SONYAGENT

No, abych pravdu řekl, film je opravdu ubohý. A to beru v potaz režisérovo zaměření na Layerovy scény, kterých je mistrem. Ve filmu nebylo nic dokončeno, jakýkoliv příběh byl ve snímku pouze nakousnut a pak už jste viděli jen pomalé záběry a stříkající krev. Rodinka byla vážně dementní a snad se ke mně někdy v budoucnu nepřistěhuje i se squadrou žíjící v podzemí. Hezká byla scéna, kdy Otis držel zbraň u hlavy mladého poručíka. Myslel jsem, že se mi zaseklo DVDčko. Film mě zklamal.. ()

montel

Čtveřice teenagerů, se vydává o Halloweeské noci na projížďku a náhodou narazí na dům hrůzy. Uvaděč jim prozradí, že v tomto městečku měl dům Dr. Satan,což byl legendární vrah. Mladíci neváhají a jdou se podívat k domu, ve kterém ale nyní žije početná rodinka zvrácených psychopatů... Hodně zvláštní filmeček,musíte odbourat veškeré zábrany, abyste to vůbec dokoukali. Já věděl do čeho jdu,ale přesto si myslím, že druhý díl (Vyvrženci pekla) je o dost lepší. 40% ()

schindler

Moje srdeční záležitost. Rob Zombie se u mě po tomto filmu okamžitě dostal do režisérské 1. ligy v hororovém žánru. O čem vlastně film je. Na první pohled by se zdálo, že je o dvou mladých párech, který se dostanou do spárů jedné totálně vymaštěné rodinky, OMYL, tohle je film o totálně vymaštěné rodince, kterým se dostanou do spárů dva mladé páry. Nejde tu ani tak o to, jestli se z nich někdo zachrání, ale o to jakým způsobem budou zprovozeni z tohoto světa. Povedená rodinka se skládá z neustále chichotajíci se BABE, vzteklého OTISE, který dělá z obětí umělěcká díla, věčně hláškujíciho kapitána SPAULDINGA, mlčenlivého RUFUSE, fuckujícího dědečka, milující matky a z ohořelého stvoření se jménem TINY. To co blíže představení provádějí se svýma obětma nám Zombie servíruje v plné brutalitě a syrovosti, nečekejte, že kamera v poslední chvíli uhne. Tento film určitě není pro každého, spousta lidí ho odsoudí, že je nechutný, ale ti, co mají smysl pro nadsázku si ho zamilují. Další velký plus je vkládání různých hudebních motivů do scén, kde by jste je určitě nečekaly, trochu mě to připomíná Tarantina. Například scéna, kdy OTIS popravuje policistu se hraje takové veselé country, pak nastane na 26 sekund (mám to změřené) totální ticho, potom jen výstřel a zvuk křidel poplašeného ptactva. Pro někoho zvrhlé, pro někoho dokonalé. Dabing, aspoň u mě, převyšuje originál. I když vzniklo neméně skvělé pokračování, jemi líto, že nevzniklo víc filmů s touto, u mě, sympatickou rodinkou. ()

martin5514

Intro: Při rodinném nedělním nákupu v Hypernově mé oko spočinulo na kýčovitém obalu „levných“ DVD s tímto dílkem. Na své zánovní nokii jsem okamžitě naladil csfd.cz a zjistil hodnocení. 54% je málo, ale pak sklouzl můj zrak na recenze. Tolik rozporuplných recenzí jsem dlouho nečetl. Bylo na místě to zkusit a šoupnout dvd do košíku. ….tedy na úvod, aby laskavý čtenář znal mé pohnutky a neodsoudil mě ihned po přečtení názvu filmu. A propos „film“, to je špatná definice, to není film, to je „klip“. Hodně dlouhý rockový klip, který by se krásně vešel do 5 až 6 minut, s nějakým hustým metalovým opusem, za kvičivého jekotu elektrických kytar. Samozřejmě taková hudba ve filmu je a zapadá do něj, nicméně se domnívám, že sledování devadesátiminutového klipu vyčerpá i ty největší fanoušky. Co mě v celovečerním klipu zaujalo: Snad ony flashbacky, které měly dokreslit podobu dříve minulého, v originálním retro obalu. I když vlastně šlo o retro retra, protože samotný film má být v reáliích 70.let. Co říct k obsahu? Mám v tomhle žánru rád nadsázku. Moc se mi líbil film s podobně „nechutnou“ tématikou Braindead - Živí mrtví, od Petera Jacksona. Tam mi to všechno do sebe zapadalo, mělo to hlavu a patu, ale tady jsem měl pocit, že každou chvíli se na obrazovce objeví Alice Cooper se svou blonďatou suitou a švihne bičíkem a zařve: „Feed my Frankenstein". Obsah nemá smysl pitvat, není co. Navíc jsem se v poslední třetině úplně dějově ztratil a jen s otevřenou pusou čekal na závěrečné titulky. A přeci se našel moment, na který nezapomenu. Ono popravení policisty z pohledu stoupající kamery, s dlouhým čekacím momentem toho, co muselo přijít, bylo velmi sugestivní a zapamatovatelné. A za to dávám dvě hvězdy. ()

naytsirk

Na můj vkus si to ty tři hvězdy zaslouží. Nebylo to nic extra, ale koukat se na to dalo. Ale byl jsem opravdu zklamaný s pokračováním, tedy s Vyvrženci pekla... ()

Tiferet odpad!

Debilní a trapné. Nemám co víc k tomu dodat. Snad jen to, že nechápu, jak jsem to mohla dokoukat až do konce... PS: Vladěnko, odpouštím ti! :D ()

Mark1983

Už jsem viděl lepší,i když to není úplně nejhorší,ale dvojka pod názvem Vyvrženci pekla je dějově smyslnější. ()

B.e.r.n.y

"LOVIT LIDI. . . TO NENI NIC MOC. VŠICHNI UTÍKAJ JAKO VYPLAŠENÝ KRÁLÍCI" Tak tenhle horor mi skutečně moc nesedl. Dostal jsem se k němu na základě doporučení od přátel a tak jsem byl vcelku zvědavý, co na tomto díle všichni vidí. Úvod filmu je skutečně parádní. Pokus o loupež obchodu se šíleným klaunem, jízda smrti, prezentace nejznámějších úchyláků nemají chybu. Pak už to ten šmrnc poněkud ztrácí a začíná to být fakt nuda. Po vizuální stránce je to určitě zajímavě provedená práce, ale že by mne to oslovilo se říct nedá. ()

Hrobař

Od tý studny jsem měl pár WTF momentů a tak jsem si říkal, že tomu nakonec dám čtverku za pojebanej konec. Nicméně jsem si uvědomil že v samém závěru nahlas provolávám: "To je píča, to je píča" (myšleno hloupou hlavní představitelku) a to se mi už dlouho nestalo, takže jsem se do toho asi fakt vžil. Vlastně mi furt nějak divně buší srdce. Tak fajn Robe, dostal jsi mě. Ten vizuál je super, to protnutí s telkou nebo co to bylo, negativ ...supr. A vymazlit tu farmu fo takovýhle podoby musel bejt úkol pro totálního psychouše. Vlastně bych to taky rád dělal. Fakt rád. ()

Meike odpad!

Nechutnost všech nechutností. No nevím, jak ostatním, ale mě se u tohoto "veledíla" zvedl žaludek. ()

PepsonFikson

Horory mě nikdy prostě nebavili. Ale tohle bylo tak šíleně skvělí že jsem ani netušil že bych snad to vůbec dokoukal. Zombie je můj velký oblíbenec hlavně tedy v muzice ale jestli bude dělat podobné filmy i nadále, rozhodně stoupne v mé oblíbenosti ještě výše než je. Takže za mě Palec hore. ()

Fritaaa

Hodně dobrá atmosféra a to je základ každého hororu. Co na tom, že se člověk nebojí, když celou dobu přemýšlí nad tím, že takoví lidé opravdu existují a kdykoliv se jim můžete dostat pod ruku. Je to skvěle natočené, celý film nemá hluché místo a jede od začátku do konce - i když je pravda, že asi v půlce přišlo mírné zpomalení. Sice se tam moc nemučí, i když si o to námět říká, přesto jde ale o pořádný psycho nářez plný brutálních a nepochopitelných výjevů. Trochu mě jen zamrzel konec, přesto je to velice dobře zpracovaný film. ()

AdamDudas

Audio: 65% Vizuál: 60% Scenár: 40% Klasicky spracovaný, B-čkový horror s jedným veľmi dobrým hercom. Na filme sa mi páči jeho úprimnosť, hudba, ktorá je akoby zvučkou každej postavy a Sid Haig, ktorý je vrcholom tohto filmu. Musím podotknúť, že k tomuto filmu ma privedli Lordi Salemu, ktorí sa mi páčili. Tento film pre mňa nebol až tak zaujímavý. Celkové hodnotenie Domu tisícky Zombie: 50% ()