Kindernay

Asi nejlepší horor, co jsem kdy viděl, nikdy se u hororů nebojím, ale u tohohle jsem chvílema zavíral oči, opravdu hodně strašidelnej horor. ()

othoson odpad!

Jeden z mála filmů, které jsem dokoukal(s utrpením, protože nebylo co dělat a venku pršelo;)) a zahodil... Rád bych věděl, CO na této slátanině některé diváky zaujalo.....??? ()

Retimo

Tak nějak jsem čekal víc,nenudil jsem se,ale znova to už vidět nepotřebuju.No,ale beru to tak,že na něčem si Zombie filmařinu musel ohmatat...a pak už to bylo jen a jen lepší. ()

DonM

Vizuální koncert! Jen ten úvod, kde Sid Haig provází panoptikem je pastva pro oči. A závěr? To už je něco, na co člověk musí mít dostatečně připravenou (možná mírně narušenou psychiku). Přesto chápu, proč tento snímek není jednoznačným hitem a nebo naopak jednoznačným propadákem. Stejně jako k ocenění dobrého vína se musíte propít i k docenění tohoto snímku se musíte "prokoukat". ()

Bounder

CO JE TO S VÁMA LIDI VY JSTE SE SNAD NEPOBALIVI ? JÁ TEDA KUREVSKY,, TO NENÍ FÉR KDYBY TO NATOČIL TARANTINO TO ŠLO HODNOCENÍ NAHORU CO,, ROB ZOMBIE TO NATOČIL DOKONALE JEN VÍC TAKOVÝCH KRVAVÝCH BLBOSTÍ...... ()

barikhartlik odpad!

Mám hodně ráda „Béčkové“ horory, ale tento bych zařadila někam na konec abecedy. Děj nikde, herecké výkony nulové (jestli se výkonům protagonistů dá zalichotit a nazvat je herecké). Strach z tohoto filmu skutečně nešel a k smíchu to taky moc nebylo. Chvílemi se mi tak trochu chtělo nad celým snímkem až plakat. A to při koupi tohoto snímku jsem od stejného autora dostala ještě jeden film zdarma, ale obávám se jej vůbec strčit do přehrávače. ()

TheMe odpad!

Tak tohle jsem opravdu ještě nežral. Omlouvám se za ten výraz, ale nevím, jak jinak se vyjádřit. Nuda od začátku až do konce protkaná naprosto trapnými, místy dosti nechutnými, scénami, což byl jediný můj strach u tohoto filmu - abych se nepozvracel, nebot´ jsem byl po jídle a nějaké té sklence. Nic mi nedávalo smysl, nic se mi nelíbilo, možná prohlídka muzea na začátku - takovou bych si asi na matějské nechal líbit :-), ale zbytek?!? Opravdu nerozumím, kde se vzalo těch 55% tady.. ()

punco

Celkom vydarené "béčko" ktoré si berie inšpiráciu zo starších klasických krvákov, pár slušných hlášok, ale na viac ako tri hviezdy určite nie ani kvoli sexy zadočku Sheri Moon Zombie. ()

bmx6

Libová záležitost a aspoň teď mám představu,jak by měl vypadat pořádný horor.Jenže nevím,jestli vůbec z toho usnu. ()

Tomko87

Ja vlatne ani neviem ako mám tento Zombieho počin hodnotiť. Na jednej strane je to starý dobrý slasher horor v štýle Texaský masaker, no na druhej je to až príliš šialené a miestami do oka bijúca vykrádačka už spomenutého masakru. Príde mi ako keby Robo nevedel ktorou cestou sa má uberať. jedno mu musím uznať. Stvoril rodinu, o ktorej sa mi nejednú noc snívalo. Môj favorit je kapitán Spaulding, ktorý dostane v pokračovaní viacej priestoru a je kulervouci :) ()

vandamator

Škoda že se Rob Zombie nerozhodl vést film naprosto seriózní notou, nejspíš se bál toho, že by film dokázali zhlédnout jen úchylní maniaci. Mohlo se totiž jednat o věrnou napodobeninu texaského masakru a v lecčem i originál předčit. I přesto jde o famózně brutální zábavu, která určitě není pro slabší nátury, což odpovídá rozdílům v hodnocení zde na ČSFD. ()

Dombzila

Pár měsíců dozadu jsem se stal vášnivým příznivcem hudební tvorby Roba Zombieho. Tak jsem se rozhodl, že si znovu pustím jeho filmový debut s názvem Dům tisíce mrtvol. A to byl senzační nápad. Ten film je neskutečná zábava plná mordu, nahoty a občas i humoru. Je v něm vidět Zombieho láska pro starší béčkové horory a jako béčko to i působí, což byl zřejmě záměr. Navíc miluju obsazení hlavních záporáků, kteří si mě naprosto ukradli a jsou úplně skvělí. To ještě s libovým soundtrackem (kde nechybí ani něco přímo od Roba) tvoří brutální a surovou nenudící podívanou se špetkou humoru. 75% ()

F2003F

Tento Zombieho debut razí poriadnym vybláznením v detailoch jeho posadnutosti viac než čokoľvek neanimované z jeho tvorby. Neni to tak ani strašidelné ako atmosfericky nepríjemné. TCM bol artový a unikátne hrozivý. Toto sa snaží byť asi artové lenže sústredí sa to najmä na brutalitu a o postavách, prostredí alebo vzťahoch sa nedozvieme skoro nič. K tomu ten smiešny scifi záver, ktorý aj tak úplne ignorujú v sequeloch mal znamenať čo? Bez toho by sa to ešte dalo ako-tak na 4 ak by to vymysleli aspoň trochu sofistikovane. Takto je to len z polovice lepší a z druhej odfláknutejší horor, aj keď cit pre detail a precíznosť z toho sála. Pred sto rokmi som to videl prvý krát a dnes som si z toho nepamätal nič. Po druhom tiež veľmi málo a o pár dní znovu skoro nič okrem pár vypätých pohľadov. Nič také závratné čo dokáže zanechať hocijaké pocity sa tam neudeje, názov je hrozivejší než samotný obsah. ()

Dejvidas

Děs, běs a hrůza ! Bohužel co se týče kvality filmu, ne jeho obsahu.. Chybí napětí, chybí pořádné gore scény, chybí všechno ! Teda kromě nudy.. Nevím, o co se Rob Zombie snažil, ale ať to bylo cokoliv, tak se mu toho docílit nepodařilo. Ta jedna hvězdička je za Sheri Moon a za to, že díky takovýmto blbostem si aspoň začnu víc vážit kvalitních splatterů..:( ()

VincentXI

Je to Bečko dosť záleží od vkusu ,ale inak som sa aj zasmial aj zhnusil. Veľká vada je tá kamera ktorá je skôr na svetlejšie scény v tmavých scénach je naozaj hnusná. ()

Vital

Hudba perfektní,což ukazuje dobrý repertuál Roba Zombie,snímek už ale není tak barvitý,Rob tu buď vykrádá starý horrory,nebo jim chce vzdát holt,ale ať zkoušel cokoliv,moc mu to nešlo,Rodinu plnou maniaků bych ještě vzládl,ale ty příšerky okolo baráku,v podzemních hrobkách a kanálech je už trochu moc,ale pokud se chcete bezmyšlenkovytě bavi a nehjledat na tom chyby,tak je to určené právě pro vás ()

MisoSR

Ľudia dávajú tomuto filmu také nízke hodnotenie možno kôli očividnému vykrádaniu TCM. Možno kôli prílišnej brutalite. Možno kôli zastaralému nádychu hororov zo 70 rokov...Práve pre toto všetko tomu ja dávam 4*. Inak neviem prečo, ale aj mne (rovnako ako Obitusovy) padol tento film o dosť lepšie až na druhé pozretie. ()