Reklama

Reklama

Epizody(4)

Obsahy(1)

Série směřuje k samotným hranicím vesmíru a vědy, aby vytvořila definitivní historii sci-fi. Příběh jednoho z nejživějších a nejvíce stimulujících žánrů v populární kultuře bude vyprávěn prostřednictvím jeho dopadu na kino, televizi a literaturu. Každá epizoda prozkoumá jedno z trvalých témat sci-fi: cestování času, průzkum vesmíru, roboti a umělá inteligence, mimozemšťané. Bude vytvořen s pomocí největších průkopníků žánru: filmařů, spisovatelů, herců a grafiků, jejichž posedlost a představivost je zavedla do neznáma. Poté, co prozkoumali budoucnost, minulost, paralelní vesmíry a galaxie daleko, daleko, jsou nyní připraveni podat zprávu o svých zkušenostech. (sator)

(více)

Recenze (3)

matolas 

všechny recenze uživatele

Celkom sklamanie, vzhľadom na obsadenie. Nesmierne povrchné a skratkovité, škoda, Gatiss to mal proste natočiť ako svoj History of Horror a jednoducho porozprávať o filmoch, ktoré ho bavili. ()

sator

všechny recenze uživatele

Série směřuje k samotným hranicím vesmíru a vědy, aby vytvořila definitivní historii sci-fi. Příběh jednoho z nejživějších a nejvíce stimulujících žánrů v populární kultuře bude vyprávěn prostřednictvím jeho dopadu na kino, televizi a literaturu. Každá epizoda prozkoumá jedno z trvalých témat sci-fi: cestování času; průzkum vesmíru; roboty a umělá inteligence; a mimozemšťané. Bude vytvořen s pomocí největších průkopníků žánru: filmařů, spisovatelů, herců a grafiků, jejichž posedlost a představivost je zavedla do neznáma. Poté, co prozkoumali budoucnost, minulost, paralelní vesmíry a galaxie daleko, daleko, jsou nyní připraveni podat zprávu o svých zkušenostech. ()

Reklama

hrafnain 

všechny recenze uživatele

O mnoho zábavnější, než pozdější americká Cameronova narcisistní napodobenina. Tady čiší nadšení, entuziasmus a geekovina, místo dlouhej samožerskejch monologů dají pěkně ukázku, a navíc neopomenou s typicky britským humorem vypíchnout, že Star Trek je inspirován viktoríánskými námořními příběhy (nejen, ofc.). ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama