Špičková agentka americké CIA Alice Racine (Noomi Rapace) je po nevydařené akci přeřazena do londýnské kanceláře. Po dlouhém čase ji kontaktují bývalí nadřízení, protože se dozvěděli o zvýšené aktivitě v prostředí radikálních militantních skupin. Alici se podaří lokalizovat hlavního podezřelého, ale během jeho výslechu přijde na to, že ji někdo podvedl a ven unikly přísně tajné informace. Najednou se ona sama ocitá v ohrožení a musí udělat vše proto, aby zabránila připravovanému útoku na Londýn. Závod s časem začíná... (Forum Film CZ)

Gregor_Samsa

Solidní thriller, poctivá záležitost, aktuální téma. Aneb když jebe lidem na obou stranách barikády. Po čase to z hlavy úplně vyšumí, ale ty necelé dvě hodiny v kině byly fajn a celkem to odsejpalo. Noomi to dala dobře a na to, že bylo léto a já mohl bejt někde na zahrádce, mi ani nebylo líto, že jsem šel do kina... Dal bych 60 procentek, ale přidám o deset víc za ty poslední scény v Praze, kdy když John Malkovich vyzvedával Noomi autem u Řásnovky, borec vedle mě mě rozdrtil "Sobotka pro ní jede..." [70%; 2017-07-15 Cinestar Smíchov] ()

kyrysar

Ze začátku docela příjemná špionážní zápletka. Ženský bond, ve kterém chyběla pořádná akce. Na to že tam hrála docela silná herecká sestava, tak to byl film celkem nudný. A to hlavně z důvodů scenáře, který udělal zvrat, který je v každým špionážním filmu a to navíc asi třikrát nebo i s blondýnem čtyřikrát. Film mě na závěr potěšil Prahou a jedinou českou větou ve filmu ,,Zavolejte doktrora!¨ ()

Rian_witcher

Většinu filmu jsem se přikláněl ke 4 hvězdám. Už jen pro výborně zahrané postavy s kvalitními herci. Ale zbytečná překombinovanost scénáře nakonec filmu uškodila. Méně zvratů a více akčních scén by film posunulo určitě výš. ()

rigby

To vůbec nebylo špatné. Inteligentní akční thriller s výbornou sledovatelností. Bohužel jako u většiny filmů z poslední doby mi chyběl takový ten efekt WOW, kdy zjistím, že se jedná o naprosto úžasný film. Ne, nebylo to úžasné. A to je škoda. Za zmínku stojí, že si v závěru zahrála také Praha. ()

Kenji

Prvá tretina bola špičková. Bytová scéna a jej pointa bola geniálna, normálne som začal slintať blahom. Potom sa to začalo kaziť a pretože som takýchto príbehov videl, čítal stovku, tak kto za čo môže a koho ku koncu odhalia ako naj záporáka som dokázal určiť v momente keď sa zjavili v prvom zábere. Dokonca som po príchode Legolasa dokázal pospájať aj logické vysvetlenie môjho pocitového obvinenia. Nasledovalo aj niekoľko logických faulov, ale aj tak tomu dávam tri hviezdy z piatich, lebo skvelý úvod a pozerať sa na to dalo. ()

Kushina

Tento film mě dost zklamal, čekal jsem od něj asi hory doly a přišly sotva doly. Příběh nebyl napínavý, málo zápletek a nesmyslných rozuzleních, které se daly mnohdy předvídat. Bohužel i tyto okolnosti ubraly na kvalitě hodnocení a hlavně kvalitě filmu. 70% ()

kolly13

Strašlivě pokažené špionážní a feministické dílko. Rapace se prostě nehodí do podobné role a Orlando ji pomáhá jen málo. Malkovich standard, Douglas by to měl zabalit zavčas. Kvalitní akčňák s hrdinkou je skoro filmový jednorožec. ()

Saxos

Tak to si ten bioterorista moc krás Prahy neužil. Svezl se 22 a po malé nehodě se sanitky už nedočkal. Celkem ucházející koprodukce, na filmu spolupracovalo halda Čechů. ()

Franki69

Hodný islamista a zlouni v rouše dobra... Kdo je kdo zjišťují hlavní hrdinové až podle směru letících kulek (pálených ze zbraní velkých i malých ráží). Kouknu ještě jednou, velmi se mi líbilo!! A epilog v Praze, no co si přát víc!! Některé zvraty v ději ale zařídil nejspíš až střihač, protože jinak se dají vysvětlit jedině jasnovideckými schopnostmi Noomi Rapace. Jako, místy je to nepřehledné až moc. Naštěstí to není dlouhé, klasická stopáž do hoďky a půl tomuhle filmu sluší. Dávám 75%. ()

veverysiak

Úplne zbytočný film, s totálne zbytočnými áčkovými aktérmi, čím ďalej tým viac mi zastáva rozum nad tým, kvôli kerej onej sa dajú nahovoriť šajby svetového múvíz na takéto podivuhodnosti, takže 25%. ()

notozjano

Nebyl jsem si vůbec jistý, jak přistoupit k hodnocení, tak jsem si to s odstupem času pustil znovu a teď neváhám nasolit pětihvězdu. Ono to totiž má všechno, co špionážní thriller má mít. Noomi si agentku zahrála perfektně, souboje jsou vcelku dosti přijatelné a Orlando sekundoval více než zdatně. Ale hlavně se mi moc líbil děj a jeho zpracování. Tady je jasně vidět, že si tvůrci dali záležet. Mělo by to tu být v červených. ()

bonovox

Až príliš prekombinovaný thriller zo sveta tajných služieb kde zvraty v príbehu prichádzajú takmer v každej scéne. Poteší ale plejáda hereckých hviezd a na koniec aj stovežatá Praha. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

sir23

podla mňa vydarený thriller, asi ako tu niekto už spomínal 90 roky, určite lepšie ako Jason Bourne posledný. film ma na zahraničných weboch veľmi zlé hodnotenie, naozaj nechápem prečo, mne sa páčil + Noomi Rapace už len preto si to treba pozrieť. ()

Zemřel režisér Michael Apted

Zemřel režisér Michael Apted