Horná Dolná

(festivalový název) (seriál)
  • Slovensko Horná Dolná

Série(14) / Epizody(161)

Smiech je najlepší liek! Aj preto Televízia Markíza prináša na televízne obrazovky nový seriál s veľavravným názvom Horná Dolná. Vtipné príbehy svojráznych dedinských postavičiek si nepochybne zamilujete na prvý pohľad. Obyvateľmi Hornej Dolnej sú napríklad ambiciózny starosta, ktorý je voľnom čase vášnivým rybárom, kňaz, ktorý statočne bojuje s pokušeniami, ktoré mu prináša život, či policajt, ktorý sa venuje aj takej závažnej kriminalite ako stratený bicykel. Uvidíte, aké je to byť najväčším frajerom v dedine a zasmejete sa aj na súperení dvoch energických žien o priazeň mužov v obci. (TV Markíza)

Recenze uživatele gramofonix k tomuto seriálu (4)

Horná Dolná (2015)

Tak som dal ** po zhliadnuti 4 dielov. Cakal som, ze sa to nejako zlepsi, ale z mojho pohladu su tam dost nevyrovane herecke vykony. Ma to potencial, aby to bolo lepsie, ale je to take umele, nasilu ako skoro vsetko nove co sa dnes nataca. Hmm, uvidime, este po par dieloch ci sa to zlepsi alebo nie, ale skor si myslim, ze nie. Skoda, mohlo to byt lepsie. Moje sympatie/ nesympatie : (+) Polnisova, Sklar, Majesky, Kozka, Sladeckova (-) Brajercik, Kubovcik (+/-) Sebova,Heriban, Landl ---------------------------------------------------------------------- Takže po zhliadnutí 8 dielu dávam 3* , nie je to až také zlé, alebo som si nato proste zvykol. Ale tá úvodná skladba od "Kuka" je super. Uvidíme čo príde na jeseň. ()

Tour de... (2015) (S02E05)

Z celej série sa mi tento diel páči najviac. Niektoré scény sú skvelé. Exceluje farár, Bystro aj Brmbalík. Dúfam, že sa ešte podarí natočiť viac takýchto dielov. :D ()

Rapidečka (2022) (S14E16)

Ten pohreb rapidečky pred koncom bol viac ako symbolický, akurát v tej dobe, ešte nikto nechápal tú symboliku... ()