Kousavou, sarkastickou CLAIRE SIMMONS fascinuje sebevražda jedné ženy z podpůrné skupiny pro pacienty trpící chronickou bolestí, mezi něž patří i ona. Jak zjišťuje podrobnosti o Ninině sebevraždě a jak se rozvíjí její vztah s Nininým manželem, začne se prát i se svou vlastní, velmi krutou osobní tragédií. (Filmbox)

Mark1983

Téma filmu je hodně depresivní, ale i když hlavní postava neměla žádný důvod k tomu, aby byla veselá, tak myslím, že se docela drží, i když ji to vnitřně hlodá duši. A tak dle mého úhlu pohledu jsem očekával, že po skončení filmu budu mít z filmu skleslou náladu, což jsem neměl. Takže z určité dávky je jen film napůl depresivní. ()

caniferus

Jannifer som nemal rád, nemal som rád jej vyumelkovaný ksichtík a stupidne komediálne úlohy v seriáloch pre konzumne naladenú strednú triedu. Konečne musím uznať, že je bez všetkých tých kozmetických patlaníc, predsalen kus krásnej ženskej. Ale, a to na prvom mieste, sakra tá ženská je vynikajúca herečka. A to, že tento film aj spoluprodukovala hovorí o tom, že má aj v hlave. Klobúk dole madam. ()

Xmarc

Zajímavé téma, které člověku opět vybaví otázku, na co že si ve svém životě tak může stěžovat. Herci bezvadní, Jennifer v nezvyklé herecké poloze na jedničku, věřil jsem jí v podstatě vše, co předváděla. Děj nebyl nijak převratný, ale neměl jsem s ním, stejně jako s celým filmem, v podstatě žádný větší problém. Takových filmů, prostých zbytečného a přehnaného dojímání, nebo ujetých happyendů, by mělo vznikat víc. ()

avalonek

Neviděla jsem začátek,ale myslím,že to ničemu neuškodilo.I tak mi přišel film celkem nudný a nějak o ničem.Aniston mám ráda,ale tohle se moc nepovedlo ()

Purish

Konečne sa nám Jennifer objavuje aj niekde inde, ako v romantickej komédií, ale žiaľ podľa môjho názoru neúspešne. Na komédiu málo vtipné, na drámu málo dramatické a na tragédiu málo tragické. Netvrdím, že výsledok je spôsobený slabým hereckým výkonom pani Anistonovej. Skôr sa jedná o celkovo nedotiahnuté dielo. Popravde ani neviem, čo viac k tomuto filmu napísať. ()

noKOMERZIALL

Jenifer zahrála bravurně,to je první film,kde skutečně zahrála a jsem za to moc rád,protože díky tomuto filmu se v mém žebříčku posunula o hodně výš.Film mě emocionálně rozložil,taková atmosféra se nezažívá často... ()

Rolandman

Bezpochyby její nejlepší role a věřím, že lidi, kterým se v životě stalo něco podobného tento film vezme za srdce. Mě, kromě výborné herečky a herce a jejich výkonů, nijak zvlášť nedojal a to se většinou dokážu vžít do všeho. První půlku filmu jsem uvažoval, co konkrétně se přihodilo, druhou půlku jsem pak čekal, jestli se ta moje Jennifer zabije nebo ne. Smutný příběh s neurčitým koncem. Plus mínus mě, ale bavil režisérem zanechaný prostor pro zábavné dohadování se s lidmi, se kterými se na film díváte, o tom kdo je kdo a jakou úlohu ve filmu zaujímají. Čistě jen můj názor ()

Profík

Pokud chcete zjistit, jestli Jennifer Aniston umí hrát, pusťte si tenhle film. Je to především zásluha její a Adriany Barrazy, že se na to tak dobře kouká. Trochu horší je to se scénářem, respektive s kostrou příběhu, která je poměrně chatrná. Nemá to pořádnou dějovou linku a je to trochu nevyrovnané, ale kvůli těm hereckým výkonům to za to stojí. 70%. ()

Liesel1

Film Cake je pro mne jeden z nejlepších filmů, co znám. Je dobré vidět Jennifer Aniston v dramatu, obzvláště, když hraje tak dobře, jako právě ve filmu Cake. Krom toho je to velice dobře zpracovaný film, který zachycuje největší bolesti života, ale zároveň vás někdy i pobaví. Opravdu kvalitní film, který doporučuji všem příznivcům dramat a/nebo fanouškům Jennifer Aniston. ()

james47

Jedna z mála nebo vůbec jediná dramatická role Jennifer Aniston, která jí po dlouhé době přinesla nominaci na Zlatý Glóbus. Myslím si ale, že na Zlatý Glób je to málo. Film je v první polovině značně nezáživný, ale to se naštěstí změní v druhé polovině, kdy už se sebou Claire prostě něco chce udělat. Za mně 60% ()

Opeth

Nikdy jsem nepochyboval, že Jennifer Aniston je dobrá herečka, i když neměla příliš rolí, kdy by mohla vyniknout. V tomto případě je film Cake vyjímkou. Naprosto uvěřitelný výkon ztrápené ženy. Celkově film není úplně snadně koukatelný, umím si představit, že někoho může nudit. Zápletky a situace se v něm moc nevysvětlují, jako kdyby to nebylo až tak důležitý. Přesto převládla spokojenost ze shlédnutí. ()

aliki78

Bohužel musím konstatovat, že mě to vůbec nechytlo. Nuda nuda od začátkku do konce. Kdybych to neviděla, tak se určitě nic nestane. ()

Vaclav.Krali

Vůbec vás to nemusí bavit ani to nebude film, ze kterýho si člověk sedne na zadek.Jediný co mi utkvělo v hlavě, byla právě J.Aniston, na kterou sem zíral s otevřenou pusou a užíval si jak skvěle hraje.Protože bych nevěřil, že je něčeho podobného vůbec schopná. Takže až se na CAKE budu dívat příště znova a to rozhodně budu, bude to jen proto, abych zase jen zíral s otevřenou pusou na tenhle hereckej koncert. ()

PanIncognito

Jsem rád, že mám možnost Jennifer Aniston zahlédnout v takovéto psychologické roli. Neboť romantických komedií má ve své filmografii již dost. Předvádí zde báječné herectví, po právu nominované na Zlatý glóbus. Tento film je především její zásluhou vskutku přitažlivý... :) (viděno v původním znění) ()

modra.pani

Na filmy tohoto typu musíte být v tom správném rozpoložení a to má každý někde jinde a jindy. Ke mně přišlo až šest let po premiéře. Byla jsem zvědavá na Aniston v dramatu a její výkon se mi skutečně líbil. Že se část filmu táhne mi nevadilo, s tou možností jsem počítala. Snad jen scénář mohl být silnější. 70% ()

710.cz

Nesentimentální nesrágora. Tak nějak mimo šablony. Skvělá "Rachel" a vlastně i ostatní, skvělá hudba, kamera... Nádhera. ()

miso.simon

Taková obyčejná drama, ale líbí se mi, jak to Jennifer zahrála, kdo má rád obyčejné příběhy bez přehnaných scén, tohle je dobrý. ()