Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu (ale báli jste se zeptat)

• USA Everything You Always Wanted to Know About Sex * But Were Afraid to Ask (více)

Na začátku sedmdesátých let minulého století napsal dr. David Reuben osvětovou příručku o sexu, z níž se stal bestseller. Woody Allen se tento epos instruktážní erotiky rozhodl převést na stříbrné pláno. Ve svém povídkovém filmu věnuje každému ožehavému tématu vlastní epizodu: Pomáhá afrodiziakum? (tato povídka je podána v hávu shakespearovské tragikomedie), Co je to sodomie?, Proč mají některé ženy potíže s orgasmem?, Jsou transvestité homosexuálové? a grandiózní finále Co se děje při ejakulaci?, v němž Tony Randall, operátor v řídící centrále mozku vzrušeného muže, vyšle Woodyho jako druhou spermii v pořadí. To je skvělá startovní pozice, nebýt toho, že se téměř jasný vítěz Woody ocitne tváří v tvář obrovskému pesaru! (Cinemax)

zigy

nebojte se tohodle filmu, a pokud se mě zeptáte, která scéna je nejlepší, tak odpovím, že závěr - jak vystřižený z legendárního seriálu Byl jednou jeden život......ovšem tentokrát se zaměřením na cestu spermie za svým cílem:) Povídky jsou místy vtipné a jen občas nudné, ale vždycky se tam najde nějaké fakt chytlavé místo, které vás schodí ze židle. NÁPADITÉ! ()

MrKrahujec

Já bych ani neřekl, že ty nejvíc kritizované povídky tohohle filmu jsou nějak vyloženě špatné, nevtipné, nebo amatérské, spíš je to tak, že zrovna v době natočení tohoto filmu (počátek 70. let) fyzická skutečnost "dohnala a předehnala". To, co mělo šokovat svou přemrštěností (údajně nejslabší povídka o zvrácené televizní soutěži) už bylo v době uvedení vlastně jen slaboučkým odvarem skutečného televizního nářezu. Na tom však tvůrce nenese vinu, ostatně vše vykoupil závěrečnou povídkou, kterou skutečnost asi opravdu ještě chvíli nepřekoná, ačkoli kdoví jak dlouho ta chvíle bude ještě trvat... ()

PTuranyi

Woody Allen nám ukáže, že jeho zvrátený zmysel pre humor dokáže vytvoriť zábavu z akejkoľvek situácie. Či už je to stredoveký Hamlet, Franensteinovský horor, kvíz alebo náučný program. Produkcia je dobrá a Woody svojím roztomile nešikovným spôsobom zahrá postavy od spermie, cez šaša až po hrdinského ceckobijcu. Niektoré scénky sú slabšie, ale každá má svoje čaro. ()

Fill16

Nemůžu jinak, můj druhý film s Woodym Allenem opět nezklamal a dokázal mě velmi mile pobavit a překvapit. Poslední povídka rulezz, valící se ňadro bylo docela uhozené, jediné co mi nesedělo byla povídka s tranvestitou, startovní povídka měla taky své kouzlo, ale Daisy mě uchvátila nejvíc :-) Tak miloučká ovečka, tak krásné stvoření, hebké.....ehm DOST! Prostě další pohodový film u kterého si oddechnu a zaručeně se pobavím... Podle mě si každý najde tu ,,svou" povídku, která bude přesně podle jeho gusta... ()

Chlo0opek

Woody se na takovýto film přímo hodí. První povídka se šaškem byla teda slabá, ale ostatní už byly na jiné úrovni. Super byla povídka s ovcí, ale opravdové vyvrholení celého filmu - jak jinak - byla ejakulace. To, jak je zpracována práce mozku i celýho těla, je prostě skvělá:) ()

R-Fitch odpad!

Koukam že jsem asi jedinej kdo dává odpad, ale já fakt jinak nemůžu. :-))) Tohle byla totiž naprostá krávovina. ()

Mr.Hackels

No nasmál jsem se vrchovatě. Některé povídky vyloženě luxusní (Co se děje při ejakulaci? a Co to je, když se řekne sexuální zvrhlík?). Ty byly prostě stoprocentní. Zbičovaný rabín, nechápu, jak na tohle může někdo přijít :) To snad musel někdo zažít. Jediné co mě zklamalo byla druhá povídka - Co je to sodomie? To mi tam nějak nezapadlo. Ale jako celek to určitě stojí za to. ()

Max40

Parádní komedie, i když jsem se u ní tolik nenasmál třeba jak u Banánů.Woody hral suprově,jakmile jsem ho viděl v převleku šaška nebo v bílém převleku když se chystá ke seskoku jako spermie jsem se válel smíchy. ()

carnacv

Nějak mě to minulo. V podstatě se jedná o sérii "vtipných" scének, které však nad položenou otázkou nehloubají, ani nepodávají přesvědčivou odpověď. Působilo to na mě spíš jako série "úchyláren" krytých zvláštní touhou vysvětlit dané téma. Jo a vážně jste zrovna tohle chtěli vědět o sexu? ()

Lucka07

Kdysi jsem jako studentka měla tu čest vidět tento film v kině. Záchvatem smíchu řval celý sál. Je to pro mě jeden z nejlepších filmových zážitků. ()

bohyyy

Jako u většiny povídkových sbírek je celek dost nevyrovnaný, ale poslední dvě části jsou geniální. Zejména Co se děje při ejakulaci patří mezi to nejlepší, co Allen kdy vymyslel "Černý muž pod bičem otrokáře žil." x) ()

ragtime

7 otázok, kde z odpovedí jedna je výborná (Woody ako neurotická spermia je neskutočný), 2 nadpriemerné (Woody tutti perfecto a dvorný necudný klaun), 2 priemerné (transvestiti a sodómia), 1 podriemerná (televízna scénka) a 1 už za hranocou vkusu (giant tit). Takže spravodlivé 3 puntíky. ()

Zemřel Gene Wilder

Zemřel Gene Wilder