Reklama

Reklama

Láska po anglicku

  • USA How to Make Love Like an Englishman (více)
Trailer 3

Richard (Pierce Brosnan) je úspěšný univerzitní profesor, který se vzdá svého zaběhléno životního stylu – krásných vysokoškolaček na jednu noc - kvůli o mnoho let mladší Kate (Jessica Alba), se kterou čeká dítě. O tři roky později se Kate zamiluje do někoho jiného a odstěhuje se. Zároveň posílá svou sestru Olivii (Salma Hayek), aby zkontrolovala, jestli se Richard dobře stará o jejich syna. Je totiž přesvědčena, že se Richard vrátil ke svému nezodpovědnému bonvivánskému životu. Jenže Olivia se do něj ke svému velkému překvapení sama zamiluje... (Magic Box)

(více)

Videa (2)

Trailer 3

Recenze (70)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Je hezký, že Pierce Brosnan po konci své Bondovské kariéry rozjel tyhle romantické slaďárny a že kolem sebe točí poměrně solidní množství hezkých holek. Tady si to vybrala Jessica Alba a Salma Hayek a alespoň filmu dala nějaký půvab. Jinak to bylo takové jak ze života profesora. Profesor jde sem, udělá tohle a tamto. Pak se přesune z bodu a do bodou b. Dá si pivo a s někým se vyspí. Ráno se probere a jde učit a tak furt dokola. Prakticky žádný příběh, jen slet scén a hezkých hereček. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Absolutně jsem nevěděl do čeho jdu a čím mě vlastně snímek zaujal. Nejspíš hlavně tím obsazením. Jelikož Pierce Brosnan je můj nejoblíbenější Bond a Salma Hayek zas dlouhodobá oblíbenkyně. I jako vysloužilý agent umí Pierce naprosto prodat svoje charisma a musím říct, že jsem ani jeho ani Salmu v takové herecké poloze ještě neviděl. Občas film zkouzne do zajetých klišé nebo neuvěřitelných ujetin, ovšem po většinu času jsem se dobře bavil a vychutnával si věsměs povedené gagy a atmosféru prosluněné Kalifornie. Uzavřel bych to asi tím, že u mě prostě Pierce nejde nemilovat. Pro mě fantastické (zjevně) guilty pleasure...85% ()

Reklama

Kaka 

všechny recenze uživatele

Úplně ta stejná letní jízda jako v After The Sunset, akorát o 12 let později s více prošedivělým Brosnanem, který je stále stejně charizmatický a nestárnoucí Salmou, strkajíc do kapsy o 15 let mladší Jessicu Albu. Namísto lupičské komedie tu máme lamentování o životě věčného záletníka, který je v jádru vlastně fajn. Občas legrace, ale povětšinou je to absurdně přitažené za vlasy s nulovou gradací děje. Pár prosluněných záběrů to nezachrání. Oddychovka na úrovni se příliš nekoná. ()

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Nijak objevná ani výjimečná, spíše velmi tradiční romantická podívaná, která bohužel ani není příliš vtipná a troška drzosti navíc by jí prospěla. Nicméně sledovat Salmu Hayek a Pierce Brosnana je zábava a Jessica Alba by měla naštvané ženy hrát častěji, protože je to mnohem zajímavější než zářivé úsměvy a rozjuchané zaláskované hopsání (jako v úvodu filmu). ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Na muže, co si libuje v bezhlavé promiskuitě, si tvoje čtyři sňatky žádají pár otázek." Pochopil-li jsem to správně, tak romantik je cynik, který s chutí propátrává svým radarem o mnoho let mladší jeskyně. Je-li tomu tak, tak je možné, že i já jsem romantik a tak skvělou zprávu jsem od tohoto snímku nečekal. Čekal jsem pouhou romantickou komedii se sympatickými osobami, které občas pronesou cosi přiměřeně vtipného a nakonec dospějí k názoru, že by spolu mohly provádět ty směšné kopulační pohyby. Tohle jsem nakonec taky dostal a víc jsem od toho snad ani nechtěl. ()

Galerie (189)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama