• Jonatána

Tak jak jsem nikdy své dítě nebila, tahle hvězda by dostala pár facek a nestíhala by mrkat na drát, o čem je normální život.A to i přesto, že je to chudák děcko, kterému umřela matka a rapidně změnilo život a je u otce, o něm že v životě neslyšelo. Ze všeho nejhorší je to, že tahle stvoření opravdu existují a pro spoustu dalších děcek jsou něco, co je hodno obdivu. Jsem moc ráda, že mé dítě je kluk, je mu 24 a je normální, inteligentní a nic podobného jsem nemusela řešit. Jo, teď je scéna, kde holka s tátou snídá, je nalíčená jen velmi lehce a konečně vypadá jako pěkné mladé děcko :-). Nehodnotím, po dvaceti minutách mi přijde nefér dávat jednu hvězdičku, ktdyž to třeba bude na dvě.(19.11.2016)

• banguy

Něco nepochopitelného. Smějící se patvary herectví, urážlivé dialogy i pro absolventy pětileté zvláštní školy, opakující se zápletky a zcestný humor, někdy nazývaný vesnický (rozuměj buranský). O hereckých výkonech se rozepisovat nebudu, ale jak jsem spatřil ten náš výkvět herectví Kairu Hrachovcovou tak jsem se mohl vsadit o jaké dílko se jedná, hrůza, běs a hrůza. ODPAD!!!! Nezachránila to na rozdíl od Vinařů mladá generace herců, umělá a neherecká Kadeřávková a pak upachtěný Mišík, to snad spolu s Černockou (Dívka na koštěti se obrací v hrobě) a Rybovou (příšerná herečka - viz její neprostá stupidita v Ohnivém kuřeti nebo v Růžovce, a to nepíši o Herbáři, pořadu pro slaboduché). Nepochopil jsem ještě angažmá slovenských herců - Latinák a Vacvalová, kteří působili jako připuštění sloni mezi zebry. ODPAD!!!!!(20.11.2016)

• Richie24

Další z filmů, ke kterým se člověk dostane tak nějak omylem, a které jsou pouze pozadím jinak tráveného večera. A to je dobře. Pár zajímavých myšlenek, okamžiků a narážek na mouchy dnešní pokřivené doby je ale překrytých absolutní předvídatelností, podprůměrným herectvím a častou vatou. Za první zmíněné, skutečnost, že jsem od toho ani nic jiného nečekal a strávil u toho jinak příjemný večer se skotskou whisky, dávám 2 **.(7.11.2015)

• GeusX

Příběh o měšťácké fifleně, kterak k rozumu přišla a svého manekýna i na venkově našla. Námět hledání cesty a vzájemného porozumění mezi dcerou a otcem by byl fajn. Jenže je to takové uspěchané a přehnaně přidrzlé. Zpočátku je "Ví" tak na facku, až mne vytáčelo, že ji pořádně za svou drzost neschytala. Potom se najednou časové období střídá po pár minutách a režisér diváka nechává jen tápat a domýšlet si, jak postupně se vztahy vyvíjejí. V tom to mělo dle mého největší slabinu.(21.11.2016)

• mchnk

Chvílemi docela zábavné, humor dokonce legrační, po stránce herecké napoprvé docela slušné, nicméně celkově film vyvolává otázku, k čemu to všechno vlastně? K ničemu. S nádechem zámořských Teen Movies z konce devadesátých let, do kterého zní ještě drsný High School Rock, se zde odehrává jakýsi, od počátku naivně předvídatelný, přerod záměrně přepipinkované pipinky ve vesničanku, nicméně stále na úrovni bývalého světa. S nevyčerpatelným finančním kontem, virtuální slávou, pusinkou plnou prázdných keců např. i o humánním zabíjení zvířat (rozhodně nejnaivnější pasáž) a jedním přijatelným vesnickým modýlkem, jenž má na hlavě tu správnou vlnu a na fotkách přesně natrénovanej cool a zároveň sexy cute face, sdílí Ví dál svůj život. Co v tom, při troše dobré vůle, tedy hledat? Možná jakousi snahu zobrazit českým teenagerům něco málo o realitě skutečného světa přírody, a zároveň i popichování rozdělené české společnosti. Kdo ví, každopádně, dle mého, tento rodinný kočkopes nepřinese ani jedné straně zhola nic, neb největší prostor zde dostává právě vyumělkovaný svět Ví, což bude, žel přírodo, pro většinu z cílové divácké skupiny ve filmu zřejmě to nejinspirativnější.(3.9.2017)