Ale přátelé....pojďme se jednou za čas tak nějak nezávazně pobavit. Ano, je to veskrze neskutečná hovadina, ale já jsem se hlavně zpočátku tou blonďatou čtrnáctiletou slepicí s řasama jak kartáče na flašky docela bavil, a bez nich to byla docela hezká holka:). Jo a docela se divim, že to trvalo až do 38. minuty, než dostala facku:). Jinak to byl přesný opak toho, kdyby se vesnickej buran ocitnul ve víru velkoměsta:). Nakonec je ale třeba uznat, že tak nějak se většina dnešní mládeže chová, není to zase tak nereálné (bohužel), a Viktorie si nakonec cestičku k tátovi přece jen našla. Myslím, že už jsem viděl nejeden mnohem lépe hodnocený film, který mě nudil od začátku až do konce, což tady říct nemůžu. Jednou za čas - proč ne?, proč se na něco takového oddychového nepodívat? Objektivně za poctivé tři, no a tu čtvrtou přidám tak trochu z trucu za to, že 39% si to asi opravdu nezaslouží.(9.7.2016)

• sofiapetra

No... i když jsem při tomto "pokusu" o ultra moderní řachandu vybalovala kufry z dovolené, skoro všechno jsem pochytila. Bohužel. Se zaujetím jsem pak sledovala především titulky, abych se dozvěděla, kdo je za tím skvělým a veskrze vtipným scénářem. Překvapili: dokonce čtyři jména; tak snad mají dohromady IQ aspoň do stovky.(2.9.2017)

• bearmeedek

Koukám, že oproti včerejšímu celkovému hodnocení spadnul průměr pod 40%. Až tak dramaticky bych to neviděl. Neuchvátí ale ani neuškodí. Film musel být v kinech pěkný propadák, protože přeskočil posloupnost a místo na DVD šel rovnou do televize. A zde je další problém. Zasraná dávka debilních reklam (asi 40 minut!). Reklamy zabraly asi 40% z délky filmu, nebo 30% z celkového vysílacího času. Je toto normální, dělat si takovou velkou řiť z diváka? To rozhodně nepřidalo na dojmu z filmu. Ať si TV omílájí, že musí žít z reklam, ale pak ať si na své krávoviny čumí sami. Pro film kino, DVD nebo kouknout na starý francouzský film na ČT. K Andílkovi mě přivedly právě velké rozdíly v hodnocení a statut cz film. Ve filmech se logice většinou leccos odpouští, ale rekonstrukce domu zde proběhla opravdu rychle. Naopak teenage kontakt s okolím a dávání na vědomí, že žiji, pouze přes net, bylo dost in. Téma příběhu nebylo nic nového, ale bohužel některá zahraniční zpracování vyzněla lépe.(7.11.2015)

• kaylin

Ze začátku je to naprosto nesnesitelný film, snad i proto, že představitelka hlavní role je v tom, co předvádí, tak přesná, tak otřesná, tak příšerná. Těžko říct, jestli je jen tak dobrá, ale nemyslím si, proměnu, která byla naprosto nezbytná, jsem jí nevěřil, ale sem tam se tu objevil i vtip, jemuž se dalo zasmát. Jinak celkem tragické a hlavně místy hodně špatné postavy.(21.11.2016)

• Lukoboss

Na nervy jsem u toho opravdu byl, protože to byla hrůza. A, Kadeřávková tupou a rozmazlenou a drzou kravku v pubertě hraje dobře, to se musí nechat, ale to je asi tak všechno. Popravdě byste jí nejradši dali facku téměř v každé scéně, kde se objeví. A jedna jí i přistane, to pak divákovi srdce zaplesá. Ostatní tak nějak hrajou, nejhorší je opět K. H.-Herčíková, ta už by snad role ani dostávat neměla. No a kámen úrazu je scénář, protože když Pražáci točí film o vesnici, dopadne to nějak takhle (všichni jezdí na traktorech, jsou oblečení jak kreténi, chovají se jak kreténi, pijou jen pivo, rum a zelenou a vlastně furt chlastají nebo jsou v hospodě). Toto je hlavní důvod, proč dávám odpad, protože pokud se nám nepodaří oprostit od takových stereotypů a generalizací, nevyjde z toho nic dobrýho. A tady to růžový stádečko kolem Dominiky Myslivcové, to je peklo dnešní doby.. bohužel. P.S.: Jo a otřesně hrající nebo spíš nehrající Mišík je na plakátu v popředí, ale přitom tam má totálně vedlejší roli.(7.11.2015)