Ethan (Joseph Gordon-Levitt), Isaac (Seth Rogen) a Chris (Anthony Mackie) jsou kamarádi už od dětství a jejich vánoční setkání se již dlouhá léta pravidelně mění v noc plnou nespoutaného hýření a bujarého veselí. Nyní ale stojí na prahu dospělosti, tradice se chýlí ke konci a poslední společná pařba by měla být nezapomenutelná. A proto je potřeba najít "Nutcracka Ball" - Svatý grál všech vánočních večírků. (HBO Europe)

sml41 odpad!

nestačím sa čudovať... "kera" chorá hlava mohla prisť s napadom natočiť hentaku keketinu.... na Rogena a jeho yebozhulenonechutnoabsordnohumorný štýl som si už zvykol, ale pri tejto haluznokeketine som nestačil oči otvarať ...alebo si treba "šlahnúť" pred tým než to začnete pozerať... pointa? fakt sa dosť čudujem, že taky Gordon kvôli filmu "Muž na lane" strávil prípravu tým, že sa naučil po francuzky a chodiť čiastočne po lane a tuna to totalne posere... takéto "filmove" dielo natočí každý - kto poriadne zapaří piatok-sobotu-nedelu ()

stuj

Průměrná komedie o týpcích, co chtějí pařit o sto šest, ale jsou už trošku starší. Pár povedených fórů tam bylo. Zejména, když si neberou moc servítky. Sjetej Seth Rogen po většinu filmu, to docela šlo. ()

Final

Důkaz, že Miley Cyrus se dá poslouchat jen, když jste na opiátech nebo podobných halucinogenech. Seth Rogen jednoznačně vede, ale drží se možná až moc při zemi. Mohl to v některých scénách rozjet daleko brutálněji, ale to už by asi nebyla pohádka pro děti ;) Jen si začínám říkat, že ten Disneho americký stát se taky nasere všude. ()

luky.zaoral

Po velmi dlouhé době jsem se opravdu aspoň párkrát z plna hrdla zasmál. Poslední dobou bývají vtípky ve filmech ohrané a někdy snad nejsou ani směšné. Tento film rozhodně pár scének na zasmání má... Stojí za to na něj kouknout! ()

somme

Klasika. Drogy, divnej humor, kamosi a party - proste Rogen. A samozrejme kde mame Setha vetsinou najdem i Jamese Franca (a nedivila bych se kdyby si ty dva uz davno ty ptaky vyhulili)... ()

ricous odpad!

Potkají se tři - černoch, žid a asiat. Pak se zlejou a sjedou. Černocha chce asiatka, žida indka a asiata běloška. Hodně blbej vtip, kterej jsem po 20 minutách přepnul... ()

IceFraud

Další komedie kde Seth Rogen hraje sám sebe, nic proti němu (miluju jeho humor). Zasmál jsem se, doporučuji všem co mají rádi filmy s Jamesem a Sethem. Nehledejte smysl filmu :D. ()

Ajbell

Zvláštny film s peknou myšlienkou. Film nemá jednotnú náladu, je dosť nepredvídateľný. Treba však poznamenať, že ak máte chuť iba na samé žarty, tak tu nie ste na správnom mieste. Spojenie jemnej drámy s prevahou komédie vyústilo do zaujímavého filmu vhodného pre nenáročný večerný odpočinok. ()

Jandiczek

Miluju sjetýho Rogena !! 😀 pokud Vám sedne humor ala Rogen/Franco tak tohle je pecka ! Lewitt dodá trochu toho svýho “dětskýho” šarmu v až moc romanticky ponořený slaďákofílii ruku v ruce s Miley Cyrus, ale vážnost pana Greena s překvapením na závěr, to zase hodila do latě. Za mě -jako komedie pecka! -jen musíte přehlédnout klasicko-Americko-romantickou orgasmickou srágoru před koncem.. nechápu, že to tam Furt serou... ()

webino

Nehanbím sa zas dať plnku hviezd,lebo zas to tu je plné kritikov michelinskych hviezd,či z akadémie.toto je niečo čo sa už teraz rozpráva kade tade hlášky.nieje to ako vo štvorici po opici ale je tu kuuurňa ta klišoidné na hrane že neprekročí.A to je best a je to skvelá jazda,kde aj vyčúrať nebudete chcieť aby ste čosi nestratili z scén.Nebudťe tak intelektuálny v hodnotení vždy,treba si aj užiť. ()

sun.eagle

Seth Rogen v titulcích a hned víte na čem na poli humoru jste. Tahle crazy komedie o poslední velké párty před ukončením mladí a vstupu do etapy dospělosti a zodpovědnosti, sice nepřináší nic co by už jste někdy neviděli, ale patří určitě mezi ty lepší kousky. Některé scény, například ta v kostele na půlnoční mši mě totálně odbourala. Klasické camea taky nechyběla, James Franco klasika, miluju jak si ti dva se sebe s Rogenem umí udělat prdel. Takže pokud vám nevadí humor vystavěný z velké části na alkoholu a drogách tak moc lepších žánrovek nenajdete. ()