Ethan (Joseph Gordon-Levitt), Isaac (Seth Rogen) a Chris (Anthony Mackie) jsou kamarádi už od dětství a jejich vánoční setkání se již dlouhá léta pravidelně mění v noc plnou nespoutaného hýření a bujarého veselí. Nyní ale stojí na prahu dospělosti, tradice se chýlí ke konci a poslední společná pařba by měla být nezapomenutelná. A proto je potřeba najít "Nutcracka Ball" - Svatý grál všech vánočních večírků. (HBO Europe)

Corpsegrinder

Říkal jsem si proč je tenhle film tak zapadlej a moc se o něm nemluví a teď je mi to jasný - protože je to po delší době zase upřímná a dobře fungující komedie. Ten film je naprosto pohodovej a vánoční atmosféra z něj jde na plný pecky, vtipy jsou většinu času fakt vtipný a já se nenudil ani vteřinu. Je to takovej ten film co by před 15 lety s mladším obsazením bodoval. Dneska už ale zřejmě ne. ()

mclenin

Absurdná zlátanina žánru párty komédií s vianočnou romantikou, prakticky bez príbehu, postavená len na situačných gagoch a Rogenovskom humore. Nie je to vyslovené peklo, ale ani žiaden vianočný zázrak. Vidieť to v podobnom stave, v akom sa nachádzali hlavní hrdinovia, by však iste bola o triedu vyššia zábava. ()

NJD

Děsím se toho, až Rogen jednou doopravdy zestárne a přestane s ním být sranda. Zatím je naštěstí všechno v pořádku. ()

jarmik

Pár scén se fakt povedlo a za ty dávám hvězdu navíc, ale jinak jsem čekal něco ne lepšího, ale vtipnějšího... ()

Hepy13

Predvánoční sjetá jízda kterou si nejvíc užívá Seth Rogen, Levitt a Mackie spíš jen přicmrndávaj. P.S - Kdo má největší kouli mezi nohama? Miley Cyrus! ()

Santino7

Takto ladené strelené komédie (nesúce sa na vlne rýdzo rogenovského štýlu humoru) nijak cielene nevyhľadávam, avšak považujem ich v rámci mnou sledovaných filmov z času na čas za akési spestrenie, ktoré sem-tam i vcelku dobre dopadne - viď trebárs This Is the End alebo The Interview. Tentoraz som si myslel, že vzhľadom na podarený nápad a celkom slušnú početnosť cameí to môže byť presne ten prípad ale žiaľ, zázrak sa nekonal. Že ústredný príbeh nebude nič extra, s tým sa dalo počítať, no výsledok bol taký, že ono to skrátka nefungovalo ani čo sa týka tempa/celistvosti resp. konzistentnosti. Pokiaľ ústredné trio bolo pokope, tak to ešte celkom ušlo, avšak akonáhle sa rozdelili, jediným skutočne vtipným zostala Rogenova postava, ktorej podarené humorné scénky to značne zachraňovali (scéna v kostole, predpoveď budúcnosti, video pre staršiu verziu Isaaca, krv v nápoji atď.). Takisto vtipnými mi prišli vedľajšie postavy stvárnené Shannonom a Rogenovým večným parťákom Francom, inak však celkom slabota, čakal som viac. Čiže zabaviť sa tu dá (na klasicky stupídnom humore týkajúcom sa prevažne alkoholu, drog, náboženstiev a celkovo nekorektnosti), ale o poznanie menej, než by som od tejto partičky čakal. 45% ()

Flagg

Čekal jsem to horší, jako oddechovka s kamarády na večer to není špatné, a Rogen se na toho vyfetovanýho blba vyloženě hodí. Je to tak akorát sentimentání, vtipný, a výborně obsazený. Scéna v kostele je geniální. ()

KNTRFKT

Největším problémem tohohle filmu je to, že nejlepší scény už jsou v traileru a člověk se tak ničeho nějak zvlášť neočekávaného prostě nedožije. Já osobně mam tenhle humor rád, nehledě na to, že trio Joseph, Gordon a Levitt jsou moji favoriti a ještě k tomu tam ze sebe zas dělá šaška Rogen...takže já byl spokojen dostatečně. Pokud vám tedy zrovna pravidelně nezaskakuje natrávená zášť, nebo se denně nekoupete v sebeuvědomění a striktně britských lázních, kde se necháváte šlehat po půlkách pouze intelektuálním humorem, bude se vám to líbit. ()

Faila

Dlouho jsem váhala, jestli dát tomuhle filmu šanci. Pařba v Las Vegas, její pokračování a podobně laděné komedie mě zas tak moc nenadchly - aspoň ne zpětně. Jenže Gordon-Levitta i Rogena mám ráda, a tak jsem to zkusila. A naštěstí jsem se nezmýlila v tom, že komika tohohle filmu mi sedne. A tím, že byl příběh vyprávěn jako vánoční pohádka, otevřely se tvůrcům dveře originálním vtipům a zápletkám. A vůbec mě nepřekvapilo, když se tam objevil i James Franco. ()

Olík

Bong je mi svědkem, že tyhle trávou a nekorektností čpějící záležitosti miluju jako pěkně tvarované dámské pozadí, nemluvě o tom, že Seth Rogen je jedním ze skupinky vyvolených....každopádně tohle už bylo naprosto zbytečné. Bez nápadu, umaštěné, lehce zapomenutelné. Ač kostelní scéna patří k tomu nejlepšího za posledních x let, zbytek páchne víc než rozlitým pivem recyklací. Recyklací stokrát omletých gagů, dialogů a výrazů. Navíc jestli jsem psal o Rogenovy jako o vyvoleném, tak s Levittem mám už přes dvacet let docela problém a Mackie byl, je a zřejmě i zůstane jenom slušně placenou přidržtaškou. Už se těším na další bosí běh po střepech jenž znamenají úlet, ale tenhle vánoční večírek brzy vytěsním ze své paměti. ()

Rathalos

Seth Rogen je poriadny magor,ale v dobrom slova zmysle,ten chlap to vie pekne roztocit a rozosmiat,ale v tejto sialenej vianocnej komedii mal super komplicov Josepha Gordona-Levitta a Anthonyho Mackieho,do toho hrala fajn hudba,co je zarukou,ze som sa vyborne bavil...:-) ()