Epizoda 10 (E10) (epizoda)

Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Česko, 2014, 56 min

Mesiášové vždycky dělají problémy... A hlavně měli dar dělat mokré děti úplně suchým ženám...(14.11.2019)

"Dřív mě také zajímaly ženy konkrétně. Teď je mám rád tak nějak všechny." Laušman se vžívá do role Mesiáše, u Vydrů se vydírá, odhalují se rodinné vazby a paní Vydrová se vydává na pastvu. To je celkem fajn, ale mě v tomto díle nejvíc bavil disident Pivo, kontakt komisařky Jaré s otcem Vodou a zejména předávání úplatku, tedy vlastně knihy, přímo před očima komisařky ("To je jako čtení jenom pro mě nebo to bude číst ještě někdo?"). Jen ten Laušman by se neměl převlékat do ženských šatů, protože přitom ztrácí veškeré mé sympatie.(20.9.2016)

Laušman má akvagen 105. To už se provalilo. Já bych ale rád změřil IQ doktorce Mráčkové. Je nebezpečně mazaná, skoro jako Laušman. Nebo víc?(14.12.2019)

Vydrovi asi to nejlepší z tohoto dílu, jinak zlepšující se tendence , když to jde do finále.(2.10.2017)

To, že mě nějaká epizoda opravdu baví, snadno poznám podle toho, že se mi hodinová stopáž srazí na třicet minut. Tady se mi to stalo, takže jsem s hodnocením neváhal. Opět u mě zabodovala už snídaně u Jezin a přes skvělou Moniku, vydírání u Vydrových a spásání vyšehradské trávy mě tvůrci přivedli až na sezení k Magdě. Bavil jsem se výborně.(7.12.2019)