Láska po anglicku

Lessons in Love

Komedie / Romantický

USA, 2014, 99 min

• kaylin

Jako romantický film je to celkem strašné, ale jsou tu natolik zajímaví herci, kteří mě dovedou dostat jen svou přítomností, že jsem si na tom alespoň trochu toho, co mě bavilo, našel. Malcolm McDowell je můj dlouhodobý oblíbenec a Pierce také, od té doby, co přenechal Bonda Danielu Craigovi. Ale stejně je tady největší výhrou Salma, která je pořád neskutečně sexy a nádherná.(10.11.2015)

• JJ.Gibson

Na tento snímek jsem se opravdu dlouho těšil a zrovna zde touha předchází pád. Tak trochu jsem doufal, že mezi Brosnanem a Hayek zafunguje chemie podobně jako v Když se setmí z roku 2004, což o to, ona by i zafungovala, ale příběh byl vystaven, dosti nezáživně. Na Jessicu Albu jsem se taktéž těšil, ale dokázala mě akorát tak iritovat po celou dobu filmu. Kdyby se to točilo pouze okolo milostného trojúhelníku ústřední trojice, přidala by se hromada kuriózních situací, jak by se z toho anglický učitel romantismu snaží dostat, tak by to obstálo mnohem a mnohem lépe než v současné podobě. P.S. Salma Hayek našla fontánu mládí, jsem o tom přesvědčen!!!(25.1.2016)

Vzťahovka, kde sa hneď v úvode spraví trojuholník, ktorý potom už len sledujete a čím dlhšie film plynie, tým s menším záujmom. Trochu som čakal viac komédie, viac požmýkať to skvelé obsadenie čo tam bolo. Scenár miestami pokulhával, gradácia minimálna, emócie umelo vytvárané a silené. Ale v konečnom dôsledku pozeratelné, so skvelým Brosnanom ktorý to drží. Alba síce sexi ale zle obsadená a Hayek opäť raz fajn. 3 z 5(17.11.2015)

"Na muže, co si libuje v bezhlavé promiskuitě, si tvoje čtyři sňatky žádají pár otázek." Pochopil-li jsem to správně, tak romantik je cynik, který s chutí propátrává svým radarem o mnoho let mladší jeskyně. Je-li tomu tak, tak je možné, že i já jsem romantik a tak skvělou zprávu jsem od tohoto snímku nečekal. Čekal jsem pouhou romantickou komedii se sympatickými osobami, které občas pronesou cosi přiměřeně vtipného a nakonec dospějí k názoru, že by spolu mohly provádět ty směšné kopulační pohyby. Tohle jsem nakonec taky dostal a víc jsem od toho snad ani nechtěl.(14.6.2016)

Nijak objevná ani výjimečná, spíše velmi tradiční romantická podívaná, která bohužel ani není příliš vtipná a troška drzosti navíc by jí prospěla. Nicméně sledovat Salmu Hayek a Pierce Brosnana je zábava a Jessica Alba by měla naštvané ženy hrát častěji, protože je to mnohem zajímavější než zářivé úsměvy a rozjuchané zaláskované hopsání (jako v úvodu filmu).(10.2.2016)