Richard (Pierce Brosnan) je úspěšný univerzitní profesor, který se vzdá svého zaběhléno životního stylu – krásných vysokoškolaček na jednu noc - kvůli o mnoho let mladší Kate (Jessica Alba), se kterou čeká dítě. O tři roky později se Kate zamiluje do někoho jiného a odstěhuje se. Zároveň posílá svou sestru Olivii (Salma Hayek), aby zkontrolovala, jestli se Richard dobře stará o jejich syna. Je totiž přesvědčena, že se Richard vrátil ke svému nezodpovědnému bonvivánskému životu. Jenže Olivia se do něj ke svému velkému překvapení sama zamiluje... (Magic Box)

dustur

Aj keď Pierce Brosnan je sympaťák ako vždy ,ale už sa dá aj na ňom vidieť že nám stárne ,, ale čo už to je život" ale v tomto filme, by som povedal že to tiahne jeho otec v podaní Malcolma McDowella ktorý aj keď má len minimum priestoru ale stojí za to.... Aj keď film má aj dve,a to vždy krásne herečky v podaní Salma Hayek ,a tiež nádhernú Jessicu Alba.. Tak moje hodnotenie tochto filmu sú iba slabé tri hviezdičky... Moje hodnotenie filmu je.: 3 / 5 ()

elimS

50% - komentář 20ti slovy: Ničím zvláštní romanťárna, která vynikala obsazením, 007 a dvě bond girl k nakousnutí :D Nic jsem nečekal a dopadlo to tak, jak jsem čekal :D ()

hekla

Poměrně přájemná oddechovka s charizmatickým Piercem a ještě hezčí Salmou, krásné prostředí, pár vtipných scén, víc jsem nečekala, a docela dobře jsem se bavila. ()

Blazis34

Film jsem chtěl vidět už jen kvůli hereckému obsazení. Jessica Alba a Salma Hayek jsou jedni z nejkrásnějších hereček filmového Hoolywoodu. Pro dámy je k vidění sice už šedivý, ale pořád charismatický Pierce Brosnan a tak k hereckému obsazení bez výhrad. Děj nebyl také špatný, zajímavě zamotán a divák se nenudil. Sice Láska po anglicku není nijak zvláštní, ale svoje kouzlo v sobě má a dokáže držet diváka u obrazovky. Dávám 70% - lepší tři hvězdy. ()

r007

Na tento film jsem se těšila dlouho, protože mám ráda Pierce a moc se mi líbil ve filmu Love punch. Ale po shlédnutí mám rozporuplné pocity. Příběh je docela zajímavý, ale nevím co s ním vlastně režisér zamýšlel. Vzpomínky na dětství mi zcela nezapadly do děje,, zpočátku mi obě herečky splývaly v jednu a tak nějak film nedržel jako celek pohromadě. Popravdě řečeno doufám, že tohle byla poslední Piercova milostná role , protože i když ho mám moc ráda, tak role stárnoucího exmanžela v Love Punch mu seděla mnohem líp než role milence tady. Ve filmu bylo dost moc pěkných scén, např. reakce na těhotenství, první setkání se synem, řízení auta v opilosti, setkání v klubu alkoholiků, poslední rozloučení s otcem...mimochodem,jeho otec je příšerná postava.Film by se mi víc líbil bez Briana, bez přistěhovalecké kanceláře a s lepší hudbou..Jako celek nic moc, ale musím pochválit představitele malého kluka, byl jedinečný! Salma Hayek se mi líbila taky. Asi mi neseděl režisér nebo kamera, některým scénám se mohlo dát víc času, zdálo se mi to chvílemi moc roztěkané. Dám si pauzu a zkusím to znovu ()

H3LLraiser

K vytknutí snad jedině přeslazený a ne moc originální konec... což je ovšem poplatno žánru a ne přímo filmu, který je právě naopak výborný! ()

VERA

Příjemný film, který se ovšem spíše drží kolem známky chvalitebný než výborný. Zpříjemní večer, i když druhý den si už nejspíš nebudete pamatovat o čem vlastně byl, protože nic průlomového tvůrci nenatočili. K opětovnému zhlédnutí vás přitáhne buď to, že ujíždíte na hlubokých proslovech o životě, lásce a svobodě nebo zadku Salmy Hayek. V obou případech vám bude odpuštěno. Co do obsazení, tak Jessice a Salmě ty sestry fakt věřím, podoba se nezapře (jen škoda, že Jessica postrádá živočišnost svých mexických předků) a Pierce Brosnan si udržuje status sympaťáka. Navíc mu produkce přidala malého vlasatého klučinu, díky čemu některé divačky posunou film o hvězdičku výš. Ale proč vlastně ne. Už jen pár let a můžeme se těšit na Daniela Craiga v náruči s holčičkou v růžových šatičkách! Ale ne, teď trochu přeháním. Jen i trochu vadila postava Malcolma McDowella, ale tenhle vztah otec/syn asi nemůžu jako holka nikdy plně pochopit. Škoda jen, že právě tahle postava plnila funkci hlavního baviče. V součtu milý, úsměvný film, který sice víc než lásku po anglicku připomíná lásku za Velkou louží. Se sklenkou vína si ho ale užijete víc, než čekáte. ()

bonovox

Ničím výnimočná romantika, ktorá však poteší hlavne kvôli účasti Salmy a Jessici, ktoré skutočne vyzerajú ako sestry. ()

Astonko

Zo začiatku ešte fajn, sem-tam aj nejaký ten vydarený vtip, no ako prídu do LA tak jediným čo za niečo stojí zostane Salma Hayek. Pierce mi inak nevadí, no tu bol na nevydržanie, toto herectvo fakt nebolo. Všetky pokusy o humor vyšumia do prázdna a hlavne film nemá nejakú súvislejšiu dejovú líniu. Nejako sa tým dá pretrpieť, no len raz v živote 3/10 ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

albiebennett

Filmy tohoto typu nesnáším. Nechal jsem se zlákat pouze na obsazení a udělal jsem dobře. Sympatické postavy, zejména Pierce (tenhle agent ve výslužbě má pořád co nabídnout) a Salma, řemeslně skvěle natočeno a mělo to úroveň (na romantickou komedii). ()

JITY

Myslela som si, že keď tam hraje Pierce Brosnan bude to niečo unikatnejšie, ale sklamal má ten film. Bola to len taká bláznivá romantika starého Bondovca. Nejako nadšená som z toho filmu nebola. Muž, ktorý mal každú ženu sa mu stalo osudným až sa do toho zamotal. Nerozumel si s vlastným otcom a žena ho opustila. Lásku našiel v malom synovi, s ktorým si veľmi rozumel. Pijatika, marihuana a bláznivý život veľkého profesora anglickej literatúry sa mu rútil dolu kopcom až pokiaľ ho nevyhostili z Ameriky. Potom si uvážil, o čo prišiel, a že konečne našiel tú právu lásku k žene, ktorú miluje. Film poskladaný z karát romantiky. ()

Pythonator

Vybírat si mezi sestrami Salmou a Albou, to je prostě romantika, po které sní snad každý muž. A komu jinému bychom věřili tolik šarmu, že na to má, než starému dobrému Bondovi. Jako komedie slabé, ale jako přeslazená romance je to příjemné. Hlavně herecky to stojí za to. Sympaťák Pierce rozhodně nepatří do starého železa. ()