Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gwaihir
  ***

  Komunitní život sebou nese radosti i starosti, jako každý jiný způsob existence. V tomto případě se však děj nezaměřuje ani tak na jednotlivé vztahy a jejich vývoj v rámci společenství samotného, ale komuna je tu spíše jakýmsi specifickým prostředím, v němž se odehrává trošku nestandardní rodinné drama o nevěře v severském stylu, a jejíž změny se odvíjí hlavně od něj. I tak jde ale o poměrně pozoruhodnou sondu do každodenního bytí lidí, kteří se snaží vše vyřešit společně, rádoby rozumnými rozhodnutími. 65 %(11.6.2016)

 • JohnyD
  ***

  Na Vinterberga spolu s Lindholmom vcelku priemer. Okrem skvostného výkonu Trine Dyrholm ten film nemá, moc čo ponúknuť. 6/10(13.7.2016)

 • Renesco
  ***

  Viz kritika na webu Cinepuru(9.9.2016)

 • xxmartinxx
  ****

  Dalo by se to snadno cupovat (Proč je to vůbec retro? Proč to má vůbec tolik postav? Z prvního nevyplývá nic a z druhého ne moc.), ale kdovíproč to na mě působilo opět velmi intenzivně. Podivný mix černého humoru a dramatu, v němž sledujeme lidi, kteří se snaží být křečovitě racionální, ale podřezávají si tím pod sebou větev. Rekviem rozumných rozhodnutí, jaké se moc často nevidí.(2.6.2016)

 • berusche
  ****

  Celý snímek jsem přemýšlela nad tím, jak pěkný koncept to je, a jak z něj nikdy nemůže vzejít nic dobrého. V závěru se mi potvrdilo, že kdo chce moc, nemívá nic. A většina z hrdinů si tohle pořekadlo užila po svém.(18.6.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace