ES13

Určitě musim dát plný počet, protože druhý díl aneb trošku nevydařené pokračování se mi zas až tak nelíbilo. No ale tedy k filmu. Herci dle mého odvedli skvělé výkony až sem jim trošku věřila, že to jsou opravdu psychopati. Nejlepší výkon pro mě na 100% odvedl Sid Haig, k poznamenání jeden z nejlepších děsivých klaunů co jsem zatím kdy mohla poznat. Film je sám o sobě o ničem, vypráví jen o rodině co ráda zabíjí lidi, ať už mladé, staré, děti, muže, ženy nebo zvířata. Zkrátka pořádný psycho ,,horor". ()

andy60

Úvod celkem dobrý, padají tam slušné hlášky, pak se to ale zvrtne a závěr je už naprostý brutální a sadistický masakr, kdy jsem chvílemi musel odvracet oči. Další Zombieho pokus - VYVRŽENCI PEKLA dopadl mnohem líp. A ještě něco, ta mladá blondska "Baby" je neskutečně sexy. ()

ERINYUS

Dr.Ivan to povedal za mňa, ako väčšinou...ale povedz mi TY!! čo sa ti na tom nepáči??!! Jebem Tvoju mater! "Musím jse zcela oprostit od týhle kultúry tupé mechanické reprodukce..smiech, masky, hudba, herci, Dr.Satan, réžia...ty strčíš hlavu i do ohne když ti nakukám že je tam peklo viď? Tela pricházeji a odcházeji ale krev zustava!! Žlté zuby, hodne rajcovná MILFka, čo by ste ešte chceli nenažranci??!! Áno, viem, Devil´s rejects! hehehehehehe..... ()

Rathe

Takže od začátku...SPOILER: parta lidí si vyrazí na výlet, zabloudí a dostanou se do spáru podivné rodinky, která vraždí výletníky. Ale musím uznat, že takhle zvrhlou rodinu jsem v žádném hororu ještě neviděl. Jediné co tento film shodilo, byly nějaký oživlý mrtvoly v té hrobce s těma příšerami. No a k momentu vraždění policistů, kdy pustily skvělou hudbu snad není co dodat. ()

VenomSK

O mnoho menej znatelnejšia porcia surovej brutality, zdôrazňujem surovej, nakoľko v tomto snímku sa utešená rodnika zameriava skôr na pomalšie mučenie a iné úchylarny plus markantný Dr. Mengele Satan osobne. Na filme mi asi najviac imponovala tá znepokojivá historka práve o ňom, ktorá sa ukázala pravdivá, žiaľ pre protagonistov. Záver v smrdutom podzemnom laboratóriu pre mňa asi najlepšia časť filmu. ()

Kaylar

A nedá mi to a musím se vyznat z toho, že tenhle film je přesně moje krevní skupina... a to od první minuty až do samého konce. Rodinka, jejíž všichni členové jsou v nevídané míře obdařeni různými úchylkami a ujetostmi, tráví svůj čas všelikými sadistickými kratochvílemi, které provádí na nevinných obětech, které se jim dostanou do spárů. Film je tak prošpikovaný různými nuancemi, které se neobjevují najednou, že si ho musíte prostě pustit znovu... a znovu... a raději ještě jednou. A kdo se doteď nebál klaunů, tak po shlédnutí tohoto filmu zcela jistě bude! Milým bonusem je i to, že film je vtipný, i když asi ne pro každého. ()

MejsaKulicka

Rob Zombie se netají tím, že miluje béčkové filmy, což se tady velmi projevilo. Tento styl filmů (filmy, které vypadají jako béčkové, ale prakticky nejsou) se ale také nemusí líbit všem. Dům tisíce mrtvol byl Zombieho první režijní filmový počin a podle mě velmi povedený. Ve filmu sledujeme rodinu zvrácených magorů, pro které není nic přes čáru. Je tu hodně násilí a krve, ale hlavním kouzlem tohoto filmu jsou perfektní dialogy postav. Prostě hlášky, které z hlavy nedostanete a budete se jim smát pořád dokola – pokud máte rádi zvrácený a černý humor. V jedné z hlavních rolí (Baby) je obsazena Sheri Moon Zombie (manželka Roba Zombieho). Tahle role je podle mě nejzajímavější, protože se v ní mísí krása Sheri a psychická nerušenost Baby. Ale věřím, že si tu každý najde svého vlastního oblíbence. Pokud se vám líbí filmy, kde hlavní postavy zmasakrujou kohokoliv potkají a béčkové filmy, tak je Dům tisíce mrtvol pro vás jasnou volbou. ()

bratr_jezek

Slasher. Je třeba něco dodat? Těžko říci, kdo v divné rodince byl víc pošahaný, ale jakmile se jim do blízkosti dostane auto plné "nového masa", je o drsné scény, výkřiky, pády a pokusy o útěk zaděláno. ()

lineker

Na mne až moc šílené, bez ladu a skladu. Prakticky jen pobíhačka od jednoho masakru k druhému doprovázena fantasmagorickymi výjevy. ()

kazatelSVK

Špina, hnus, násilie a hlavne skvelá práca Roba Zombieho. Tento film by som odporučil len naozaj zarytým fanúšikom kultových hororov, zvyšná široká verejnosť tento film až tak neocení, navyše je tam viacero odkazov na kultové hororové klasiky, ktorým niektorí diváci nemusia a ani nebudú rozumieť... Každopádne je House of 1000 Corpses veľmi originálny film v mnoha smeroch, využívajúc prvky z iných hororových klasík ale takým spôsobom, ktorý sa neopakuje a nie je ani viditeľne zjavný ()

Ivana09

Film je slušnej krvák, trochu mi připomíná Texaský masakr motorovou pilou. Líbí se mi stylizace úvodu na retro. Tento film patří k nejvíce nechutným, jaký jsem kdy viděla. Rozhodně není pro slabší žaludky. SPOILER Není to o lekačkách ale o mučení. ()