Kapitán Bombarďák ve filmu

• Nový Zéland

• Austrálie

Animovaný / Komedie / Akční / Rodinný

USA / Kanada / Francie / Velká Británie / Indie, 2017, 89 min

Animované, vtipné, bombarďácké, dětsky hrdinské, pohodové. Spousta lidí to tady odsuzuje, ale já se bavila. A to jsem byla střízlivá. Alkohol v krvi museli mít ale tvůrci, protože tohle byl vážně vtipný úlet, který byl spíš pro dospěláky než pro děcka. Kapitán Bombarďák. To nevymyslíš. Vtipné hlášky, příjemná animace, dokonce i český dabing byl krásný. Fakt pohodová podívaná. ..Tralalaaaaaaaaa.. (1.6.2018)

Cert vem kabelovkovou animaci. Fantazie vyhulena na jedenactku pro male i velke, respektive naopak. Tra la laaaaaaaa!(7.1.2018)

Dost dětskej animák(8.10.2017)

Překvapivě velmi vtipný, srandovní a ve své uhozenosti vlastně skvělý animovaný film. Ze začátku jsem si to nemyslel, ale byl to velmi pěkný film s mnoha vtipnými momenty. Prostě super! ;-)(18.6.2018)

• stanyko

Totalny nepozeratelny blud. Po 30 minutach som to musel vypnut. Sracka na n-tu.(3.9.2017)

Asi nejšílenější kreslený film, jaký jsem dosud viděl. Zasmál jsem se, ale bylo to vážně šílený.(16.9.2017)

Animovaný průměr. Ani nic extra, ani nic strašného. Zlatá střední cesta. Animace ucházející, příběh odsýpající. 55%(16.10.2017)

Pecka animák!!!(8.12.2017)

• darthhomer2

Tak tohle je fakt MEGA hovadina.Nejhorší je ten scénář - Dva malý kokosové si myslí, že jsou největší vtipálkové, když prdí do podpaždí a rozhazujou toaleták. Další věc je to, že týrají ředitel, svýho spolužáka a učitele a to se nedělá! A ted seznam blbostí : Plastový hypnoprsten, ředitel s černou slupkou od banánu, dvě hlavní postavy mají fialovej mozek, všechny děti ve škole jsou úplně blbý a smějí se příjmení Prdolín a ještě bych toho našel hodně, ale tobych tu byl do zítřka.(18.12.2017)

Vtipný, zábavný, barevný, docela lehký animovaný film. Bavil jsem se. Víc takových!(20.11.2017)

Moc pěkná animovaná pohádka. Už dlouho jsem se tak nepobavil. Tolik fantazie a důvtipu, že to vidím na 80%.(25.12.2017)

• Megahead

Keďže mám rád rozprávky, prípadne komédie, po pozretí komentovaného animáku som sa snažil nájsť pár silných momentov, avšak nič ma neoslovilo. Slabý príbeh, málo vtipu, nepresvedčivý dej. Kapitán bombarďák to sem tam spestril (j keď vždy z toho vyšiel ako idiot), profesor Prdolín dodal trošku akcie, ale inak nič moc.(22.4.2018)

Závan čerstvého a osvěžujícího vánku! Od animáče, který bývá primárně určen pro děti a jen částečně pro dospělé, se chci opravdu jen zrelaxovat, vypnout a být baven tím, co je mi předkládáno. To se naprosto povedlo, psaním, vtípky, zápletkou i neúprosným tempem, které nedávalo šanci na jediné hluché místo. Prostě skvělá práce. Já byl v tomto ohledu dokonale obsloužen, zaujmut a pobaven. A co víc, tvůrci mě nahlas rozesmáli, jakože zuby mi byly vidět a vydával jsem hrdelní zvuky a i mé ochablé břišáky se zapojily do této už tak zřídkavé akce, jakou je upřímný smích u dobrého vtipu, a né jen pobaveně roztažené koutky úst. A vytýkat dětskému filmu WC humor? Na mě zabírá pokaždé a všude, ale to je otázka osobního vkusu. Takže do divnýho chlápka co se prohání před veřejností ve spoďárech a záchodové mísy skoro v hlavní roli se prosím nestrefujte! Jestli chcete hluboké dialogy a dospělácká témata, pusťte si Beverly Hills 90210, nebo Melrose Place. Za mě 100%(18.7.2018)

1 2 následující >>