Ethan (Joseph Gordon-Levitt), Isaac (Seth Rogen) a Chris (Anthony Mackie) jsou kamarádi už od dětství a jejich vánoční setkání se již dlouhá léta pravidelně mění v noc plnou nespoutaného hýření a bujarého veselí. Nyní ale stojí na prahu dospělosti, tradice se chýlí ke konci a poslední společná pařba by měla být nezapomenutelná. A proto je potřeba najít "Nutcracka Ball" - Svatý grál všech vánočních večírků. (HBO Europe)

vieriX

Seth Rogen je tak nějak záruka humoru zbytek jeho kumpánu nejsou špatní, ale nejsou to vyloženě komediální herci což je vidět, ale menší cameo James Franco to vynahradí a jeho whatsapp show s vyhuleným Rogenem je hardcore. I další vtipy obstarají vesměs oni. ()

XXXXXXXX

Jrdna hvezda za Rogerse a O'Banona. Ta druha pak za ty silene halucinace. Mimichodem, taky jste si vsimli, ze ustrednim leith motivem bylo koureni travy? ()

Bifftekk

Ať mám rád píč. filmy, tak při divoký noci jsem se vážně nudil, ale abych nebyl jen negativní, drogový dealer byl super. ()

kubilov

Miluju komediální partu okolo Setha Rogana s Jamesem Francem. Jejich dementní a neskutečně vtipnej humor mi přirostl k srdci daleko více než ta parta okolo Bena Stillera a Owena Wilsona a těch dalších. Dokonce ani parta Adama Sandlera s Chrisem Rockem mě tak nebaví. U Rogana s Francem se můžu spolehnout, že mě jejich filmy vždycky pobaví, nebudu se u nich nudit a vždycky jsem s nimi na stejné vlně + když k tomu přihodí další kámoše se slavným ksichtem a komediálním talentem, není co řešit. The Night Before je tak dalším parádním kouskem plným chlastu, drog, skvělých hudebních čísel (Runaway & Wrecking Ball) a dost možná se stane jedním z přisprostlých vánočních evergreenů. Jinak Seth Rogen se klasicky stará o většinu humoru, Joseph Gordon-Levitt je dějotvorným článkem ústředního triumvirátu a Anthony Mackie tím černým kámošem pro všechno. Kámoška Lizzy Caplan navíc roste čím dál více do krásy. A abych nezapomněl, Michael Shannon je vynikající! V roli, v jaké bych ho ani za nic nečekal. Celkově mimořádná spokojenost. ()

dalibor.durcak

Když jsem viděl, že v tomto filmu hraje Levitt a Rogen, asi jsem čekal malinko více. Bohužel jsem dostal jen takovou průměrnou komedii, kterou jsem viděl a znova vidět nechci. Možná, kdybych se na ní koukl v čase vánočním... ()

Cortesz

Sympaticky obsazené i zahrané, ale humoru bylo málo, což mě mrzí, ke všemu některé scény viděny jinde, dříve a s postupem času se dostavila nuda. Škoda. ()

jayman

Neviem, či som predvianočne sentimentálny (je júl), mám slabosť na Rogena + Gordona-Levitta (a neodolateľného Jamesa Franca v cameu) alebo riešim podobné veci ako hlavní hrdinovia (mám 29) ale toto ma úplne dostalo. Užil som si snáď všetky fórky a záver ma rozcítil. Nestáva sa často, že si pri netflixovských komédiách poviem, že toto si ešte určite pustím. Za mňa absolútne v poriadku. ()

Blazkowicz

Nejzábavnější části asi když je Seth Rogen úplně na sračky, jinak dost o ničem. Vadila mi hrozná nekonzistentnost, protože se ve filmu furt něco dělo, ale vždycky jen chvilku a pak zas něco jiného. 3-* ()

IZFNP

Partia, ktorá sa vytvorila okolo Rogena, mi je hrozne sympatická. Sú to chalani, ktorí medzi serióznejšími filmami občas vbehnú spolu na plac, kde do veľkej miery improvizujú, no hlavne sa spolu zabávajú. A mňa to potom baví tiež. V prípade The Night Before síce trošku menej, ako by som chcela, ale stále sa tu nájdu extrémne pamätné scény - Rogen v kostole je len príkladom za všetky. Michael Shannon, James Franco či Miley Cyrus sú len čerešničkami na torte. Príjemná bola i čiastočná inšpirácia filmami ako Big Lebowski či Home Alone. Pre fanúšikov Rogena a spol. skrátka opäť nepôjde o sklamanie. ()

DonBraso

Když si vzpomenu na film 50/50,kde hrála taky ústřední dvojice i zde,tak je to až k nevíře.Prostě je to slušná slátanina,kterou drží kupodivu nejvíc postava v podání Michaela Shannona,která se lechce zapamatuje a dává slušný moudra s příměsí pořádnýho matroše.Bohužel se nejspíš počítalo,že bude zhulenej i divák.Jelikož mi to vcelku připomínalo film Apokalypsa v Hollywoodu,kde se prostě sejdou kamarádi a natočí další bezvýznamný film,tak to i zde bylo,jen to nebylo doopravdy tak strašný.Seth Rogen pořád dokáže bavit určité diváky,protože hraje pořád stejně a víceméně to stejný,což je velká škoda.Tahat do filmu romantickou linku byla hrůza.Celkově konec tahal za kratší konec pěknou dobu,kdy už nebylo vtipný vůbec nic.Vlastně jsem se zasmál jednou a jedný hlášce,jinak bída.Vlastně to byl řadovej film,kterých je mraky a sázel na drogy jako celek,že to dokáže rozesmát i po dvacáté,ale bohužel už je to vyčpělé.Film jestli měla být nějaká pařba,tak vlastně opět taky nebyla.Všechno to bylo tak napůl plynu a je to sakra znát.Nápady zůstaly v sejfu,tak přišlo camea,který byly strašný.Jako jestli se člověk má zasmát při tom,když Miley pronese,že klidně jí Ethan může říkat Hannah,tak to je vtip jak při dvaceti vypitých pivech a jednomu východnímu pornu k tomu. ()

Facerr

Pár světlejch funny momentů, který zařídil jeden ze zfetovanejch hlavních hrdinů. Jinak klišé a patos,že se mi z toho svírali půlky. na Vánoce možná ok, ale jinak je to křeč, která se snaží bejt za každou cenu crazy a cool. ()

AndrewNewman

Nikdy by som si nemyslel,že ma ten zarastený,tučný,kučeravý geront tak pobaví. Takmer pri každej jeho situácií som sa dosť nasmial. Z hlavného tria ma pobavil najviac aj keď sa Anthony veľmi snažil. Možno je tom tým,že kým Seth je herec hrajúci celú svoju karieru v takýchto prkotinkách,Anthony a Joseph sú už trochu inde. K tomu ma potešila skvelá a sympatická Lizzy,ktorá tomu dodala roztomilosť. Ten koniec je samozrejme všelijaký ale predstavte si ,že si tento filmik pozriete večer na Štedry deň.Určite by ste si zaspomínali na svoje staré časy a prežili s hrdinami ich dobrodružstvo až do konca :) ()

Domas88

Bláznivá, ukecaná komedie s nádechem vánoc, jo proč ne a ještě v teď , když se blíží hezky ty vánoce... Povedené já se upřímně pobavil. ()

JohnCoffe

Vůbec jsem nečekal, že se u americké komedie se Sethem Rogenem, kterého sem nikdy až tak nežral, tolikrát zasměju. Ta poloha celý film sjetého skoro otce, mu sedla perfektně. Hlavně scéna v kostele mě málem rorztrhala. Velice příjemná, jednoduchá oddychovka. ()

zvolsi

Seth Rogen vždy byl zárukou trapného, pubertálního humru, ale v tomto případě se stal nějaký vánoční zázrak nebo co a většinu trapnosti nahradily pokusy o zdělení poučení. Dokonce i obvykle trapná blicí scéna tu byla k posrání dobrá a to stejné platilo, při obvykle ještě trapnějším lascivním humoru s velkým perem. Příznávám, jsem v šoku a nechápu to, ale jsem tomu rád. Tři solidní fóry na film, sice nejsou nic moc, ale furt lepší než dřívějších 200 totálně trapných. ()

mr.twizta

Myslete si o rogenovkach, co chcete, ale krome od srdicka odpichnutych poct vsemu moznemu a drogama formovaneho humoru v nich jde taky o nejakou tu hodnotu, ktere by si mel clovek cenit. At uz je to rodina, laska a hlavnr pratelstvi. Tohle proste nejsou posahane parodie, jako spis vypoved moji generace na silenem pudorysu. Nejinak je tomu i tady, jede se z gagu do gagu a camea do camea, mele, kali a vysiluje se jako obvykle, ale Vanoce a emoce si nimi spojene se linou celym filmem jako stribrna nit. Tri kamosi, spousta dobrot a Michael Shannon. Nasoukejte se do svetru a hura ukrast sobovi nos a hodit tycku v kostele! ()