Ethan (Joseph Gordon-Levitt), Isaac (Seth Rogen) a Chris (Anthony Mackie) jsou kamarádi už od dětství a jejich vánoční setkání se již dlouhá léta pravidelně mění v noc plnou nespoutaného hýření a bujarého veselí. Nyní ale stojí na prahu dospělosti, tradice se chýlí ke konci a poslední společná pařba by měla být nezapomenutelná. A proto je potřeba najít "Nutcracka Ball" - Svatý grál všech vánočních večírků. (HBO Europe)

Fíla

Takových filmů je hodně, ale tady mě baví, všichni 3 hlavní aktéři. Konečně není Seth Rogen jen za trapáka, ale i trochu za herce, Gordon-Levitt, jako nesmělý mladík, který svou postavu Ethana, hraje hodně vtipně, protože se z trojice dostane snad nejvíce do trapných situací, které jsou "ANO" vtipné. Jako Vánoční pařící komedii, jsem si tohle moc užil. Anthony, který si hraje, na jakousi sportovní hvězdičku, která si užívá své chvíle slávy, až ve 34 letech. Snaží se zapadnout svou osobností, do "lepší společnosti," kde nakonec zjistí, jak už to bývá, skuteční přátelé nadevše. Já osobně filmy, ve kterých účinkuje Rogen, nemám nijak v oblibě, ale tihle 3 si sedli a dokázali mě pobavit, velice dobře. ()

Aljak

Keď som si všimol, že Jonathan Levine chystá ďalší film s dvojicou Joseph & Seth (tak ako tomu bolo aj v 50/50), tak som sa naozaj tešil. No musím uznať, že po takejto prvoplánovej "one night show" som veru netúžil, a som fakt nemilo prekvapený = teda lepšie povedané, dosť sklamaný. Naozaj som nestál o trapošskú komédiu s trojicou vymetených dospelákov túlajúcich sa vianočnou nocou v znamení omámenia z marihuany. Áno, Joseph Gordon-Levitt a Seth Rogen mali zopár skvelých momentov a na niektorých scénkach sa dalo aj schuti zasmiať, ale celková zápletka dosť oničom. Nehovoriac o Anthonym Mackiem, ktorý mi tam veru absolútne nepasoval (to tam radšej mohol byť Chris Rock, keď už tam chceli černocha). Levine žiaľ tentokrát sklamal, snáď nabudúce to bude o kus lepšie. P.S. Veľkým pozitívom bola okrem dvojice Jospeh a Seth aj sympatická Lizzy Caplan, ktorá dodala tomuto filmu aspoň kúsok šarmu. ()

M.i.k.e

klasická Rogenovka ve které se tlučou hodně vtipné scény s těmi které jdou za hranici a nechybí ani nějak to životní moudro.Scéna v kostele,nebo zázračný dealer jsou fajn,ale třeba pohled na sjetého Rogena to dost shazuje dolů...60% ()

Streeper

Komedie nebo vlastně skoro všechny filmy, ve kterých hraje Seth Rogen se mi nikdy moc nelíbí, což je trochu zvláštní jelikož proti Sethovi vůbec nic nemám, naopak mi přijde jako velký sympaťák, jen filmy ve kterých hraje mi přijdou trochu před čáru. Stejně jako v tomhle filmu. Je sice krásné, že to je vánoční komedie pro teenagery, jelikož se tam řeší drogy, drogy, drogy a sex, ale nic velkého nebo originálního to není. Jen další komediální blbost. ()

bourec

Zase jednou peprná,sprostá,a veskrze zábavná komedie,která ovšem obsahuje i spoustu debilních scének,který ten film posílaj spíš do průměru.Škoda.60%. ()

BarryLyndon

Bylo to pekelné, pekelně vtipné. Moc moc jsem se nasmál a překvapivě to nebylo ani tolik meta. Vládly svetry, Rogen, dítě a Shannon! :-D 8/10 ()

Juto

Takto som sa dávno nezasmial. Fakt výnimočná komédia. Veľmi ma prekvapil Joseph Gordon-Levitt. Dalo by sa nájsť nejaké chybičky,ale prečo ich hľadať, keď som sa tak dobre bavil. 8/10 ()

StanislachKo

Kdesi som sa na margo Rogenovho humoru dočítal, že by mohol niesť nálepku "inteligentné buranstvo", s čím absolútne súhlasím. A tak tomu bolo aj tu, v noci pred. Naozaj som si to užil, malo to aj tú peknú vianočnú atmosféru, množstvo dickhead vtipov bolo únosné a keď to aj prešlo z crazy komédie do serióznejšej roviny, bolo to príjemné osvieženie inak zmysluprostej rehotačky. V závere sa žiadna zaužívaná šablóna nekonala a ja uznanlivo kyvkám hlavou. S tým hollywoodom to nie je až tak žalostné ako sa občas obávam. :-) ()

SimpanzJi

Neuvěřitelnej zážitek.. Nejdřív se mi do toho vůbec nechtělo, ale při chvilce volného času jsem si to pustil. Bavil jsem se od začátku do konce. Několik super hlášek, nezapomenutelná scéna v kostele, super herci. A hlavně Joseph Gordon-Levitt a Miley Cyrus zpívající Wrecking Ball. "I forgot these words, it doesn't matter... Baby, I still love you" Takhle povedený jsem to opravdu nečekal. Doufám, že se duo Joseph Gordon-Levitt a Seth Rogen ještě někdy v budoucnu sejdou. Mackie mi tady moc jako postava nesedl a dost mě ve filmu štval. Snad asi jediný mínus... Ale jinak 90% - rozhodně to není naposledy, kdy jsem tenhle film viděl.... ()

Johnny.ARN

Nebudem tu zase kydať na židáka, lebo najlepšia scéna z filmu bola práve jeho v kostole. Žiadny kvalitný mejdan nezačína pri hlávkovom šaláte a diétnej kole, ale pri hubičkách mixovaných s kokaínom a zapíjaných Redbullom. Potom sa to už len zvrháva to všetkých klasických holyúdských klišé, ktoré ešte občas zafungujú a pobavia. 3 z 5 ()

ywo666

Jedna z lepších Rogenoviek. Dosť vtipov sa podarilo. Trochu menej trapošín ako sa bežne servíruje (ale fakt len trochu). Dosť dobrý casting. Ako nie je to nič nové. Všetko sme už videli. Ale je to dobre spravené. Bavil som sa a to je dôležité. Kto neznáša Rogena a jeho humor bude sklamaný aj teraz. Scéna v kostole alebo s smskami sú top. 80% 4* ()

venison

Komedie „Byla to divoká noc“ je náramná konina, ale příjemně vyvážená :-D Troška brutálního humoru, špetka romantiky, kousek drogového vtipu a rozumná porce pomatení smyslů. Hlavní zápletka je tisíckrát omletá (moje ex mě nechce a kamádi jsou zlí, protože mají svoje dospělé životy a já jsem chudák, který touží nejvíc po tom zachovat vše tak jak to bylo), ale její vyprávění ve stylu „Prci, prci, prcičky“ nebo „The Hangover 1+2+3“ celou úroveň pozvedá. Joseph Gordon-Levitt hraje zoufalce, který vplouvá do vod středního věku velmi přesvědčivě.. Velmi potěšilo obsazení Lizzy Caplan, i když do menší vedlejší role.. A kdo nemá rád chundelatého trapáčka Setha Rogena, neměl by na film koukat :-) Jak už bylo naznačeno, nejedná se o „normální“ film pro „běžného“ diváka, ale je to taková velmi jednoduchá koleda, která během přeslazených Vánoc zvedne náladu svým škodolibým humorem :-D ()