• MikO_NR_1909

Pseudomudrlantské kecy. Ďalšia ukážka sebaparodického tajtrlíkovania televíznej tvorby.(30.10.2014)

• Babulik

Na slovenskom televíznom trhu ma už neprekvapí asi nič, ale že sa niekto prekoná a vyrobí ešte väčšiu sračku, akú robil doteraz...to už chce naozaj talent a príšerný vkus.Neveril by som, že sa dá vyrobiť niečo, čo porazí všetky tie búrlivé vína v naivite a hlúposti, ale áno, dá sa. Herecké výkony na pokraji paródie, naivné dialógy, odporná Haasová a "rýchlomluvná" Soňa. Do žumpy plnej seriálových exkrementov nám teda pribudlo ďalšie hovienko. A úplne najhoršie na tom je, že svoju cieľovú skupinu panelákových búrlivákov si to nájde.(6.9.2014)

• legenda2

Gratulujem televízií JOJ k ďalšiemu odpadovému seriálu z ich produkcie. Rád by som napísal, že si ukradli nápad z kvalitne spracovaného seriálu HBO Terapia, ale klamal by som. Okrem toho, že hlavná hrdinka je psychologičkou a poskytuje svojim klientom terapiu, to nemá so seriálom Terapia vôbec nič spoločné. Nezaujímavé, nudné a herecké výkony pod úrovňou suterénu. Mám rád, keď sa na Slovensku natáčajú televízne projekty a chcel by som nájsť pozitíva aj u seriálu Dr. Ema, ale nejde to. Sledovať tento seriál je strata času. Je naozaj tak ťažké napísať kvalitný scenár, aby to diváka aspoň trošku zaujalo?(5.9.2014)

• RoxaNie

Tuto som veľmi sklamaná. Aj keď sú problémy manželských párov podané veľmi zaujímavo, seriál sa vlečie veľmi nudne. A ináč, to čo porobili s pani Zuzkou Kronerovou? Keď si jej postavu porovnám s narkozáckymi Doktormi, tak v tomto seriáli vyzerá príšerne. Klavírna hudba by sa aj celkom dala, ale až veľmi sa to ťahá k tým spomínaným Doktorom. Herecký výkon S.Norissovej by sa aj dal, ale charakter tej postavy sa správa až čudne. Seriál sa ťahá veľmi pomaly. Po dvoch videných častiach ma ani neťahá zapnúť si ďalšie.(10.11.2014)

• mira007

Námět dobrý, obsazení špičkové ( Norisová, Krónerová !!! ), technicky dejme tomu solidní, ale .... je mi líto, ale veškeré naděje, že tento seriál bude derivátem Terapie z HBO se potopila do dvaceti minut. Hrozně primitivní, předvídatelné, rady jako od nějaký redaktorky časopisu pro ženy 50+. Hodně velké zklamání, dvě hvězdy za dvě hvězdy jinak nula nula nic.(23.12.2017)