poster

Inferno

 • USA

  Inferno

 • Maďarsko

  Inferno

 • Slovensko

  Inferno

 • Austrálie

  Inferno

 • Velká Británie

  Inferno

 • Nový Zéland

  Inferno

Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA / Maďarsko, 2016, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zíza
  **

  To jsem netušila, že Hanks potřebuje prachy, že je ochotný hrát v něčem takovém. Ale tak třeba je dal na charitu. Nebo na výuku historie. Nebo symboliku... Vlastně je to dost o ničem. Jestli chcete akci, tohle není zrovna to pravé. Jestli chcete někoho na útěku, dalo by to snad i doporučit. Pokud chcete někoho na útěku, během něhož stačí vyvalit z pusy spousty nesmyslů znějících skvěle, tak tohle by se dalo doporučit. A pak je tu taky ta část s tím virusem. Máte rádi virus? Třeba takový, co vyhladí valnou část lidstva? Tak v tom případě taky nemohu doporučit. Natočené fádně, scénář slabý, protože předloha je slabá, tady se asi nedalo moc dělat. Herecké výkony na takové béčko (?) standardní. Nějak vás už tou špínou provedou. Hodně slabé 2*.(9.1.2017)

 • larelay
  ****

  super draha, prijemne obsadena, jemnucko temna a desiva rozpravocka pre dospelych, ktora nenudi. Dan Brown pise skvelo, samozrejme, do jedneho filmu vsetky historicke fakty a caro jeho uzasneho rozpravania neprenesieme ani keby sme sa rozkrajali a tym padom pribeh trpi. ale who cares. po Da Vinciho kode a Anjeloch a demonoch velmi prijemne prekvapco.(2.1.2017)

 • xxmartinxx
  *

  Vyplavený uhynulý vorvaň se probudí uprostřed videoklipu Tonyho Scotta a jde po něm elitní zabijácký tým Světové zdravotnické organizace. Z nějakého důvodu to obnáší pobíhání po památkách a je to ještě hloupější, než to zní. Jak jde vůbec z tohohle udělat nuda k nesnesení? No jde to. Nejzbytečnější filmová série se vrací v plné síle.(13.10.2016)

 • dO_od
  *

  // Shit, jak může být jeden herec ve stejném roce naprosto geniální a napodruhé kompletně k pláči? Tome, co to sakra mělo být? Rone, Hansi, to jako vážně? Takhle by to chlapci nešlo, tohle je vztyčenej prostředníček divákovi ve formě na zakázku ušitého zboží, do kterýho nikdo nevložil ani tu sebemenší kapku zájmu. Jít na tohle do kina, tak emailuju tvůrcům, že chci zpátky peníze. A dvě hodiny života. Inferno indeed. 2/10(6.1.2017)

 • honajz
  **

  Od filmu podle Dana Browna asi nejde nic moc zajímavého čekat, ale přece jen tentokrát divákům předkládá hezký výukový program o jisté osobě jménem Dante, kde žil, koho miloval, co namaloval - jako interaktivní průvodce dějinami a místy je film skvělý. Problém je, že se tam někdo pokusil vpašovat i cosi tak děsivého jako dějová linka. Ono vůbec se zorientovat v tom, o co komu jde a proč, je problém, ať má Langdon anamnézu nebo ne, a na konci to stejně nedá smysl. Tedy kromě toho, že by bylo podle některých fajn vyvraždit polovinu obyvatel Země, abychom se zas měli skvěle a eňo nuňo. Zajímavé, že hlavní a ve filmu mrtvý padouch chce zabíjet v Turecku, a ne třeba v Číně, kde by jeho virus měl asi daleko větší odbyt. Nu dobrá, ale i přes naprostou absenci logiky a charakteristik postav je zase důvod někde běhat, odněkud někam, prchat, chodit podzemními tunely, využívat ty nejnemožnější průchody, aby bylo jako na co koukat. Škoda, že nesehnali nějaké hezké herečky typu Audrey Tautou, na tyhle se moc libě nedívalo.(12.11.2016)

 • - Pôvodne stanovilo štúdio Sony premiéru filmu na 18.12.2015, neskôr ju však kvôli silnej konkurencii v podobe Star Wars: The Force Awakens presunulo na 14.10.2016. Nakoniec, na začiatku roku 2016 sa premiéra posunula posledný krát a to o 2 týždne neskôr, na  28.10.2016. (beso74)

 • - K nakrúteniu znepokojivého Zobristoveho YouTube videa o tom, že preľudnenie povedie k vyhynutiu ľudstva, pomohol Ronovi Howardovi filozof a futurista Jason Silva. (Zdroj: ITAfilm)

 • - Spoiler: Ve filmu je ozbrojená jednotka představena jako Světová zdravotnická organizace. V knize patří tato jednotka do Konsorcia. (MekGajvr)