poster

Krueger: A Walk Through Elm Street

Krátkometrážní / Drama / Horor

USA, 2014, 6 min

Scénář:

Chris R. Notarile

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • SOLOM.
  **

  Chris R. Notarile a ty jeho krátkometrážní kousky o legendární postavě Freddym mi vždy hnou pěkně žlučí. Nicméně tento díl je o trošku lepší než jeho předchůdci. Skutečně to má náznak zajímavé atmosféry a hudba v pozadí byla rovněž slušná. Nicméně kdyby podobné jednohubky nikdy nevznikly, vůbec bych se nezlobil. Roberto Lombardi až na třetí pokus ukázal, že přece jenom v něm kus toho „herectví“ skutečně lze najít…(22.12.2017)

 • corpsy
  *

  Jak sa snažia! Chcú tomu niečo dať! Ale sú proste hororové ikony, ktoré proste majú niečo zaužívané a nevyhne sa tomu nikto a nič. Ach, je to tak trápne!(21.3.2018)

 • Nivenx
  ***

  Chris R. Notarile nás zásobuje svým pojetím Freddyho, když ještě nebyl ve snech a je vidět, že se docela snaží. Krat'as má svou dávku atmosféry a zkrátka dobrého herce, který roli Freddyho zvládá naprosto v pohodě bez problému.(5.9.2014)

 • Frantisek.Fu
  odpad!

  0%(21.4.2018)

 • G04T
  ***

  Tohle už tak strašný není jako výslech nebo ta další kravina. Tohle je docela profesionálněji natočen krátkometrážní film o tom, jakej Freddy vlastně byl, i když to všichni moc dobře víme. Možná má přece jenom Notalire nějaký znalosti.(26.7.2019)