Už tě nechci vidět (S02E05) (epizoda)

Už ťa nechcem vidieť

Komedie / Rodinný / Drama

Česko / Slovensko, 2016, 52 min

Díl, na který všichni čekali. Konečně se nám v dějových linkách spojilo spoustu příběhů a ještě jako nášup jsme dostali zajímavý lékařský případ. Lída pozve Martina na koncert, který sice skončí líbačkou, ale také typickou Elingerovou poznámkou, čímž Lídu tak vytočí, že jej už nechce vidět a začínající vztah ukončí. Kuchař Vojty Kotka konečně dostává svůj podíl v ději a vysvětluje se, kde přišel ke svému zranění a zaplétá se do případu sestřičky Ireny, jejíž závislost na hazardu je odhalena i se sto tisícovým dluhem. Tomáš se pohybuje tak někde mezi a i díky Kotkově kuchaři mu začíná vážnost situace docházet. Díl, ve kterém se stalo více než v předchozích čtyřech.(30.1.2017)

Proč to trvalo tak dlouho? 52%.(18.9.2016)

Najskôr sa doktor nevie rozhýbať, a potom prekvapuje. Celá epizóda venovaná ich vzťahu-nevzťahu je hudobne ozvláštnená koncertom vážnej hudby, netuším, či sa niečo také praktizuje na českom vidieku. Ale účel to splnilo, vyvolalo čo malo a tak táto epizóda aj s následnými akčnými pridavkami trochu vyčnieva nad ostatné. –––– Pánové, zase na tři. Jedna... Anebo ne! –––– Martine, není přece žádný návod, jak se chovat dobře. Na to musí přijít každý sám.(18.9.2016)