Ve Westworldu – obrovském zábavním parku, kde hosté neváhají vynaložit horentní sumy za to, že prožijí s tamními robotickými hostiteli dobrodružství ve stylu Divokého západu – probíhá další den plný fantazie. Přední programátor Bernard Lowe však upozorní zakladatele projektu dr. Roberta Forda na případy nezvyklého chování, které zaznamenal u několika nedávno přeprogramovaných hostitelů. Ve westworldském městečku Sweetwater se mezitím farmářova dcera Dolores setkává na ulici s pistolníkem jménem Teddy. Jejich načrtnutý příběh je však narušen příchodem nelítostného Muže v černém a posléze také improvizovaným setkáním hostitele s artefaktem z vnějšího světa. (HBO Europe)

zvolsi

Herecké obsazení, za které by se nemusel stydět celovečerák, ale jinak pomalé a až téměř do konce sem neměl v úmyslu další díl sledovat. Vše změnila závěrečná čtvrthodinka, takž uvidím :) ()

sebulba1981

Strhující první díl k myslím výbornému seriálu.Protože ten nápad je prostě úchvatný.Scénář Jonathan Nolan,to mluví samo za sebe.Vůbec netuším,jak se to bude dále vyvíjet.A jsem na to sám zvědav.Ještě se mi líbila ta spousta krve.Nedivím se,že je film od 18 let.Za mě plný počet hvězdiček.Na co jsem ještě zapomněl?Už vím.Vynikající herce v čele s Anhony Hopkinsem a Ed Harrisem.Bravo!! ()

SpicyNugget

Westworld je obrovský zábavní park, kde lidé platí horentní sumy za to, aby strávili den s roboty. Programátor Lowe si ovšem všimne nezvyklého chování jednoho z výtvoru. Chyba v upgradu způsobí, že si výtvor začne dělat, co chce… Já do toho šla jen kvůli Marsdenovi a kvůli robotům, jejichž tématiku miluju. Ale tohle, to mě nezaujalo. Mám totální guláš v postavách, nevím, kdo je člověk a kdo robot, nechápu, proč robot krvácí, vůbec netuším, kde ten Westworld je a jak ho vědci spravují… Je to natočené tak suše, bez jakékoliv dynamiky, neměla jsem šanci vytvořit si k někomu vztah. Tenhle pilot je normálně prezident suchoty. Ale šanci tomu asi dám, jdu koukat dále. ()

SimcaJB

První díl se poda­řil, mys­lím, že to je seriál letoš­ního roku, hezky do svého stínu odsune 10. Sérii Červeného trpas­líka i Simpsonů, které už známe. Je to zásluha tvůrců, reži­séra i scé­náristů, ale i velmi pove­dené hudby, kte­rou slo­žil dvorní skla­da­tel Her o trůny Ramin Djawadi. 95 % ()