Démon minulosti

The Disappointments Room

Horor / Psychologický / Thriller / Drama

USA, 2016, 85 min

• kaylin

Dobrý horor si představuji trochu jinak. Snímek "The Disappointments Room" hraje na to, že je to strašně tajemné, že jsou zde lekací scény, ale jak se ukázalo, nakonec to bylo jen prázdné tlachání o ničem, které nevede k žádnému zajímavému výsledku. Prostě jen hororový obal, který je ale ve skutečnosti hodně prázdný.(29.12.2016)

• Morholt

No z počátku jsem si říkal, že to tak hrozné být nemůže, když na to Kate Beckinsale kývla, ale to jsem se zase jednou spletl. Caruso tu nabízí tu nejklišovitější duchařskou historku se strašidelným domem a ani se nesnaží jí něčím opepřit. Bubáci mají nulový efekt, atmosféra neexistuje a aby toho nebylo málo, tak Kate je, až na výjimky, totálně na pěst. Těch 10% je jen za to, že jsem vydržel až do konce.(11.3.2017)

• SOLOM.

Přítomnost sexy upírky Kate Beckinsale byla hlavním důvodem, proč jsem si tuto duchařinu vůbec pouštěl. Většinou totiž nepatřím k těm, kteří se ženou za každou novinkou a nechávám je nějaký čas uležet. Nikterak jsem si dopředu o tomto filmu nezjišťoval žádné informace, ani jsem si nečetl žádné recenze či komentáře. Prostě jsem se hodlal nechat překvapit. Jméno režiséra Carusa mi taky není neznámé a už jsem od něj pár filmů viděl. Takže jsem doufal, že i tentokrát mě bude čekat zajímavá podívaná. No řekněme slušně, že se tak nestalo. Mnohokrát ohraná zápletka by mi ještě tolik nevadila, jen kdybych se u toho nenudil jako prase. Málem jsem se u toho uzíval k smrti a nebýt několika zajímavých momentů ve druhé půli, asi by se tak i stalo. Prvních patnáct minut se absolutně nic nedělo a já začal nervózně pokukovat po časomíře. Nejenom že mě neskutečně iritoval blonďatý přeliv hlavní herečky, ale kromě zašustění v křoví se nic nedělo ani další čtvrthodinu a to už bylo něco na mě. Bohužel ani Kate v ručníku či bílém tílku na mě tentokrát tolik nepůsobila a já měl prostě sto chutí to vypnout. Tohle že má být duchařina??? Naštěstí se pak na scéně objevilo několik rádoby lekacích momentů a nočních můr, což mě lehce probudilo z letargie. Nebýt však toho černého psa, tak by tyto pasáže za moc nestály. Předvídatelné bububu na mě už moc velký dojem nedělá a já prostě pořád postrádal potřebnou atmosféru a napětí. To se tu sice na pár krátkých chvil objevilo, ale žádná velká sláva to rozhodně nebyla. 30%(12.3.2017)

Tak jsem se chvilku bál, aby sem se taky na hodinu a půl neocitl v The Disappointments Room, s tím, že film bude totální kravina, a nakonec si můžu oddychnout. Sice je to skrz naskrz průměrná duchařina, co láká hlavně obsazením Kate, ale rozhodně to není film u kterýho by člověk trpěl nudou. Dějově sice průhledné jako sklo a překvápko skutečně nehrozí ani náhodou, jako večerní jednohubka, ale v pohodě koukatelné a starej páprda jako hlavní padouch byl dost slizkej na to, aby k němu člověk cítil nějakou tu dávku nenávisti. Každopádně se z toho dalo vytřískat mnohem více a extra vtáhnutí do děje moc nehrozí, škoda.(16.1.2017)

Ja som spokojný. Čítal som množstvo zlých recenzií, takže ma prekvapilo, že je to dobré. Jasné, scenár nie je na Oscara, ale inak pohodová výprava pekného domu na vidieku, pohodoví herci a skvelý nápad s „utajovanými izbami“, čo je úplne „skurvene-mind-fuck“ nápad a chcel by som si o ňom pozrieť dokumentárny film alebo aspoň prečítať hororovú knihu. A fór týždňa? Až na druhý deň po dopozeraní som zistil, že to nebola Naomi Watts, ale Kate Beckinsale.(15.1.2017)

• Lucas Till