Mel Gibson se ve filmu Blood Father představuje v roli bývalého člena motocyklového gangu "Hells Angel" Johna Linka, kterého právě propustili z vězení. Svobodu si ale neužije příliš dlouho - jeho 16letá dcera Lydie se dostane do problémů s drogovými dealery poté, co je namočena do krádeže špinavých peněz. Nevinná Lydie si na útěku před nimi neví rady, a tak se rozhodne pro zoufalé řešení - zavolá otcovi, jenž není jen motorkář, ale i bývalý opilec a narkoman. Ti dva se navíc řadu let neviděli a nerozešli se úplně v dobrém. Lydia však pod otcovou ochranou stále vidí svou nejlepší šanci na přežití. Když se tedy John rozhodne udělat po letech první správnou věc i za cenu možného návratu do vězení a své dceři pomoci, krvavá cesta může začít... (Bohemia MP)

Lew.Ashby

Průměrný akční film, který Mel Gibson táhne vzhůru, protože pro něj byl nejspíš napsaný, sráží zpět k průměru naprosto nelogicky tragický konec. Nicméně lepší průměr pro mě podpořen tím, že se jednalo o 1. zhlédnutý film na KVIFF 2016, předtím než mi všudypřítomné fronty a nezvládnutý rezervační systém stihly zkazit dojem z oblíbeného festivalu. 65% ()

DavidAAAA

Výtečný akčňák se skvělou citovou linií. Absolutně charismatický a ve své roli stoprocentně uvěřitelný staroušek Gibson, který se jen snaží zachránit svou dceru, která se k němu po spoustě let v problémech vrátila. Ani minutu jsem se nenudil, hlavní hrdinové jsou sympatičtí, padouši jsou odporní, všechno, jak má být. Miluju filmy bez happyendu a tady je konec zvládnutý naprosto bravurně. ()

Tauloo

Kdyby to hrál kdokoli jiný než Gibson, tak bych se na to nedodíval, ale jeho charisma mě táhlo až do finále. ()

onevoice

Dej má spád. Gibson ako bývalý basman teraz tatér a ochranca svojej dcéry super. Diego Luna skvelý záporák. Vďaka scénam v pušti má film svoje osobité čaro. ()

hujerita

Normálny film s drsným otcom Melom Gibsonom. Už v minulosti Gibson dokázal žem úloha drsńáka v malom filme mu svedčí a teraz to znova dokázal. Na moje potešenie kopec hlášok, ktoré som nečakal a slovné prestrelky medzi otcom a dcérou super. Vôbec my nevadilo málo akcie a ak aj bola, tak sa dalo kuken. Vrelo odporúčam- ()

Maratonec

Mel Gibson po delší době před kamerou, to je ta nejlepší zpráva. Absolutně parodicky hrající dcera(Erin Moriarty), to je ta špatná zpráva. ()

Dieman

Tady je kupa remcalů na to, že je to návrat k 80. létum. No a co?! Uznávám, že zahraný to mohlo být lépe, ale musíme vzpomenout i na to, že doba je připos*aná a nejraději by měli vše v PG-13. Rkům (né-li něčemu většímu) doba nepřeje pokud to neni nějakej Marvel. Ale k filmu. Mel po nějaké době zase hraje něco, co k němu patří. Žádná trapárna z Dědkendables. Očekávat, že to bude něco lepšího, jak klasické béčko si myslím je bláhové, ale i tak a i díky těm 136 "F" words, včetně 11 "motherf*ckers" to stojí za to viDěti. Za mě 5/5 aby se tomu tady zvedl rating. V reálu to je tak (68%). ()

PORTER44

Průměrná podívaná,akce se nějaká objeví sice jenom krátké scény ale vzhledem ke Gibsonovu stáří to stačilo,stejně celý snímek drží on, zbytek hereckých výkonů nic moc ()

Canniosh2

Tupý film, ve kterém se vlastně nic neděje, a když už, tak podle nalajnovaného klišé. Nedávám odpad jen díky Melu Gibsonovi. ()

KcarlosK

Ze slušnosti k Melovi to nepošlu do odpadu, ale je to těsné. Naprostý blábol a nesmysl o ničem. To už je na úrovni filmů s Cagem. A to už je co říct. I těch 88 minut je ztráta času. ()

jarod13

Tak nebylo to spatne.....dej mel spád a nenudil jsem se. Na druhou stranu me to nejak moc nenadchlo....takovy prumerny film....ktery rad uvidim na obrazovce televize....ale asi zadnou velkou stopu ve me neudelal ()

andy60

Gibson byl ve své roli přesvědčivý, ta jeho holka mně taky nevadila a fakt, že kromě akce se tu řeší také vztah otce s dcerou, považuji za plus. Na hluchá místa v podstatě nezbyl čas (díky stopáži 88 minut se stále něco děje), takže spokojenost. ()

Jackal07

Nemůžu než plně souhlasit s Verbalem - akční je to díky cca třem akčním scénám, které jsou skoro všechny v traileru a nálepku thriller spolehlivě ničí těžce nesympatická pipina, se kterou si Mel musí většinu filmu dojasňovat vztahy. Napětí ničí dementní scénář, ve kterém je možné všechno včetně nalezení pipiny na libovolném místě planety. O to větší obdiv Richetovi, že z takové premisy dokázal vytěžit aspoň tohle. No a polovinu úspěchu dělá Gibson, který nasazením a emocemi v některých scénách nostalgicky připomene Lethal Weapon. ()