SimonShot

No, takže zároven vás chápu a taky nechápu: Chápu vás proto, že tenhle film není jednoduchý ke shlédnutí potřebujete mít silný žaludek a taky pevné nervy je to fakt náročné, ale nechápu vás proto, že když nejste dvakrát fanoušek žanru exploitation tak proč se na to díváte pak tomu dáte 55% a konec o tom to není !!!!!!!!!!! ()

FOCKE_WULF

Velmi zábavný film, už dlouho jsem se u hororu takhle nenasmál a vůbec nechápu, proč mu tolik zdejších mudrohlavů dává odpad. ()

CharlieSs odpad!

Roba Zombieho miluju, ale tohle bylo do háje příšerný. Robe, jak si po výborném Halloweenu mohl vymyslet tohle? Nebavilo mě to tak, že jsem to v pulce vypla a radši se dívala na televizi. Dokoukala jsem to druhý den, a ani jsem nemusela, byla to blbost od začátku do konce. ()

geek.ondra

Nařáchlá, zábavná jízda která se za dobu svoji stopáže mění z béčkové rychlokvašky na žánrový klenot. Nikdo se nedokáže odvázat tak jako pan Zombie. 7,5/10 ()

Hermit

„Shut your mouth... I said shut your fucking mouth... Listen you Malibu middle-class Barbie, piece of shit, I'm tryin' to work here... Never work? Yeah, I'll bet you at... Shebert ice-cream with your shitheaded friends on summerbreak and why I'm not talkin' about your goddamn white sucks with Mickey Mouse on one side and Donald Duck on the other... I read no funny books, mama... Our bodies come and go, but this blood is forever...” ()

druhaveta

A nejhorší je, že pod vším tím buranským sadismem, zuřivým úchyláctvím a hrdou žánrovou veteší je to v podstatě krotká a neškodná naivitka. ()

Alexandre

Ten Zombieho styl mi nikdy nesedl, takže tenhle jeho film se mi dvakrát nelíbil. Věřím tomu, že většinu diváků to dokázalo nadchnout, ale mě Dům tisíce mrtvol spíše zklamal. Má to svůj příběh, má to svůj děj, má to tu typickou Zombieho atmosféru, ale já si zkrátka nemůžu pomoct. U mě podprůměr. ()

BLADER

Také slabšie štyri. Mám síce proti tomuto filmu nejaké výhrady ( a že ich nie je málo ), ale aj napriek tomu na mňa tento film pôsobil svojou zvláštnou, desivou atmosférou. Dej je síce otrepaný a keď sa to tak vezme, je to len béčko, ale Zombie ho natočil tak presvedčivo, že by som normálne aj uveril tomu, že niekde na konci sveta skutočne existujú podobné individuá. Dobrý zážitok, uvidíme, ako sa podarili Vyvrheli. ()

Issabela odpad!

Když řeknu, že nic horšího jsem snad nikdy neviděla, tak to myslím opravdu vážně! Horory obecně mám celkem ráda, ale tohle byl děs a bída. Film jsem měla chuť zhruba po 20ti minutách vypnout, ale říkala jsem si, že se to třeba něják rozjede...bohužel nerozjelo. Nudný film, s nechutnými scénami a ubohým koncem. Bída... ()

vikino1

WTF - to co bylo ?? Horor ? Tak to je první horor, u kterýho jsem se nebál. Dokonce mě bylo úplně jedno kdo a kdy a jak zemře. Komedie ?? Tak to jsem se ani jednou nezasmál (teda až na ty tryčka :-) -tričko s nápisem Burn this flag a pod tím americkou vlajku jen tak v nějakým filmu nenajdete ). Těhdle filmů o rodině Peekokových (kdo viděl Akta X tak mě snad pochopí), kteří si v klidu v americe vraždí koho chtějí a nikdo se jim nijak neubrání jsem už viděl dost - tohle mě ničím neobohatilo. ()

10Domik10

Slabí odvar oproti tomu, čo nám predvedú vyvrženci pekla v pokračovaní príbehu tejto zvrátenej rodiny. No ako horor na dobrú noc sa Dom tisíce mrtvol radí k nadpriemerným "kúskom"svojho žánru. Vizuálna stránka filmu je na veľmi kvalitnej úrovni, vďaka svojej temnosti po celý čas udržiavanej štýlovou réžiou Roba Zombieho a perfektnými hercami, ktorí sa tu ešte len rozbiehajú na spomínané veľkolepé finále. ()

Argondia

Mám tenhle Zombieho sadisticky úchylný psycho styl a vyšinutou rodinku Fireflyových prostě ráda. Pro mě je to svou atmosférou, nápady a napětím horor jak má být a stejně jako u "Vyvrženci pekla" děj podtrhuje (mnohdy kontrastní a poklidná) skvělá hudba. ()

Trammbo

Roba Zombieho jsem poprvé zaznamenal jako hudebníka, a z jeho haloweensky laděného industrial metalu jsem vyvodil, že k hororům chová opravdu velkou lásku, proto jsem se těšil, co se z jeho filmové prvotiny z roku 2003 vyklube. Výsledek se napoprvé hodně zalíbil, napodruhé vyloženě nadchnul. V tu chvíli, kdy si uvědomíte, že hlavními hrdiny filmu není sympatická čtveřice snažící se o přežití, ale jejich neméně sympatičtí trýznitelé (o čemž svědčí i Zombieho manželka v roli roztomile zvrácené vražedkyně), stane se z filmu naprosto závratná jízda, kdy se smějete při každém brutálním vtipu a hlášce, kterou na vás vyprskne. Jeho neodmyslitelnou součástí a také hlavním důvodem, proč se jedná o tak osobité dílo, je neotřelé zpracování a vizuál. Zombie stříhá nůžkami rychleji než holič v barber shopu, neustále zoomuje, rozděluje obraz na půlky, střídá filtry, hází všude rychlomontážemi a celé to podbarvuje skvělým industriálním soundtrackem (plus jedna geniálně použitá country písnička). Možná si teď říkáte, že to zní přeplácaně, až kýčovitě. Ano! Přesně takové to je a je to naprosto perfektní! Na této grindhouse pouťové estetice stojí celý Robův zvrhlý svět, na kterém jde vidět, že byl zplozen z čisté lásky k žánru, a do kterého se určitě rád zas někdy podívám. Kapitán Spaulding navždy! 10/10 ()

Hellknight12

Debutový film R. Zombieho, ktorý je aspoň za mňa najhorší aký natočil. Je vidieť, že sa v horore vyzná ale nezažívnejší film od neho som snáď nevidel. Prvý film z dnešnej trilógie. Najviac sa mi páči začiatok, prvých cca 20 min ale iba pokiaľ neskončí jazda, keďže sú v nej pekne pomenovaný sérioví vrahovia a aj stručne opísaný. Slabší scenár, strih, tiež žiadna sláva jedine plus sú herci, ktorý podávajú celkom slušný výkon. Film môžem odporučiť iba ľuďom, ktorý majú záujem si pozrieť debutový film R. Zombieho. Celkové hodnotenie za mňa je 20% bohužiaľ. ()

Bukiet

Stál nad ním a pistoli mu držel u čela. Kamera to sledovala z odstupu a já čekal celou minutu, zda mu tu hlavu prostřelí. ()

Prekvapuje me, kolikrat dostal tendle film odpad! Podle me je to velice povedený béčkový horor, který se na nic nehraje, plyne rychle a hlavne nenudi. Osobne nemám Zombieho hudbu prilis v oblibe ale todle neni rozhodne stoji za zhlednuti. Sice to neni (ani omylem) tak dobré jako Jacksonovo Braindead ale i tak si to 3-4 hvezdicky zaslouzi. ()