Prázdniny v Provence

• Slovensko Prázdniny v Provence

Léto neskončilo, zábava trvá. Vojta Kotek, Jakub Prachař a Kryštof Hádek se po zimní komedii Padesátka vrací na plátna kin s letní atmosférou a s francouzskou vůní v komedii Prázdniny v Provence. Režisér Vladimír Michálek je obsadil do rolí tří kamarádů a členů hudební skupiny, kteří utečou před svojí manažerkou až do slunné Francie k tetě jednoho z nich. Trochu se poflakují, hodně si užívají a taky potkají krásnou a sympatickou dívku, která umí lámat srdce. Každý z velké trojky kámošů je jiný, společně pak vrství více či méně šílené situace. Zavilý hulič marihuany, hláškující filosof a nesmělý basák dělají všechno ve větším, než malém množství. (Bontonfilm)

ARI50 odpad!

Zajímalo by mě jestli herci koukají na podobné stránky :-D Snaha o vtipný film se vůbec nepovedla a ta štává jakože víno :-D no je škoda zahazovat takhle možnost udělat suprovou letní komedii. ()

Jenda

Někdo si chěl nechat proplatit dovču v Provence, která je teď v kurzu, a tak vznikl tupý film o blbejch smažkách, který nedělaj nic jinýho, než co by od nich kdokoli čekal, a přiblble u toho tlachaj... Update: Citace režiséra:" ve chvíli, kdy přijedete do Francie, nemáte v ruce hotový scénář a víte, že za pár dní musíte natočit alespoň nějaký hotový tvar…" Mno tak asi tak... ()

Beastmaster4

Ačkoliv je tenhle film jasným béčkovým a možná i céčkovým počinem party mladých herců, kteří asi chtěli zahrát na jinou strunu a očividně na strunu mladší generace, což se moc nepovedlo, nemůžu upřít filmu jakousi originalitu a zábavnost. Kdo nemáte rád Kotka jako já, vadit vám tu asi moc nebude. Pokud nemusíte ani Prachaře, tak tady je celkem fajn...no a pokud máte rádi Hádka, jako já, pak tady je opět bezvadnej :-) Příběh? Příběh prostě berte s obrovskou rezervou. Připravte se na alkoholickou, zhulenou a praštěně nesmyslnou podívanou :-D ()

Morholt

Štáb si prostě udělal výlet do Provence (teda pokud se to točilo v Provence), kde natočil zmatené cosi, co nedávalo vůbec žádnej smysl. Vlastně to byl jen sled zmatených záběrů, kde se buď chlastalo víno nebo hulilo cokoliv. Ústřední trojka se sice snažila a Pfauserová je roztomilá, ale kde nic není, ani smrt nebere. 5% ()

malylada odpad!

Nebyl jsem v kině na ničem horším. To je opravdu film? Nechápu tu pointu a ani co měl být příběhj. Ale vlastně tam žádný děj nebyla, v pořádku.... dobře, tak se mohu smířit s tím, že to bude slepenec nahodilých, nesmyslných scének, které budou aspoň vtipné. Bohužel ukrutná bída, kde nebyl jediný okamžik, aby mi ucukly koutky. Správné slovo pro tuto slátaninu je Pane Bože proč?.......0/10 ()

6thSun

Film, který dává hluboký smysl pirátskému stahování, protože koukat na někoho, jak si užívá placenou dovolenou a podle nálady pouští kameru, aby se jako neřeklo, to je pakárna i zadarmo. ()

corpsy

Muzikanti z nich rozhodne nie sú, ale hlášky majú podarené. Je to vlastne huličšká komédia na český spôsob, pričom parafrázovania je tu dosť. Na počudovanie a nad očakávania pobavilo. ()

kleopetra

Absence jakéhokoliv děje, zápletky atd. - všeho, co je je u příběhu nutné. Pokud chcete uspořádat párty a chcete mít kulisu, tak proč ne. Sice jsem se hodně smála, ale nijak to nesouviselo s kvalitou filmu. Bylo naznačeno několik několik zápletek, ale žádná nebyla vytěžená. ()

SaNcHeZ_cz

Ano, je to břečka, u které podezřívám tvůrce, že neměli žádný scénář a jen tak se vydali něco natočit do Francie. Výsledek tomu rozhodně napovídá. Šílené herecké výkony a samotný děj si snad ani nezaslouží komentář, stejně jako školácké chyby ve zpracování jako například otřesný střih v některých momentech. Přesto musím uznat, že úplné dno tahle "taškařice" není, neboť alespoň co se vizuálu týče a některých momentů v samotném filmu, není to taková bída. Existují totiž v českých luzích a hájích daleko horší adepti, u kterých se nedá najít ani to. ()

slunicko2

Hledal jsem okamžik, který by nebyl klišé. Marně. 1) Když z trojice hlavních protagonistů nejsportovnějším dojmem působí 34letý Kryštof Hádek, tak to znamená, že moc přitažlivých těl neuvidím. Což o to. 33letý Jakub Prachař i 28letý Vojtěch Kotek sexy byli, dokud nezačali tloustnout. 2) Tvůrci vsadili na krásné prostředí, oblíbené herce i lákavé téma, ale zapomněli napsat scénář. A tak 60letý režisér Vladimír Michálek rychle sehnal lidi a vždy jim určil: teď něco říkejte, je jedno, co to bude. A tak se i stalo. Možná to bylo jinak, ale silně pochybuji. Bude to čajda nebo kajďáček? 3) Film nabízí i poučení. Potřebuješ inspiraci? Opusť Pardubice a vyraž mezi Alpy a moře. V Provence se ti bude líbit. Běžně se tam mluví česky, matroš je všude a v nejhorším se najde i pár lanýžů. 4) Zasvěcený koment o okolnostech vzniku filmu: troufalka. ()

ABLABLABLA odpad!

Wau... Kdyby existovalo něco níž než odpad, tak to tu je. Jo už vím, co by to mělo být - kok*tina. Nejlepší komentář má troufalka. Upřímně jsem se u něj pobavila stokrát víc než u samotného filmu, který inzeruje "léto neskončilo, zábava trvá". Žádnou letní atmosféru, ani francouzskou vůni a už vůbec komedii nečekejte. Nejkratší a přesto nejvýstižnější komentáž pak Dzeyna. ()

Foma

Michálek špatný filmy netočí a sám jsem zažil hodně situací a postav, který odpovídají těm z filmu. Abych řek´pravdu, obyvatelé Česka (většinou tedy Češi) neumí objektivně hodnotit českou tvorbu, spíš se jí často snaží shodit. To je tady v tom prostoru dost normální :-). A když jim film nastaví zrcadlo (jako tento), tak se jim to už vůbec nelíbí :-)))! Přesto na konci filmu zasvitne světlo naděje a lásky, v to pořád a vždycky doufám :-), ať už ve filmu nebo v životě, u Čechů i nečechů :-). ()

maverick10 odpad!

Jak říkaval pan Werich, pokud má být hra dobrá, musí v ní o něco jít. Jenomže v této parodii na film nebyl žádný děj. Šlo v zásadě jen o jednu velkou filozofickou otázku: Najde Jakub svůj vysněný záchod včas? Koho to zajímá, pro toho bude mít film obrovský úspěch a pokud se tohle bude lidem líbit, pak celý náš film směřuje tam, kam směřují kroky Jakuba Pracháče celý film... ()

M.i.k.e odpad!

asi bych potřeboval vysvětlit,jak z kombinace dobrého režiséra (Michálek) a celkem solidních herců (nevadí mi ani Prachař ,ani Kotek a ani Hádek) dokáže vzniknout něco tak amatérské,nudného,hloupého a trapného a ještě se to dokáže vydávat za film.Všechno navíc podtrženo naprosto příšernou hudbou Romana Holého,kterého normálně také považuji za schopného a dobrého hudebníka.Mít k dispozici něco horšího než odpad,tak v tomhle případě bych neváhal ani minutu.Chtít za tohle peníze je výsměch všemu a všem a pro mě suveréně nejhorší a nejodpornější film co jsem v poslední době viděl...0% ()

BarryLyndon odpad!

Nejhorší film co jsem kdy viděl. Kottek s Prachařem by měli dostat doživotní zákaz přiblížení k jakémukoliv natáčení. Všechny subjekty co to financovaly okamžitě obsadit tankama a celý realizační tým zavřít do blázince. - 150 000 ¹²³ z 100 ()

bourec

Tak blbý,jaký to má hodnocení to vážně neni.Ba naopak,ty lidi tam sou pořád nalitý,zhulený,a mě to dost bavilo.jedinej problémek mám s Kubou Prachařem,ten hraje hodně mizerně.50%. ()

zette odpad!

Jako v kazdem roce se u nas natoci jeden ci vice filmu, ktere jsou uplne o nicem a tento je jeden z nich. Krome asi pekne dovolene ve Francii nechapu motivaci takovy brak natocit. Je smutne, videt nekoho, kdo mj. natocil Sekala nebo Babi leto, aby byl podepsan pod takovou zumpou. Krausove to i pres jeji vek sluselo, tak alespon ji slunicko prospelo.-). ()