Reklama

Reklama

Krueger: A Walk Through Elm Street

Krátkometrážní / Drama / Horor
USA, 2014, 6 min

Obsahy(1)

Freddy Krueger rád pozoruje okolí a vyhlíží své potenciální oběti. Na první pohled nevzbuzuje žádný dojem, že by mohlo jít o nebezpečného vraha, ale on je neustále na lovu. Už se nemůže dočkat, až Marge porodí svou dceru Nancy… (SOLOM.)

Recenze (6)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Chris R. Notarile a ty jeho krátkometrážní kousky o legendární postavě Freddym mi vždy hnou pěkně žlučí. Nicméně tento díl je o trošku lepší než jeho předchůdci. Skutečně to má náznak zajímavé atmosféry a hudba v pozadí byla rovněž slušná. Nicméně kdyby podobné jednohubky nikdy nevznikly, vůbec bych se nezlobil. Roberto Lombardi až na třetí pokus ukázal, že přece jenom v něm kus toho „herectví“ skutečně lze najít… ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Jak sa snažia! Chcú tomu niečo dať! Ale sú proste hororové ikony, ktoré proste majú niečo zaužívané a nevyhne sa tomu nikto a nič. Ach, je to tak trápne! ()

Nivenx 

všechny recenze uživatele

Chris R. Notarile nás zásobuje svým pojetím Freddyho, když ještě nebyl ve snech a je vidět, že se docela snaží. Krat'as má svou dávku atmosféry a zkrátka dobrého herce, který roli Freddyho zvládá naprosto v pohodě bez problému. ()

G04T 

všechny recenze uživatele

Tohle už tak strašný není jako výslech nebo ta další kravina. Tohle je docela profesionálněji natočen krátkometrážní film o tom, jakej Freddy vlastně byl, i když to všichni moc dobře víme. Možná má přece jenom Notalire nějaký znalosti. ()

Nikolas__ 

všechny recenze uživatele

S přihmouřenýma očima jsem tomu dal alespoň tu jednu hvězdičku (je to lepší než první část) - ale K:WTES je důkaz toho, že se dá unudit i během šesti minut ()

Reklama

Reklama