Reklama

Reklama

The Last of Us

(seriál)
  • USA The Last of Us
Trailer 3
USA, (2023–2025), 16 h 7 min (Minutáž: 43–80 min)

Hrají:

Bella Ramsey, Pedro Pascal, Gabriel Luna, Merle Dandridge, Jeffrey Pierce, Nico Parker, Murray Bartlett, Con O'Neill, Anna Torv, Troy Baker, Storm Reid (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(18)

Dvacet let po zániku moderní civilizace je otrlý přeživší Joel najat, aby propašoval čtrnáctiletou Ellie z nebezpečné karanténní zóny. Oba se musí vydat na cestu napříč Spojenými státy a spoléhat jeden na druhého, aby přežili. (HBO Max)

Diskuze

baddass01

baddass01 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Hele dezoláte, zkus nelhat.

Hodil jsem to logicky k souvisejícímu dílu a celkově k seriálu. Vidíš to u dílu 1 a 2 ?

Když nemáš co napsat, tak mlč a šoupej nohama.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Dacsus

Dacsus (hodnocení, recenze)

Rypicong

Ale prdlajz gender - je to osobnost. Tu sme tu mali vzdy.

Niektori chlapi su jemnejsi, niektori drsnejsi - rovnako ako zeny.

Ale stale su to chlapi a zeny. Kurna, ved to ma clovek priamo v DNA.

To ze chlap je stihlejsi neznamena predsaj ze je zena.

(gayovia a lesby su cosi ine - tam ide o orientaciu, to je vsetko, a to je absolutne OK)

 

To az teraz zacali ludia vymyslat, pretoze uz nevedia co od dobroty. A samozrejme, marxistom to skvelo hraje do kariet.

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Rypicong

To nemá nič spoločné s kvalitou scenára. Za prvé. A za druhé, nie je je to vykrádačka pocahontas. S pocahontas zdielajú rovnaký archetyp.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Gladiator15 by si mně třeba do ignoru nedal, protože na koho by se pak mračil. 

W.Dow

W.Dow (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Jako je pravda, že i já jsem si všimla že tady csfd je v tomhle někdy fakt hnusný co se českých webů týká, tím neříkám že by se nenašli mnohem horší, to ale ve výsledku moc není omluva. Potřebovalo by to tady nějaké moderátory, případně možnost nějak intuitivní možnost nahlásit příspěvky aby je mohli "zkontrolovat" protože je asi nereálný hlídat každou diskuzi tady, stejně jako by se tu osvědčila možnost lidi házet do nějakého ignore listu abych neviděla jejich příspěvky. Je to hrozná škoda, protože csfd má potenciál být fakt dobrá stránka pro fanoušky filmů.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Gladiator15, Jakkob

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Rypicong

Kdyby Cameron nedělal na tomto svém vysněném universu/projektu, tak by už nikdy netočil filmy, ale věnoval se pouze vědě a osvětě o životním prostředí. Ty filmy takto seznámí ale s těmi otázkami více lidí a zábavnou, podmanivou formou :)

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

dobrý, ale beru ta jako celek. Co naplat když je to furt o šmoulech a scénář stojí za prd. Neříkám že třeba trilogie nebo 2 díly OK, ale 5 ? 

Jinak osobně více uznávám Nolana...

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Gladiator15

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

Cameron je dobrej, ale trošku mě mrzí, že se přikoval k Avataru. Radši by byl, kdyby místo každého dalšího dílu natočil zcela jiný film s jinou tématikou a jiným vizionářstvím...

V neděli jdu na druhý díl a dost silně pochybuju, že mě něco u třetího dílu a dál ohromí...

Možná to ani nebudu muset vidět v kině...

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Gladiator15

Související novinky

Vrátí se Johnny Depp jako Jack Sparrow?

Vrátí se Johnny Depp jako Jack Sparrow?

06.03.2024

Johnny Depp (Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta) má v posledních letech poměrně turbulentní období. Po soudních tahanicích se svou bývalou partnerkou Amber Heard (Aquaman a ztracené království), z… (více)

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

31.12.2023

Blíží se konec roku, a tak opět nastal čas na bilancování toho, které filmy a seriály z letošní produkce se umístily nejlépe v ČSFD žebříčku, jehož podoba není ovlivněna ničím jiným než celkovým… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Rok 2023 se uchýlil ke svému konci a přišel tedy čas, abychom vám stejně jako v předešlých letech opět představili výroční topky tří filmů a případně taky tří seriálů podle některých z… (více)

Sebastian Stan bude Donald Trump

Sebastian Stan bude Donald Trump

30.11.2023

Nominant ceny Emmy a Zlatého glóbu Sebastian Stan si po svém výkonu v roli Tommyho Lee z chválené série Pam & Tommy zahraje další excentrickou postavu, známou mimo jiné pro své na veřejnost… (více)

Reklama

Reklama