okay. Which completely sucks."(31.1.2019)

Waw, jednoducho úžasné! Chris Evans absolútne trafil do môjho vkusu a v tej nádielke konverzačiek, ktoré sa v poslednej dobe predierajú na filmové plátna, bolo pre mňa Before We Go absolútne tou najlepšou konverzačkou celkovo. Celá Linklaterova "trilógia" Before... (Sunrise, Sunset, Midnight), ktorá bola všeobecne považovaná za vrchol tohto žánra, zostane pre mňa po tomto zážitku už len v tieni. A to som sa spočiatku bál, že to bude ďalší film o nádejnom hudobníkovi, ktorý nájde múzu a zrazu sa dostane do povedomia nejakých nahrávacích spoločností. Ale našťastie nie, toto malo proste všetko čo od konverzačky očakávam - sympatická dvojica v hlavnej úlohe, postupné odkrývanie minulosti oboch aktérov, príjemná atmosféra znásobená zaujímavým dialógom, ktorý sa niesol vo veľmi prirodzenom rytme doplnenom dôvtipom. Naozaj, som nadšený! Chris Evans pôsobil veľmi sympaticky, no a Alica Eve si ma získala svojim prirodzeným šarmom a pôvabom! Nie je o čom, 5 hviezd!(2.8.2015)

Tak tahle konverzační špacýrková jednohubka mi sedla jako prdel na hrnec. Moc příjemně natočeno, fajn dialogy, z kterých jsem měl pocit, že mají hlavu i patu.. jasně občas lehce přitažené za vlasy, ale i tak jakž takž uvěřitelné. Přijemné prostředí New Yorku. Velice velice milé překvapení.(14.1.2016)

Chris Evans už bude nesmazatelně zapsán jako Kapitán Amerika, takže každý takovýhle kousek, kde vybočí z role maskovaného hrdiny, je příjemným oživením. Podle mě je ale velice zajímavým hercem i mimo svět Marvelu a doufám, že to ještě naplno předvede. Zajímavý příběh s příjemnou hlavní dvojicí, který se ale na můj vkus místy docela táhnul.(11.7.2019)

Zasranej zkurvenej podělanej konec zasraně zkurvenýho podělanýho dokonalýho filmu....thanx ablab(17.9.2015)

Co k tomuto filmu dodat...milé a nenásilné.(17.11.2015)

Tady se mohlo jednat o velice zajímavou nezávislou indie romantiku. Chris Evans si Before we go zrežíroval i si v něm sám zahrál, jenže do nějakého zajímavějšího počinu má tento film hodně daleko. Bohužel se to dalo zrealizovat určitě jinak a zajímavěji. Takhle tu máme klasiku, dva lehce ztracení mladí lidé spojí svoje osudy a nakonec se v nich probudí vzájemné city při putování nočním New Yorkem. Zároveň přitom zažívají různé trampoty. "Zív". Stopáž není nijak přemrštěná, ale stejně Vás dokáže unudit k smrti. Už si ani nevzpomenu na film u kterého bych se modlil, aby skončil.(15.3.2016)

V živote sa stáva, že niekedy aj hoci malé rozhodnutie, stane zrazu tým najdôležitejším. Film s dobrým hereckým výkonom, sympatickej dvojice mladých ľudí, so sympatickou pesničkou :)(10.5.2016)

Moc krásný a milý film, trochu mi připomínal typické festivalové filmy a na festivalu by se určitě vyjímal. Spousta dialogů mezi hlavními herci, na kterých to vlastně vše stojí, ale nevadí to, jelikož je to vtipné a postupně se o postavách dozvídáme něco více a navíc sledujeme jak mezi nimi roste láska. Co mě vážně moc mrzí je konec, který je bohužel nejasný, i když já doufám v ten šťastný.(14.11.2016)

• CzechGod

nudna kecaci citovka, kde se stane hovno (ani komedie, ani drama)(5.2.2017)

• dr.fish

Vydržel jsem pouze 40 minut. Jejich rozhovory nikam nevedly a zdálo se , že ani ta jejich chůze městem nikam nevedla. Bez hlavy a paty. Pokud se v závěru něco stalo, já jsem tedy čekat nevydržel. 40%(1.1.2018)

Nocne mesto menom new York malo teda hodne do seba, Chris Evans /Cellular/ je pred aj za kamerou. Dialogy slusne, len v strede trochu krivaju, ale zase je tu krasna Alyce Eve, ktora bola nadherna a potiahla to do lahkeho nadpriemeru . 70 %(22.10.2016)

(138/2015) / Chris Evans známy to akčný hrdina sa dal na malý, konverzačný a k tomu romantický film. Ešte divnejšie na tom je, že sa to vlastne docela podarilo. Bolo tu zopár momentov, keď film prestal stíhať a dialógy, na ktorých je celý film postavený, sa začali uberať nezáživným smerom ale celkovo je tých kvalitných momentov viac a nechýbajú ani časti kde emócie dosahujú prvej ligy. A bezchybný soundtrack k tomu. (7/10)(18.11.2015)

Chris Evans si jako režijní prvotinu vybral malý intimní film, jednoduše romantiku bez efektů. Jenže to jediné kouzlo je tam on sám, džentlmenský Nick, který se snaží zachránit jednu ženu od hrozné noci. Chatrný a nepřirozený scénář mě zaujal nejvíc tím, že měl-li to být film o závodu s časem, tak ta jejich pohodová noční procházka s uvolněným vyprávěním, jaksi postrádala jakoukoliv naléhavost. Raději si Chrise zapamatuji z "Puncture".(8.3.2016)

Sympatická prvotina s nádechem Before Sunrise. Chris Evans může být na svůj nezávislák pyšný. 70%(2.8.2015)

• zdenny

Konverzačka hrající na divákovu romantickou strunu. Poměrně stupidní konverzačka mezi mužem a ženou typu „Mezi mužem a ženou“. Emocionálně plochý film o muži a ženě, kteří se do dnešního večera nikdy neviděli, kteří se ale během jednoho večera poznají natolik, že zjistí, že jejich dosavadní životy a závazky nemají žádný smysl a proto se do sebe zamilují. Protože to mají emočně plytcí diváci rádi a my tvůrci jsme přece hodní a tu sračku jim ještě vice osladíme. Modelová situace: ženu v cizím městě okradou a ona se vydá všanc pennerovi, který jí každou chvíli slibuje a přesvědčuje o tom, že její trable v mžiku vyřeší. Dokonce se vydá do doupěte loupežníků s tím, že jí přinese její ukradenou kabelku zpět. Myslím, že být to jiný žánr, kluci by mu udělali z prdele tupý mlýnek na maso. Přičemž řešení je velice jednoduché – jít na policii, nahlásit krádež nebo přepadení a ztotožnit se. Ne, ta hloupá kráva se místo toho bude celou noc tahat po ulicích s pitomým muzikantem, který u sebe nemá ani cent. Stupiditu celé té srandy podtrhuje scéna, kdy se jde muzikantík v baru zeptat své dávné přítelkyně, jestli o něj ještě nemá zájem. A světe div se, ona mu po šesti letech řekne, že ne. No a on po této překvapivé odpovědi slavnostně zjistí, že vlastně miluje holku, se kterou se seznámil před pár hodinami. Těch věcí, co útočí na nejprimitivnější city a opravdu nízké IQ tam je fakt hodně.(11.7.2019)

Taková fajn konverzačka na nevyčerpatelné téma láska, sex a trápení. Alice Eve je krásná a její postava zajímavá a Chris Evans sympaťák největší. Téměř celý film je složený ze scén těchto dvou postav. Volání do minulosti bylo fakt sladký.(5.9.2015)

Režisér a hlavní role nebývají zrovna skvělé kombo. V případě Evanse to vyšlo tak nějako nula:nula. Špatné to není, ale ani fascinujícího výkonu se nedočkáme. Hlavní problém jsem měl s chemií mezi hlavními postavami. Prostě mi "neštymovala". A vzhledem k tomu, že o ní je celý film, tak se jinak zajímavý příběh v mém oku poněkud dřel a šel trochu na sílu a o to neuvěřitelnější pouto v putování ústřední dvojice bylo. Spíše je držela vyšší moc (režisér), než nějaká uvěřitelná dynamika. Což je škoda, nápad je to dobrý, příběh je to dobrý ale takto to vyzní trochu do prázdna.(6.3.2016)

Prej romantická oddychovka. Prosím, více takových oddychovek ! Žádná uslintaná limonáda se nekoná. Už dlouho jsem ve filmu neviděl dva tak sympatické, perfektně napsané charaktery. Navíc skvěle zahrané a především Chris Evans dává zřetelně najevo, že neumí jen Captaina Americu. A jeho režie ? Nechce se mi věřit, že je to jeho debut. Přenádherně nasnímaný večerní New York a přesný soundtrack jsou už jen třešničkou na dortu. Secsakramensky doporučuju !(1.12.2016)

• grizly007

Neuvěřitelně nesympatická a nesourodá dvojka.(26.9.2018)

Before we go je příjemným filmem. Líbí se mi námět odehrávající se jednoho večera. Charismatický muž potká ženu, která nestihne poslední vlakový spoj. Začíná tak jeden večer, nočním New Yorkem, dva lidé, kteří se právě poznali.(4.10.2016)

Taková příjemná konverzační oddychovka. Má to hlavu a patu a je to hlavně strašně milé. Jako režijní prvotina určitě kvalitní film a Chris Evans se pomalu začíná přesouvat mezi oblíbené herce.(21.8.2015)

Výborný ukecaný romcom, hodně to těží z charismatu ústřední dvojice. 9/10(18.9.2016)

Pokud mají alespoň trochu solidní scénář, tak mě tyhle minimalistické vztahové konverzačky prostě baví. A to je naštěstí případ i Before We Go. Když jsou navíc v hlavních rolích sympaťák Evans a neskutečně hot Alice Eve, která mimochodem prokazuje, že není pouze tou hezkou tvářičkou, tak není co řešit. Vývoj jejich náhle navázaného přátelství, v jehož pozadí už zpočátku roste vzájemná náklonnost, a které postupem času přerůstá v cosi většího, je vážně radost sledovat. Většina dialogů má ten správný šmrnc, silnější scény jsou citlivě prokládány těmi humornými a především jsem ani na moment neměl pocit, že sleduji něco umělého či násilně šroubovaného. Skutečně velmi příjemná záležitost, takže nezbývá než Steveovi, teda Chrisovi k jeho prvotině pogratulovat.(25.9.2016)

Smekám! Chris Evans kurevsky překvapil a musím se jednoznačně přidat k názoru, že z daného tématu dokázal vytřískat naprosté maximum a snad ještě o něco víc. Přiznávám, že podobné „upovídané“ filmy tedy jinak zrovna úplně nevyhledávám, tohle je ale jednoznačně pecka, kterou jsem zhltnul naprosto bez dechu a na jejím konci jsem uronil i slzičku, jak moc mi ústřední pár přirostl k srdci, prostě nádherný. Celý ten příběh jedné noci mě oslovil ale každopádně hlavně tím, jak na mě strašně moc lidsky a upřímně zapůsobil, tohle byl dokonale odvyprávěný úsek ze života dvou mladých lidí, kteří se dostali na rozcestí, kdy nevěděli kudy kam, ale měli to neuvěřitelné štěstí, že čirou náhodou potkali osobu, která jim dokázala bezelstně a upřímně pomoci udělat ono zásadní rozhodnutí, co dál a ona pomoc byla navíc vzájemná. Celé je to neuvěřitelně přesvědčivý a reálný, každá věta z úst obou hrdinů zní pravdivě, chování a jejich reakce taktéž, zde je prostě vidět, že tvůrci věděli, o čem vypráví a ví, že přesně takhle život funguje. Obrovským pozitivem Noci v NY jsou pak i neskutečně působivé a fungující emoce, já jsem si tu noc prostě prožil s Nickem a Brook minutku po minutce a byl jsem doslova okouzlen. A vynechat nemohu samozřejmě ani perfektní herecké výkony, mezi Evansem a Eve to zde úžasně jiskřilo, oba zde vytvořili dokonalý herecký pár a celý film svými přesvědčivými výkony nehorázně obohatili, rozsvětlili a zlidštili. Já jsem zkrátka nadšený, zde nemám absolutně co vytýkat, bez zaváhání napaluji maximální hodnocení, neboť pro mne jde jednoduše o DOKONALOU romantickou podívanou, za kterou jsem neskutečně vděčný. Děkuji, Chrisi!(30.9.2017)

Docela povedený nápad, kdy náhoda svede dohromady na jednu noc dva nešťastníky v lásce. Budou si chtít vzájemně pomoci a snažit se stihnout dát za pár hodin věci do pořádku. Stihnou to? nebo bude vše jinak? Každopádně oba dva herci se mi líbili a vzájemně to mezi něma celkem fungovalo,ale to, proč se jim děje to, co jim právě děje, bylo trošku přitažené za vlasy. Ale to už bych spoilerovala a to nechci. Vlastně filmu nemám jinak co vytknout, přesto na mě působil tak nějak studeně. Zatím za 60%.(24.3.2019)

Pohodová atmosféra, sympatická ústřední dvojice a příběh, ze kterého vyzařovala naprostá přirozenost. Chris Evans opravdu umí a příjemně překvapil, jelikož jestli toto byla jeho prvotina, už teď se těším na jeho další filmy. Nechci snímek úplně zařadit do kategorie klasický nezávislý film, ale jestli by podobně laděné filmy vypadaly nějak takhle, tak s takovou bych začal pravidelně jezdit i na filmové festivaly.(23.1.2017)

Pěkný, milý film, sázející na poetiku Před úsvitem s Ethanem Hawkem a Julii Delpy. Funguje to, byť scény a dialogy nejsou tak atraktivní. Holky si bodík přidají.(22.11.2017)

Objeveno náhodně, paráda! Komorní film, který určitě není pro každého. Já přesně takové můžu.(8.12.2017)

Myslel som, že takéto filmy sú len pre romantické duše, a nie pre mňa. A predsa, odkedy som videl predúsvitnú trilógiu, keď sa schyľuje k tomuto typu filmu, tak si pohodlne sadnem a mohol by som ich počúvať až do rána. No, tak do rána nie, ale hodinka a pol je presne to ideálne trvanie a v prípade tak sympatickej usmievavej dvojice to ubehne ako nič.(29.12.2017)

Správný čas, správné místo. │PS: Jednou.(18.3.2018)

Kapitán Amerika je opravdu rozený dobrák a kromě zachraňování světa nám dělá radost také režírováním sympatických romantických snímků. Zdejší příběh odehrávající se během jedné noci je jednoduchý, ale v jeho jednoduchosti je krása, neboť děj zbytečně nerozptyluje a pouze nabízí postavám příležitost ke konfrontacím, zajímavým zážitkům a bohatým konverzacím, během kterých se navzájem poznávají. Noc v New Yorku nakonec příliš filmově nepůsobí a při jejím sledování jsem si říkal, že bych si dokázal představit, že by se podobné setkání mohlo stejným způsobem odehrát i ve skutečnosti. A v tom je krása tohohle snímku - jeho uvěřitelnost a sympatické postavy jako ze života. Pokud jste unaveni klišovitými romanťárnámi, určitě dejte tomuto snímku šanci, neboť jde o celkem svěží vánek v rámci žánru.(28.3.2018)

• Jaccobos

Before sunset, Before sunrise, Before we go... Filmy postavené na tom, že se obě postavy střídavě chovají jako labilní puberťáci a labilní puberťačky. Chris Evans předvedl další přehled postav, kterým není věřit ani slovo ani pocity a v nudné až směšné plejádě dokazuje, že se stejnými chybami, ale pěknější herečkou lze natočit lepší kus než before sunrise a before sunset. Never more...(11.10.2015)

Agentka O :-)(1.1.2017)

Další z melancholických výletů nočním NY. Takové "Před úsvitem" je sice někde jinde, ale i tak Evans v téhle své prvotině nabízí dost přijemných okamžiků. Rozhodně chlapec za tou kamerou překvapil.(2.2.2017)

,,How can one of the worst nights in my life also be one of the best?" Captain America hraje na trubku v romantickém filmu, který sám režíroval. Nikdy bych nečekal, že něco takového uvidím. A už vůbec ne, že se mi to dokonce bude líbit. Mezi Evansem a Alice Eve to patřičně jiskří a postupné odhalování střípků jejich životních problémů funguje na jedničku. Putování po trochu méně profláklých ulicích New Yorku se nese v očekávání klasického romantického happyendu, konec však předčil očekávání. Pohodový film při jehož sledování jsem měl opravdu příjemný pocit.(15.8.2017)

Začínám si zvykat, že čím dál více herců či hereček to zkouší i za kamerou. Některým to vyjde a jsou mnohem více chváleny za své režisérské schopnosti, než za ty herecké. A pak jsou tady tací, kteří si pěkně nabijí. Chris Evans díky svému debutu patří zatím do první skupiny. Evans si vybral docela dost obyčejný příběh, o dvou postavách, kteří chodí a povídají a svým způsobem se snaží znovu najít sami sebe. Díky sympatické dvojici Evans a Alice Eve film uteče dost rychle , že si ani nevšimneme několika nudnějších scén, které trochu brzdí film. Before We Go je sympatický film, se sympatickými herci, kteří hrají zajímavé postavy a několikrát jsem si při sledování vzpomněl na filmy Richarda Linklatera(trilogie Před úsvitem, soumrakem, půlnocí).(30.8.2015)

Festivalová, nezávislá, nebo jaká věc. To je jedna noc v New Yorku v podání Chrise Evanse. Svým způsobem, minimálně vlastním závěrem, netradiční romanťárna či vykecávárna. Ne tak sladký a hudební jako třeba Once, ne tak filozoficky ukecané jako Before Sunrise, ne tak vtipné jako Pat a Mat, ale furt velmi dobré, 3-4.(22.10.2015)

Druhotriedny Before Sunrise s par skvelymi dialogmi a napadmi. Na prvotinu Kapa velmi dobre 7/10(2.5.2016)

Klasika už teraz... úžasná chémia medzi hercami, výborný scenár, bez nudných pasáží, bez hollywoodského konca...(20.5.2016)

Chris Evans neboduje jen na marvelovském poli jako Captain America, ale i na tom romantickém jako správný, zlomený muž, co potřebuje zjistit, že láska se neváže jen k jednomu člověku. Obzvlášť ne k tomu, co nás ve svém životě nechce. Snad někdy natočí i něco dalšího.(10.3.2017)

Chris Evans už se stihl úspěšně zařadit do mého pomyslného žebříčku herců, kvůli kterým se na ten či onen film s očekáváním kouknu. A postupem času už se v něm vyhoupl pěkně vysoko. Když si to teď vyzkoušel i z druhé strany čočky, nebylo to vůbec špatné, ba naopak, bylo to velmi dobré! Je to prostě pašák (teď mluvím o jeho hereckých kvalitách), jeho repertoáru výrazů a obličejových grimas se může rovnat jen málokdo a to charisma z něj přímo přetéká. Prostě paráda.(13.3.2017)

6/10 Za tradičně sympatického Evanse bych dala i 4*. Lehký nadprůměr.(15.8.2019)

Klobouk dolů. Perfektní debut. Docela jednoduchý příběh, nic extra originálního a přesto to dokonale funguje. A to hlavně díky úžasné atmosféře, kterou utváří skvělá kamera a hudba. Přesně jak mám ráda. Film dokázal nesklouznout k ukecanosti, zbytečnou spoustu slov zde nahrazují detailní záběry na tváře herců. A to mám taky ráda. Jen tak dál Chrisi Evansi!!!! (na Thomickově postřehu, že si Evans na svým úsměvu regulerně ujíždí něco bude. a já mám pocit, že si ně něm taky začnu ujíždět.)(3.8.2015)

Chris Evans už si nejspíš chystá půdu pro budoucí kariéru, až pro něj štít bude příliš těžký. Dokázal předvést výborný výkon na obou stranách kamery. Stejně tak jeho parťačka v téhle two-man show. Musím pochválit i výborný scénář, který i při pomalém vyprávění nenudil a výběr hudby. Je to malý, ale kouzelný film. Jediné co mi trochu kazí dojem je kamera. Nemám přiliš v lásce třesoucí se dokumentární způsob snímání. Někde to sedne a někde ne a v tomhle filmu mi to přišlo zbytečné(23.8.2015)

Sympatická konverzačka muže a ženy, co se potkají v nočním městě. Můj oblíbený žánr. Možná i proto, že pořád čekám, až se něco podobného stane i mě. Velice osobní a civilní snímek, což jsou kvality, které ho pozvedají nad romantické komedie, plné vtipů, které známe a předvídatelných zápletek. Jeho síla tkví také v tom, že se s příběhem/postavami/jejich jednáním a uvažováním můžeme ztotožnit... Moc se mi to líbilo, příběh, scénář, charaktery. A Chris Evansovi tahle poloha sluší rozhodně víc než Captain America.(7.12.2015)

6,5/10(13.3.2016)

• Michalechal

Tak tohle byla ukecana a utahana "Noc v New Yorku" ... chapu, ze si chtel jako Captain America odpocinout, a tak si sam zreziroval tohle, ale nejak to prehnal :-)(16.11.2017)

Romantická duše tomuhle musí dát plný počet. Ostatní asi budou volit opravdu nižší hodnocení. Přecejen staří zasnění romantikové v tomhle uvidí něco, o čem pořád sní. V jednom kuse. Je to to nejlepší na vztahu. Ještě se neřeší každodenní rutiny, ale je to takové super volné. A když už by se něco mělo právě na tomhle měnit, nastává devadesátá minuta filmu :-)(19.9.2015)

"We love who we love. Sucks." Pre veľké množstvo odkazov na Linklaterovu (zatiaľ) trilógiu Before sa len ťažko dalo ubrániť podvedomému porovnávaniu, v ktorom pochopiteľne Evans prehráva. Napriek tomu ide o veľmi milý snímok, ktorý má minimum slabších miest a v podstate aj celkom príjemne prekvapil.(6.7.2016)

Vcelku snesitelná romantika. Kladem je, že film netlačí na pilu, všechno (až na pár výjimek) působí civilně, uvěřitelně a nenuceně. Není to přeslazený snímek. A i přes určitou míru předvídatelnosti nenudí.(28.7.2016)

• Monisek

Chris je tentokrat takovy nemastny neslany. Hlavni hrdinka nesympaticka a dej docela nudny. Vysledek tedy celkem podprumerny. 45%(7.6.2017)

Velice zvláštní film, který na mě působil hodně přirozeným dojmem, žádné nucené scénky, žádné přehnané hraní, žádné tuctové klišé. Od Kapitána Ameriky bych tohle určitě nečekal :-) .(15.8.2015)

• kobliha

Boring AF. Cely cas som musel nieco vyjedat, aby ma pri tom na totalku nezlomilo. Este zopar takychto filmov a mozem sa prihlasit Chrisovi Powellovi na odtucnovacku. A ta kamera. Niekto tu mal extremnu obsesiu nad hlbkou ostrosti. Jedno oko ostre ako britva, druhe uz ma postava rozmajzle cez pol platna. Ostatne dojem z vizualu si clovek moze spravit uz ked vidi plagat..(31.8.2016)

Trošku pomalší rozjazd, kde chvíľku trvá kým si k ústrednej dvojici začneme budovať sympatie, ale stojí za to si počkať. Veľmi príjemne, civilné a nenútené. Obom to spolu svedčí a cítiť medzi nimi tú narastajúcu náklonnosť. Alice krásna ako vždy a Chris prekvapil ako herecky tak aj režijne. Inšpiráciu Linklaterom nejde prehliadnuť. Záver filmu presne taký ako mal byť ...(17.4.2017)

"There is no perfect. There will always be struggle. You just need to choose who you wanna struggle with."(17.1.2018)

Captain America režíruje! A i sám sebe před kamerou, no není to paráda? Je! Ne, ale vážně. Tohle byl moc příjemnej kousek, civilní, uvěřitelný, dost možná pro někoho trochu prostý či všední, ale pro mě tak akorát ve všech směrech. Sympatické po všech stránkách, jak co do stopáže, tématu, hlavních hrdinů, jejich vývoje a věřte, nebo ne, i konce. Chrise bych si v téhle herecké poloze dala líbit i příště, měl by dát sbohem Marvelu a vrhnout se tudy :-)(9.8.2018)

Brutalne prekvepenie od Kapitana Ameriky!!! Nadpriemerne kvalitna hodinu a pol dlha konverzacka s perfektnou ustrednou dvojicou. Tlieskam a drzim palce pri dalsich reziserskych pokusoch!!!(11.12.2015)

Chris Evans je tak pohledný, charakterní, konverzačně obratný, vtipný, pohotově improvizující, vyrovnaný, disciplinovaný... že mu prostě není možno věřit, že vůbec existuje, natož aby měl nějaký letitý vztahový problém. Dokonce i přeražený nos se mu zahojil asi tak za 15 minut. Mohlo by to být zajímavé, pokud by postavy byly poněkud reálnější lidé. Je to takové limonádové cancání, které postrádá nějaké napětí, zvrat, dilema... přitom to tam všechno tak nějak je, jenom se to nevytěží. A tak nakonec nejzajímavější je úplně poslední scéna, která možná zase všechno vrací do hry. Za tu bych skoro byl ochoten ještě hvězdičku přidat. (70%)(9.12.2016)

... o uzdravující lásce.(26.12.2017)

Komorná konverzačka, ktorá je spočiatku príjemná svojou nenútenosťou, s pribúdajúcimi minútami ma ale vzťah ústrednej dvojice zaujímal čoraz menej. Ale plusové body za to, že vyše polovicu filmu som na pochybách, či ten až príliš dokonalý pouličný hudobník náhodou všetky tie patálie neosnoval a nehrá s úbohou dievčinou nejakú úchylnú hru. Mínusové body za to, že to napokon bola len štandardná romantika. 7-/10(19.1.2019)

• burton

Jestli chcete absolvovat kurz zničující sebereflexe, odložte štrikování a pusťte se do toho.(10.3.2019)

Chris Evans to na první režisérský debut zvládl na jedničku. Opravdu dojemný příběh, který svým koncem nenechá oko suché. Já tyhle filmy nikdy moc nemusel,ale tohle mě opravdu dostalo. Asi se na tento žánr více zaměřím,protože mě tento film neskutečně bavil. Hodnocení: 91%..(18.8.2015)

Yep, rule 1&2(18.10.2015)

Scénáristovi musel před vymýšlením scénáře na posledních 20 minut někdo přestřihnout míchu, protože žádné jiné vysvětlení pro takhle zpackaný závěr mě nenapadá. Film celou dobu sympaticky plyne s neskutečnou lehkostí, dialogy totálně fungují, člověk má neustále úsměv na tváři, uznale pokyvuje hlavou a pak najednou vleze Kapitán Amerika s Miss nafouknutý hrudní koš na oslavu (myslím tu s jeho bývalou přítelkyní). Po ní už člověk nehýbe hlavou vertikálně, ale horizontálně, oči mu div nevypadnou z důlku a skoro až do konce si říká, že osoba zodpovědná za dialogy by zasloužila prostřelit obě kolena upilovanou brokovnicí. To jsou myšlenky, to jsem ještě neviděl. Korunu všemu pak nasadí županový odpočinek na hotelovém pokoji. To mi přišlo, jak když nás v prváku na lyžáku holky pozvaly k sobě na pokoj. Člověk může být sebevětší purytán, ale jak tady mohl neskončit kocourek v troubě, no nic.... Na to, že se tam hodinu a půl nic neděje, je to ale docela povedený - 75 % na místě.(26.2.2016)

Výborný režijní debut s neskutečně roztomile sladkou Alice Eve. K plnému hodnocení chybí jen málo.(12.10.2016)

Opravdu přirozený a milý snímek se sympatickým hereckým duem Alice Eve & Chris Evans. Tyhle konverzačky ve stylu Před soumrakem mám opravdu rád. Jsou příjemně emotivní, dobře se u nich přemýšlí, a zároveň jim člověk věří, že se mohly udát, neboť jsou vcelku obyčejné, třebaže se odehrají v krátkém časovém úseku a za podivných okolností.(1.1.2017)

Kapitán Amerika si moc lásky neužil, tak se rozhodnul, že si o lásce natočí svůj film a bude v něm i hrát. Pro jistotu si tam vybral i hezkou holku. Ale opět dopadl jako převálcovaný dobrák. Naštěstí film není z kategorie přiblblých romantických hříček. Divadlo dvou herců. Směs několika drobných příhod jedné noci. Konverzace na slušné úrovni, milé, drobné vtípky. Navíc to působí tak nějak přirozeně ze života – pokud vnímáte, že se to děje v Americe. Telefonáty do minulosti – fakt dobrý nápad, nejlepší ten poslední. Spoustě diváků vrtá hlavou, co bylo napsáno na tom papírku v závěru filmu. Taky mě to zajímalo, tak jsem zavolal Nickovi. Ten mi řekl, že toto: „Moje náhodná kamarádko Brooke! Až přijedeš domu a zjistíš, že ten koho neustále miluješ je opravdu debil, nebreč a zavolej mi. Ne tím sluchátkem do minulosti, ale na můj vybitý mobil, který si hned, slibuji, dobiju. Budu čekat, protože jsem zvyklý čekat, to ty víš, i několik let. Ale ne zas moc, protože pak už budu slavnej trumpeťák a budu hrozně nafoukanej a tak. Nick.“ Ale zapomněl jsem se ho zeptat, jestli taky zavolala. Takže zase otazník. Ale za film 68%.(21.9.2017)

• tranquill

"Vždycky tu budou potíže, jen si musíš vybrat s kým jim chceš čelit." Ano, jsou tam vyřčeny zajímavé myšlenky, ale v globále, bohužel, převládají především kecy.(23.9.2017)

Možná se mi Chris Evan trefil do místa kde utajuji svoji romantickou část, ale asi vždy budu mít rád snímky stylu ONCE. Hlavně to není moc kýčovité a s přeslazeným happy endem. Na druhou stranu si to moc v reálu nedokážu představit-např na hlaváku v ČB :-)(10.9.2015)

Pěkná konverzační romance s výborným scénářem a výkony protagonistů.(5.10.2015)

Zajímavé. Ale k zapamatování by to chtělo přece jen něco víc než Chrisovu plačtivou image a podobu Alice s Reese.(8.11.2015)

Presne takéto filmy mám rada a veľmi ma bavia- keď je evidentná chémia medzi hlavnými postavami, vtipný charizmatický hlavný hrdina a má to nápad, atmosféru, iskru. Veľmi oceňujem záver. :) príjemný film- odporúčam.(26.5.2016)

Before we go je pro mě jeden z největších překvapení za poslední dobu. Možná to největší. Příběh vypráví o dvou lidech na hraně deciding to jump for or not. Vypráví o slabinách, který si každý sebesilnější člověk nese v sobě a které nevyhnutelně určují náš osud. A také vypráví o tom, jak je potřeba v určitém momentě tento řetězec přetrhnout a vydat se jiným směrem. Snímek v případě emotivní Brooke a charismatického, avšak zlomeného Nicka, kteří se v danou chvíli každý po svém ztělesňují s rolí the greatest looser in NY, divákovi ukazuje, že takové rozhodnutí vůbec nebývá jednoduché a někdy je potřeba, aby vám někdo řekl do očí vše, co hluboko uvnitř víte, ale nechcete si to přiznat, a to způsobem, který velmi tvrdě zabolí. Hrdinové jako dvě osoby, who desperately need to face to music, nečekaně poskytnou jeden druhému berli, která od hrdinského dobrého skutku, přes finanční pomoc dále ve filmu nabývá podobu zlých jízlivých slov a slov útěchy, vzteku, slz, smíchu. Příběh vyzvedá sílu nečekané zpovědi a romantiky a všemněnící kouzlo intimní atmosféry mezi mužem a ženou. Je neromanticky romantický a romanticky neromantický. Before We Go jako film je symfonií ztvárnění veškerých pěkných i nehezkých emocí, kterými člověk prochází, když má učinit životní rozhodnutí. V průběhu sledování jsem se už viděla, jak klikám na 4*, ale pořád mě hlodala má filmová tetelící se dušička, která škrabkala prstíčkem a naváděla, že to cítím za 5. Protože jsem před shlédnutím nevěnovala popisu na čsfd moc velkou pozornost, až v závěrečných titulcích mi spala čelist ze zjištění, že snímek režíroval sám Chris Evans, který si střihnul hlavní roli. O to více mě odzbrojila skutečnost, že jde o jeho první režijní počin. Before We Go mne nadchlo svojí propracovaností a vyspělostí, kterou bych od 33-years-old pretty face Captain America absolutně, ale absolutně neočekávala. Skvělé herecké výkony obou herců a navíc opravdu zdařilý režijní debut - za tohle tleskám a nakonec dávám plnou palbu!(29.9.2016)

• dogma97

Něco tak nepřirozeného, umělého, jsem v tomto žánru snad ještě neviděl. Nevím, zda mám být na sebe hrdý, že jsem to dokoukal...(29.12.2017)

Rozpočet_ 3 mil.$ // Tržby_ 483,938 $ // Tržby v USA*_ 37,151 $ // Veľmi silná romantická komédia,ktorá ma rozložila na plnej čiare.(4.11.2018)

Velmi milý film, lehce nudný, ale pokud přistoupíte na to, že je to takřka výhradně o dialogu ústřední dvojice, bude se Vám to líbit. Chris Evans ukazuje, že je schopný nejen zahrát, ale i zrežírovat film a zdatně mu sekunduje Alice Eve, nejdřív jako parťačka, pak jako trochu víc. Jediná škoda, že nevidíme víc z New Yorku, je tu jen pár nočních záběrů...Konec to možná chtělo víc rozebrat...70%(18.7.2019)

U Šílená krásný jsem se v komentáři před pár hodinami přiznal ke své citové vyprahlosti, ale tenhle film mi opět dokázal, že to se mnou ještě není tak špatný. Tohle mi lahodilo, tohle totiž bylo ze života. Jednoduchý příběh tak, že už ani jednodušší být nemůže. Ale o to zřetelněji by z něj mohly vystupovat falešné tóny. Žádné se ale neozývaly. Já jsem je tedy rozhodně neslyšel.(26.10.2015)

• Miagy

Bohužiaľ pre mňa nedopozerateľná dráma, ktorá síce námetovo vyzerala ako slušný newyorský nostalgický román, ale vykľula sa z toho hodina pomalého divadelného monológu bez kvapky emócií.ˇ(17.10.2016)

Nádherné. Dokonalé v každé minutě od začátku do konce. Snímek, který staví na přirozenosti, úpřímnosti. Na nic si nehraje a není zbytečně přikrášlován. Tyto filmy mám velmi ráda. Protože vše není naservírováno na podnose, každý divák si z něj vezme to své. Jsou tu velmi inspirující myšlenky a Chris spolu s Alice tvoří dokonalou dvojici, která povznáší tento film úplně do jiné dimenze. To vše podtrženo krásnou hudbou. Prostě sluníčkový film v tom nejlepším slova smyslu. A ten konec.... (Děkuji LP ;) )(29.3.2017)

Evans zvládl hraní i režii na jedničku!(24.6.2017)

Když se pan Šestletzaskočený a paní Mámpocitžejsmesenatomnádražímělipotkatažejsmesemělinajít doopravdy na tom nádraží potkají, tak to zprvnu nevypadá moc slavně. Má to silnější momenty, které se ale střídají s těmi, co dost šustí papírem. Chápu, nějak se k tomu konci prostě dobrat museli. Oba hlavní hrdinové mi nebyli moc sympatičtí (jo, nechtěla jsem napsat přímo nesympatičtí, to mi zní hůř :D), nebo ještě jinak... hrdinové na papíře mi celkem sympatičtí byli, ale jejich představitelé už moc ne. Ale s tím se jeden vyrovná. Po filmu Mezi mužem a ženou jsem měla chuť na další "kecací" film a kdesi vzadu v hlavě se mi vynořil tento, jen jsem nevěděla, jak se jmenuje. A tak díky strýčku google, protože pomocí několika slov jako film, New york, nádraží a podobně jsem se k němu dostala. V tomto žánru jsou lepší filmy, dalo se z toho vytřískat víc, ale díky tomu konci ve mně přeci jen po skončení titulků zůstal takový pěkný pocit... a to se počítá. Tak třeba i někdy příště a třeba to i sedne lépe.(1.10.2017)

Nesnáším ty otevřený konce, kdy celou dobu čekám, jak to dopadne a pak nic. Chápu, že ta otevřenost mi slouží k vytvoření vlastní idylky, ale na to kašlu. Oba protagonisti super a film byl hodně zajímavý, ale za twn konec jen 3 hvězdy.(14.7.2019)

Jedna okouzlující noc, překvapivé shledání, naděje na lepší dny, smutné vyznání a k tomu dokonalý konec. Chytne vás za srdce a vyvolá vlnu emocí a myšlenek. Teď už je to jen na vás, zda-li jsou pozitivní nebo negativní.(14.8.2015)

Au. Tento film mi totáne zlomil srdce a všetky kosti v tele. Výborný scénar a jednoduchý príbeh, ktorý zaujme už od začiatku. Príbeh odohrávajuci v noci v NY sa mi zapáčil hňed. Ale nemysle som si, že sa dokážem s postavami stotožniť tak ako teraz. Jednoduché a originálne obohatené s chytľavými momentami.(17.8.2015)

Velice poutavý a napínavý romantický komediální dílko. Tímto bych ti chtěl Pavle poděkovat za první film kterej byl TOP po tvým doporučení :) fakt smekám - udrželo mě to hodinu a půl hltajícího co dalšího kromě pevnejch koz Alice Eve přijde. Hned další recenze nebude ale růžová 3:-)(21.8.2015)

Vedel som že to bude dobré a vôbec nesklamalo....Neskutočne pohodový film na ktorý sa ale zatracene dobre pozerá.Chrisa mám strašne rád a tu je riadny sympaťák samozrejme o nádhernej Alice Eve ani nevravím.Hudba super a ja som si tento film naozaj užil.Hviezdu som ubral len z jedného dôvodu a to preto že by ma naozaj zaujímalo ako to dopadne ... Koniec skvelý.(30.8.2015)

Život. Ze začátku hodně nenápadné setkání, které může potkat prakticky každého z nás. Následné seznámení, kterému se nedává moc šancí do té doby, pokud jeden druhému nezačnou více věřit. Poté už klasicky příběh vypráví život ženy a muže, kteří jsou oba dva zamilování, akorát osud jim jaksi nepřeje. Na závěr se postupem času do sebe více a více zamilují a jsou si čím dál tím blíž. Končí to otevřeným koncem, který asi každý z nás někdy prožil či prožije. V jednoduchosti je prostě síla!(9.9.2015)

• miki68cz

Nic o ničem, film bez vtipu a s minimem nápadů, rádoby psychodrama. Bez překvapení, nedoporučuji a děkuji Chrisovi za rozumnou délku tohoto ničeho.(8.12.2015)

Nahodne stretnutie osudovej zeny v NYC, ktora ti ukaze kam sa mas v zivote vybrat dalej. Bolo to tak realne az sa mi to nepacilo. Ale to sa mi na tom pacilo najviac.(3.5.2016)

Fajn romantický film, ktorý dokazuje, že Chris Evans vie hrať aj niečo iné ako Captaina Americu. 3*(8.5.2016)

Film v sobě skýtající zvláštní auru nad příběhem dvou lidí, které něco osobního trápí. Jejich osudy se najednou hodně propletou a prožijí ojedinělou noc, v které si navzájem několikrát pomohou. Chválím herecké výkony obou hlavních protagonistů, na kterých celý film stojí. Jak Alice Eve, tak ještě více neskutečně trpělivý a citlivý Chris Evans svoje role zahráli znamenitě. Když to shrnu, tak děj o jedné noci, kde nebylo moc akce, byl pořád zajímavý a nenechával diváka nudit se. Možná i proto, že obě životní situace si mnoho z nás už prožilo. Dialogy mezi oběma byly na vysoké úrovni, k tomu zimní atmosféra New Yorku, romantické pohledy a krásné dílo bylo na světě. Natáčelo se jen 19 dní a to na ruční kamery, ale že by bylo něco odfláknutého? Ani náhadou. Naopak, všechny detaily seděly a ti dva toho zažili během jedné noci více než někdo za měsíc. (Ne)líbil se mi konec filmu, když byl divák ochuzen, jak dopadl vztah Brooke a Michaela, na druhou stranu, jsem se divil, že oba neskončili spolu, ale působilo to na mě více realisticky. Dávám vysoké čtyři hvězdy - 80%, hlavně za tu nepopsatelnou atmosféru po celou dobu filmu, která na mě působila.(14.9.2016)

Tak aj Ch. Evans si sadol do kolotoča režisérov. Jeho debutový film o vznikajúcom priateľstve medzi mužom a ženou v podstate neobsahuje ani prevratné ani nadpriemerné scény, ale predsa len je to celé celkom dobre zahrané v centre NY. Pán Evans by v budúcnosti mohol skúsiť zahrať aj vážnejšie charaktery. A. Eve je krásna a rolu B. Daltona zvládla dobre. Osobné hodnotenie: 76% (***) (25.10.2016)

Tady je krásně vidět, že i na ,,málem´´ prostoru se dá předvést krásné divadlo. Chris Evans natočil kouzelný komorní snímek, do kterého si k sobě přizval Alice Eve, se kterou jim to jiskří od vlaku po hotelový pokoj. Moc jim ten jejich společný večer závidíte a rozhodně si budete přát zažít něco podobného, pokus jste již to štěstí neměli. Ani na chviličku jsem se nenudil a děkuji, že jsem si Vámi dvěma užil krásný večer v NY. Škoda jen, že to tak rychle uteklo. Turn over:)(29.10.2016)

Captain America si odskočil zo sveta Marvelu a natočil si vlastnú romantiku. Zaujímavý a odvážny krok, ale u tohto typu filmu, závisí od diváka, koľko podobných filmov videl. Celé je to pekne natočené, nočný New York k tomu dodáva tú správnu atmosféru, ale všetko ste to videli dvesto krát a ničím vás to neprekvapí.(17.5.2017)

Milá konverzačka dvoch ľudí, ktorí sa stretnú v nočnom New Yorku. Obaja majú svoje problémy s láskou, trochu svojské. Za jednu noc sa vďaka rozprávaniu sa o nich a riešeniu spoja. Nenútených a milých 90 minút s krásnou Alice Eve. Krehká romantika, ktorá neurazí.(22.5.2017)

Je docela fajn zjistit, že až Thanos rozseká Steveovi štít, jeho alter ego Chris se ve světě neztratí. A taky není špatný zjistění, že se dá z rolí hovad ve slátaninách typu Bulšit posunout do civilně sympatickejch a uvěřitelnejch vod. Příjemný, do jistý míry zázračný (ale v snesitelný míře) setkání každodennosti lidskejch problémů a dilemat. Východisko je vždycky, papír má dvě strany. Tak jej otoč.(24.7.2017)

65%(12.3.2018)

Příjemný film na hranici 4 hvězd. Přesto dávám jen tři, protože druhý den po sledování filmu už jsem tak nadšená nebyla. Je to milé, ale na "Před usvitem" to prostě nemá. Jako jo, rozhovor ohledně jména Carrie mě fakt pobavil a oceňuju, že hlavní hrdinové nakonec neskončili v posteli, i když těsně :). Taky se mi moc líbilo, že její příběh nebyla nějaká absurdita a šlo opravdu jen o dopis, který má vše změnit, což příběhu dodalo na realitě. Přesto, viděla jsem lepší :). 60%(25.10.2018)

Já bych osobně prohledal všechny popelnice v okolí baru. Špína mi tolik nevadí... :-) Zeptat se barmana by mě asi vůbec nenapadlo. Ale New York je jinak bezva město !(20.8.2015)

Romantika...zdařile natočená, Chris E. si sice pomáhá občas méně uvěřitelnými scénami a náhodami, ale charisma hlavní dvojice působila uvěřitelně a docela fungovala.(25.8.2015)

• robfi

No, je to jako zabava jako studovat cheaty a navody v nejke americke hre, jak ma kentaur sbalit sukubu a kdo hodi vtipnejsi hlasku o h*vne, tak vyhraje jackpot. A ma razem lvl up. Paneboze, za co jsem trpel. Poslat je vsecky na galeje okopavat repu, ono by je to zase preslo, tocit takovehle hovadiny. Chlap, ktery se snizi k tomu jit se svou mladou na tenhle film je CHUDAAK nejvetsi ever. Zapadni chlapi jsou pomalu ale jiste vykastrovani ubozaci.(19.4.2016)

• fafejt001

Takové nějaké --- nijaké . Spíše to jde do ,, scifi ,, . Na debut asi slušné , leč pro mnohé ostřílené diváky nedostačující . A ten závěr opět otevřen . Jak to občas ve filmech chodí . Mnozí budou spokojeni . Dobrá tedy .(16.7.2016)

Krásná neklišoidní romantika, lehká jako pohlazení. Chris Evans mě jako režisér i hlavní hrdina filmu odrovnal. Kdo by býval něco takového od Cpt. America čekal? Scénář se zde uváděným pánům velice povedl, to klobouk dolů. Příběh vypadal ze začátku nevýrazně, jako že to bude další zbytečná sladká romanťárna, na kterou si za týden už ani nevzpomenete. Nevím, jak se to povedlo, ale postupně jsem si tu dvojku cizinců oblíbila, oba strašní sympaťáci, kteří se potkali v noci na newyorském nádraží, navzájem se svěřují se svými milostnými a životními karamboly. Hotel byl pohoda největší, nebyla nouze ani o úsměvné chvíle. Konec vyplynul strašně přirozeně, jako kdyby to jinak ani být nemohlo. PS: Chci vědět, co tam bylo napsáno, kruciš :D(24.6.2017)

Krásný emotivní konec, ale jinak dost Velká nuda v New Yorku.(20.9.2017)

Fantastická žánrovka. Chris Evans a jeho filmový režisérsky debut ako z ríše snov. Snímok s jednoduchou dejovou linkou plnej povznášajúcej a odľahčenej atmosféry nočného New Yorku s fantastickým soundtrackom k tomu. Čo ma ale najviac zaujalo bolo to neskutočné iskrenie, ktoré bolo cítiť medzi hlavnými postavami a konverzácie, za ktoré by sa nemusel hanbiť žiadny celosvetovo uznávaný režisér. Toto je pre mňa romantický highlight tohto roka so všetkým, čo k tomu patrí. Alice Eve taktiež sympatickou voľbou, ktorá len doplnila túto zvláštne unikátnu mozaiku. 80 %(28.9.2017)

• Gregor_Samsa

No heleďte se, na hezkejch kukučích se to celé vystavět nedá. Děcka ještě mají ty svoje zásady a sny, že jo, jenže život takový nebývá – dát si pusu u budky, do které volám jakože z budoucnosti, je hezký, ale takový marný. Prostě jedna pusa nebo dvě a předtím (oddělená) sprcha v hotelu, kde když vylezu v županu, tak to je jako všechno (?!?). Měla aspoň náhradní gaťky, co přeprala v umyvadle, nebo jak? Je to prostě dětský. Teen. Zlatý Ztraceno v překladu. Nevím jinak moc co k tomu říct, bylo to přeslazený jak čaj na dětskym táboře; se čtyřicítkou na krku, smíření se s kompromisy života a egál-nadhledem tahleta věc s hezkejma tvářičkama člověka už moc nechytne. [40%; 2019-02-10 Home sweet home](12.2.2019)

Jedna za hudbu, jedna za obě tváře a ta poslední za tohle: "Láska buď je, nebo není." a "Ten, koho miluješ, nesmí určovat způsob tvé lásky."(17.7.2019)

• doriana.g

Nuda. A už konečně vím, koho mi ten americký Dušín připomíná - má úplně stejný úsměv jako v jeho letech Petr Čech.(14.8.2015)

Film, který se hodně podobá svou duší, a vlastně i názvem, snímku Before Sunrise. Není až tak dobrý jako on, ale je o dost lepší, než jeho dvě slabší a slabší pokračování. Doufejme, že tady taky nějaká nepřijdou. Konec byl znamenitý.(21.8.2015)

..a od té doby kontroluju obrazy v každém hotelovém pokoji;) #hotelGraffiti(25.8.2015)

Evans si rolu dvoch hľadajúcich duší vyskúšal už spred kamery a teraz pridal k hlavnej postave aj zasadnutie do režisérskej stoličky. Výsledkom je ako už predtým jemne ladený príbeh o hľadaní odpovedí v otázkach vzťahov a životných rozhodnutí. Postavy spomínajú výraz dépaysement - dezorientácia a tak mi ich chovanie aj poväčšine času pripadá. Chémia medzi hercami nie je dokonalá ale pre potreby filmu postačuje. Komédiou by som film nenazval, ale taktiež sa nejedná o drámu. Nakoľko ešte asi nikto nevynašiel slovo čo by označovalo niečo medzi tak to nazvem realistický (vo fickcii). Občas mi film pripomenul dokument, a to preto lebo herecké výkony sú celkom uveriteľné.(25.10.2015)

Chris Evans mě mile překvapil, že zahrál pro něj neobvyklou roli, minimálně stejně dobře jako tvrďáka z akčních filmů. Alice Eve se mi líbila už ve filmu Na tuhle nemám, kde jsem ji viděl poprvé. Celý film se točí okolo zmíněné dvojice a je pojat jinak, než většina romantickejch šablon a i díky tomu se mi to líbilo. S dialogem si dal někdo spoustu práce, protože je napsán velmi přirozeně a děj pěkně odsejpá. Trochu mi vadila scéna v pyžamech, která mi nezapadala do děje a kazila dojem z jinak skvělého zážitku, naštěstí závěrečný telefon do minulosti, stál za to. Režijní debut Chrise Evanse mi připadal, jako by chtěl ukázat, že dokáže zahrát i jiného “hrdinu“, než na jakého jsme od něj zvyklý a to se mu povedlo. Hodnocení 4 až 5 podle nálady :).(2.3.2016)

Tak zase se podařilo objevit pěkný film. Oba dva herci mi byli velmi sympatičtí. Chrise jsem se pořád snažila někam zařadit, ale ještě jsem na to nepřišla, ale je na něj pěkný pohled a sympaťák a ještě pomáhá ženě v nesnázích. Člověk by až nečekal kolik se toho může za jednu noc v jednom městě stát a co se všechno dozví. Teda něco jsem se nedozvěděla, jak vypadaly ty dva obrazy zezadu a jaké povzbuzení měla na hodnocení služeb, že ji to vykouzlilo krásný úsměv na rtech. Ale za to přece nemůžu nic srazit a ani za to, že vlastně nevím jak se jim to pak podařilo s čím se oba v noci potýkali, ale to už by byl jiný příběh ;-) Za mě velké překvapení.(17.4.2016)

Two people, two fates, one night and one city...New York. Nádherná jednonoční jízda dvou lidí, kteří se potkají jako absolutní cizinci, ale loučí jako životní přátelé. Celý život vtěsnaný do jedné jediné noci, podobné jako Before Sunrise, ale mnohem více ze života, mnohem reálnější, méně ulítlé (a to říkám jako velký fanoušek zmíněného filmu). Ale každou noc se neřeší problémy celého světa...snad jen jednoduchý každodenní život, trable s partnery a sebou samými. Na pár velmi veeelmi příjemných podívaných. Chris Evans rulez!!(9.9.2017)

Chci aby byli spolu, toť vše...(10.9.2017)

• Alasdaira

89 minut plytkého žvanění, kňourání, hihňání, uculování se, prázdných mouder a bonmotů. Kecy, kecy a kecy. Jedna hvězdička za noční NYC.(4.10.2018)

Môj nový obľúbený film. Minimalistický príbeh, minimalistické prostredie jedného mesta (koľko sa toho asi dá nachodiť pešo), minimalistické vzťahy a predsa bravúrne zvládnuté, zahrané, neskutočne kúzelné a uveriteľné. Chris Evans nie je len Kapitán Amerika, ale aj pohodový chlapík hľadajúci nič menšieho než obyčajné šťastie. Alice Eve "holka v nesnázích" je okúzľujúca. Príbeh vyrozprávaný týmito dvomi ľuďmi je nahlas vypovedané trápenie obyčajných smrteľníkov. A pre tú uveriteľnosť je film jedna z mojich nových srdcoviek. Len by ma zaujímalo, čo bolo napísané na druhej strane toho lístku z hotela...(26.10.2018)

• sitans

Pouze 1:30 nočních keců, kvůli kterým se tu nepo..ru.(2.8.2015)

Chris Evans je jedním z mých nejoblíbenějších herců a když se začalo spekulovat, že ho táhne zkusit režisérské křeslo, byl jsem nervózní. Jen málo herců podle mě umí režírovat stejně dobře jako hrát např. Clint Eastwood. Ale tenhle film ukázal, že v Chrisovi něco je a já doufám, že toho předvede ještě hodně se stejným zápalem. Do filmu se naprosto vžijete, všechno co se v něm děje vám příjde, jako že může přijít kdykoliv a stát se komukoliv z nás a nebo dokonce už jsme to u někoho viděli. I já se do filmu vžil a donutil mě zamyslet se nad věcmi trochu jinak. Za originální scénář, jednoduchost, hudbu a skvělý výkon obou hlavních postav 5*.(16.8.2015)

Slušný debut Evansa, príjemný film no tu a tam boli slabšie miesta a celkovo tomu niečo chýbalo čo by tomu dodalo lepší dojem. 60%(16.8.2015)

Příjemný a sympatický film. Chris to zvládnul, to je jisté a toto byl první film, kde jsem viděl Alice Eve (pokud nepočítám její cameo v Noc v muzeu 3). Jen nevím proč, ale nepochopil jsem konec. Může mi ho někdo vysvětlit?!(6.9.2015)

No vida, když ze sebe Chris dokáže srolovat modro,červeno bílý neoprén, zbaví se ohavného štítu, nechá si trochu zmužnit bradu a sám sebe navíc posadí do režisérského křesla dokáže z funkce režiséra natočit fresh party piece na pošmourný sobotní večer. Pokud sám sebe ještě obsadí jako partnera pro půvabnou Alice Eve, dokáže vytvořit velmi sympatickou dvojici, která prožije jednu nezapomenutelnou noc v NY. Díky za dobrý film a ještě větší díky za ten nepozlacený konec.(11.11.2015)

To bylo... oh. Ze začátku jsem si říkala, jupí, ona je vdaná, on miluje jinou, konečně to jednou neskončí jako typické klišé. A pak jsem se přistihla, jak si přeju, aby zrovna tenhle film skončil happyendem. Dokonce mě i rozbrečel, o to víc jsem naštvaná na ten konec. Unikátní, magické.. Chris je opravdový talent.(28.12.2015)

"There is no perfect. There will always be a struggle. You just have to pick who you want to struggle with."(6.2.2016)

• CIRKO

dobra blbost(20.5.2016)

Klobúk dolu pred scenárom a "režisérom - začiatočníkom". Stretnutie dvoch ľudí, počas jednej noci, zmení životy obidvom. Príbeh má aj určitú naivitu a miestami rozprávkovú atmosféru, keď už má divák pocit, že takýchto filmov je tucet, tak príde ďalšie a ďalšie prekvapenie, ktoré robí Evansov debut jedinečným. Chris Evans z minima vyťažil maximum a splnil moje nemalé očakávania!(23.7.2016)

Nádherný film o jedné noci, dvou lidech a jejich životními problémy, které sem jim spolu za tu noc povede vyřešit. Chris Evans je skvělý herec a jeho režie úchvatná. Těším se na další jeho filmy. Scéna v hotelovém pokoji je velmi autentická, vypadá to opravdu jako kdyby se hlavní postavy několik hodin spolu bavili. Nevím jak se to Chrisovi povedlo takto zachytit, ale klobouk dolu. Takových filmů více.(10.1.2017)

Musím říct, že něco takové jsem nečekal. Obvykle bývám skeptický, když vidím, že si herec zrežíruje svůj vlastní film. Mám totiž takovou zkušenost, že to obvykle nedopadne moc dobře. Prostě si to chtěl vyzkoušet, ale nedopadlo to. Nevadí. Jenže to není tenhle případ. Tento kousek mě skutečně docela chytl za srdce. Když se odpoutáte od drobných dějových nesrovnalostí, tak vás film vtáhne a poměrně silně zamíchá s vašimi emocemi. A od toho ty filmy jsou, ne? Pro mě velmi podařený počin. Doporučuji.(31.5.2017)

Průměrný film s průměrným dějem.(13.6.2017)

jednoduchý příběh.Film kvality lepšího béčka.Ale sympaťáci hlavní hrdinové.dobrá průvodní hudba a nakonec se najdou i nějaká ta moudra.Dobrý nápad s telefonáty do budoucnosti.To se opravdu povedlo.Evans ale silně zastínil Eve.chvilkami spadla do unylosti.Film ubíhá klidně bez nějakých zbytečných cirkusů jak je zvykem.Dobrá kamera a i dabing.Jen ten konec - ale i tak jde život.Všechno zůstane otevřené a je na lidech jak s tím naloží(12.7.2017)

• andy60

Pokud u filmu párkrát zlehka zdřímnu, není to pro něj dobré vysvědčení. U téhle new yorkské noci se mně to stalo, stejně jako u podobných snímků Před úsvitem, nebo Před soumrakem. Taková nekonečná konverzace o ničem, že už se mi chtělo křičet - Proboha, už dost, koho tohle zajímá?(1.9.2017)

Uz jsem řekla,ze Chrise zeru? A s vousy dvakrát! Povedené. Nepřeslazený konec fajn,nevinne dovadeni v hotelu prekvapive a pro me potesujici. Jen mi trochu vadila kamera. Jednu * ale ubiram za ze začátku pro me nesympatickou Alice Eve,ale tedy úsměv ma krásný, tím se můj pohled trochu změnil,ale na hvězdu do plného poctu to ještě není. Možná,az film uvidím v originálním znění.(20.9.2017)

• Simella

Byla to tedy trochu nuda. Dalo se na to koukat, ale přistihla jsem se jak myslím na to, kdy už to konečně skončí a já budu moct dělat něco jiného, což určitě není známka zajímavého a poutavého filmu, a to hlavně v případě, že má film tak krátkou stopáž. Hlavní představitelé mi k sobě moc neseděli. Emoce se nedostavily. Zajímavé dialogy si bohužel také představuji úplně jinak. Anotace a druhý název "Osudová noc" se snaží diváka navnadit a dává naději, že se ve filmu stane něco zásadního, co změní životy hlavních hrdinů o to větší může pak být zklamání ze závěru i celkového vyznění filmu. Když nemáte jak zabít čas, tak se na to klidně podívejte, ale že bych film někomu doporučila, tak to rozhodně nemohu říct.(11.10.2017)

Proč ne pět? Pokud by Chris Evans víc tlačil na pilu, nešlo by to výš. Chytrý lidský příběh jednoho setkání, vlastně dlouhého rozhovoru. Přesné dávkování jeho i Alice Eve. Moje zvědavost i pobavení, příjemný soundtrack. Chvíle u jasnovidce, kreslení na rub obrazů, moje místa mírné gradace a uspokojení. Uvedeno v TV s dobrým dabingem - poklona Liboru Boučkovi.(21.10.2018)

Dáma v núdzi a sympatický gentleman. Spočiatku som si na základe tohto ošarpaného modelu myslel, že to bude bezduché a sladké, no dáma sa spočiatku nesprávala ako gentlewoman (škoda, že také slovo neexistuje) a tým nabúrala klišé. Dobrodružná povaha hlavných dvoch protagonistov spôsobila, že strastiplná noc sa zmenila na zábavnú. Ich vzájomne nápomocný vzťah dokonca nadobudol iskru, no udržal sa v medziach slušnosti. Záver bol výstižným vyjadrením pocitov sprvoti cudzích ľudí, ktorí spolu zažili niečo neobyčajné. Otvorený koniec bol vítaným bonusom.(13.1.2019)

New York je magické místo, jako stvořené pro neuvěřitelné příběhy. A Chris Evans a Alice Eve jeden takový prožijou. Náhodné setkání dvou cizích lidí, kteří si navzájem pomůžou urovnat si život a posunout se dál.(6.3.2019)

• alesandro2

Neskutečná konverzační nuda s jedním životním moudrem.(15.4.2019)

Ale jo vlastně nemám co bych mohl vytknout :) takže 5 hvězd... rozhodně pohodovej film na dnešní líné odpoledne v telce(18.7.2019)

Ač romanťárny nemusím, tohle jsem překvapivě dokoukal do konce. Na Kapitána Ameriku slušný ...(18.7.2019)

netradiční, ale trochu nudné ♣(9.8.2019)

Chris Evans svým režijním debutem vůbec, ale vůbec neurazil. Právě naopak. Mile překvapil. Líbilo se mi to. Až na ten konec, který byl nečekaný, ale zvláštní.(15.8.2019)