dundy666

Neskutečná taktovka Roba Zombieho nastoluje zcela nový pohled na horrory. Chápu jestli někdo bude říkat, že je House of 1000 Corpses zvrácený, kýčovitý, ba co možná i morbidní - každopádně je to něco originálního a svým způsobem tak jedinečného. Lehce to podmaní každého milovníka horrorů. ()

anyonecek

Snaha pochopit nebo hledat v tomto filmu něco víc je zbytečná. Příběh je nějak budován ze začátku a ke konci už je to jen nudný chaos. Abych pravdu řekl i hudba byla slabá a neustálé přeblikávání na nějaké barvičky a černobílé záběry to na mě opravdu nefungovalo. Todle je každopádně sci-fi jako svině. Kdyby to bylo natočeno trošičku na komedii, tak bych přimhouřil oko, ale todle byla prostě nuda, kde se Rob Zombie snažil ze sebe udělat drsňáka, jakože jaký hardcore točí. Jediná pochvala letí na masky (zejména klaun), ty se vesměs povedly, jinak slabé a nudné. Vyloženě podprůměrná jednorázovka. ()

adamix odpad!

Strašné. Zase ďalšia americká chujovina do zbierky. V 13-tich som sledoval tieto blbosti a už vtedy mi to prišlo všetko na jedno kopyto. Postavy 0 bodov. Či už tie hlúpe kladné alebo tie primitívne záporné. Za pozornosť by ešte trochu stála postava toho kapitána Spaldinga, ale inač nič moc. DOM TISÍCICH MŔTVOL, čoby Zombieho ,,vrcholný" bullshit debut sa snaží hrať na Hooperovu klasiku zo 74-tého, ktorá spustila lavínu týchto idiotín bez štipky filmárskej zručnosti a ktorá otvorila dokorán dvere hordám neschopných nevzdelancov, ktorí sa snažili reprezentovať americký filmový priemysel takýmito blbinami. Pre mňa osobne sú súčasnými majstrami hororov Aja, Wan a ešte aj Six (ten aspoň dokáže znechutiť do takej miery, že sa to divákovi vryje aspoň do pamäti) a na týchto chlapíkov banda mrzákov ako Zombie a spol. ani zďaleka nemá. Hotový otras! Za mňa 5%. ()

Hemlock

Totálně zvrhlá úchylárna!!! Rob Zombie je mistr tohoto žánru a divák jeho filmy musí buď milovat a nebo nenávidět. Nejlepší na celém filmu byla doprovodná hudba - ta těm zvrácenostem dodala hmatatelnost, prostě pecka. ()

MartinTerran

Tohle byla opravdu bída. Horor bez špetky nějaké té invence či něčeho zajímavého či vtipného. Divné prostřihy a záběry v negativu mě vůbec na zážitku nepřidaly. Některé lokace byly zajímavé, ale to je tak vše. Nějakou logiku zde vůbec nehledejte. Hudba jediná byla v pohodě Hodnocení: 34/100. ()

Fallout

Super splatter, který sebe nebere vůbec vážně a tak trochu si střílí ze svých filmových kolegů. Pro fanoušky žánru povinnost. ()

lmc odpad!

Špatné, špatné, špatné! Film asi jen pro skalní příznivce žánru. Vy ostatní neriskujte! ()

Kennedy_R

Dobré horrory mám rád, ale musí mít hlavu a patu anebo mě musí něčím oslovit. Tento film nesplnil ani jedno. Rob Zombie předvedl, že je mnohem lepší muzikant než režisér. Žánrově lze těžko určit, zda jde o čistokrevný horror, parodii nebo jen thriller s prvky komedie. Děj vám tak vytváří roztříštěnost nezařaditelných pocitů. Navíc se často dostaví poznání, že podobnou scénu jste již v něčem lepším viděli. Režisérova snaha o navození napjaté atmosféry mně přišla místy až trapná. Jednu hvězdičku bych udělil za postavu sekeráře na konci. Ta se Robiemu jako jediná povedla. ()

oliveros

Rob Zombie má talent roztiahnuť pojem tradičnosť, keď dáva filmu jemu blízky šmrnc, cez humor až po zaujímavý look, čo drží moje dojmy z tisíckrát ohraného príbehu mierne nad vodou. Mohli byť tri hviezdy, nebyť poslednej sci-fi polhodinky plnej "mystickosti" a smiešnych masiek. ()

Rastman

Čím víc béčkových hororů vidím, tím méně rozumím tomu, co má být béčkové. Čekal jsem poctu kdejakému béčku (tak jako v Planetě Terror), ale tohle je jen céčkový scénář s béčkovou až déčkovou vizáží. Není to soubor chaotických obrazů, ale často se to tomu blíží, není to klasický horor, ale přitom je to strachu či odporu vůči dění na obrazovce poměrně vzdálené. Nemáte vztah k postavám a je vám jedno, jak dopadnou, čekáte originální nápad, ale ten nepřichází, myslíte si, že se to celé musí někde "šokujícně" zlomit, ale v podstatě jediná nepředvídatelnost spočívá v tom, že nepočítáte, že vás film nechce vůbec ničím překvapit. A přestože pro fanoušky podobných vizuálních ptákovin to bude nejspíše zajímavá podívaná, pro normálního, byť rozumně tolerantního, diváka to bude prostě jen divných 88 minut. ()

Toumyk

Tak ti vám nevím...byl toto nejlepší film který jsem viděl nebo odpad? Abych pravdu řekl sám nevím. Je to zvrácenost o tom žádná...taky co jiného si představit pod taktovkou Roba Zombieho...každopádně masakr s lehkým nádechem příběhu a co se nechutnosti, úchylnosti a všeobecně úchylných stánek velmi bohatý snímek. ()

toomm

Zombie jasně dokazuje, že je fanouškem žánru. A právě pro takové natočil tento film. Navíc Zombie svou premiérou na postu režiséra dokazuje všem co o tom pochybovali, že se ničeho nebojí. Neuvěřitelné vizuální orgie, nespočet odkazů na hororovou klasiku a spousta vsuvek dělají tento film poměrně nevšedním. Když k tomu připočteme brutální a nekompromisní atmosféru prolezlou skrz naskrz nasilím, dostaneme povedený režisérský debut. Konec už byl na mě moc a myslím, že tomu trochu ubírá. Nicméně 60% ()

Prochy84

Sid Haig byl vážně hrozná svině....ale to byl taky jedinej klad tohoto pokusu. Zombie to točí asi jen pro sebe a svoje kámoše, protože publikum v rámci žánru tohle prostě neosloví. Měl by se chlapec držet muziky, ta mu jde určitě líp. ()