• ChrisBa

Toto nie je hate..ale ja vážne nevidím dôvod na to, aby som tomuto seriálu dal viac hviezdičiek. To vážne niekoho toto baví? Humor postavený na trápnych grimasách, primitivizme a absurdizme? Nevieme už na Slovensku vymyslieť trochu inteligentnejšiu zábavu? Horná dolná mi príde zábava pre ľudí s veľmi nízkym IQ.. nechápem ako je možné, že v susednom česku sa dokáže natočiť geniálny zábavný seriál(Okresní přebor) a na Slovensku my dokážeme robiť iba takýto trápny humor. Dokonca ani herci nie sú dobrí. Veď taká Polnišová má zopár grimás nič viac. V takom S.O.S bola super, no na hraný seriál nemá.. Sorry..(19.7.2016)

Chtěl bych vidět vy kritizanti, kdy naposled Češi natočili něco, nota bene seriál, u kterého se dalo když ne smát, tak aspoň bavit. A já se tady u toho směju. Je to sice chvílema troškiáda, ale o to tu jde: v době, kdy Troška, zakladatel žánru, se křečovitě snaží naskočit na starou vlnu, kterou sám spustil, a nejde mu to, tak Slováci to chytli za správný konec: zápletky mají smysl, gradují, využije se každý komický moment včetně skvěle vybraných doprovodných písniček, a herci navíc svoje křupany skvěle hrají. Ne jak u Trošků, kde humor zastydl na tom, že vesnické báby jsou drbny, a přitom je jedna jak druhá, hrají naprosté nic, a zbytek herců jsou homoňové, jejichž kvalifikace pro film se zakládá na tom, že režisérovi nechali kousek hnědýho za předkožkou.(31.1.2015)

nuž, čítam, že milostiví očakávali Monty Python....ktorý sa, ,,prekvapivo" nekonal.....úprimne, ani mne sa určité vtipy nezdali smiešne, lebo boli až desivo pravdivé....o.k. dôvody, prečo si pozrieť aj druhú epizódu: 1. Sklárovo starostovanie, 2. ping-pong medzi Majským a Kožkom 3. policajt ešte neskončil 4. trio aktivačných pracovníkov 5. paródia na trdelník. Súhlasím s komentármi: Lochnes009, klichem(7.1.2015)

• Dellamorte

Nepotrebujem sa vypisovať ku každej srandičke, ale mnou prepadnutý visit mi pripol k tomuto rentgenu šelest a zároveň , potvrdil slovácky (NE!)zmysel pre(T/Humor.! Thx za compániu a bro & sist šejker. Tolik bodov nemám, aby som hodila čo len NE hoď bod ( vykultúrovaný zážitok, aký máš aj ty, a nekecaj, že za rok apoň 1x ee. )(29.9.2015)

• MM_Ramone

Jedziný od nás z dedziny, kerý sa kukal na túto kokocinu bol prismahnutý odjebek Dežo z dolného konca. Ale aj toho to už omrzelo, pretože na tú mizernú bandu slovenských hereckých karikatúr (Polnišová, Sklár, Šebová, Kubovčík, Majeský, Pomajbo), starých krachovancov (Kožka, Landl, Sládečková, Gogál, Skrúcaný) a primitívnych ochotníkov (Heriban, Brajerčík, Tabaček), pod vedením shit-seriálového preborníka (režisér Tomáš Jančo) sa naozaj dlho nevydrží pozerať ani ten najväčší obecný blázon. Odjebkovi Dežovi to chvíľu trvalo pokiaľ "Hornú dolnú" spláchol do žumpy, kam patrí. Avšak každý aspoň priemerne inteligentný divák musí hneď vidieť, že je to odpad!(9.11.2015)

• - Úvodnú pieseň k seriálu naspieval Peter "Kuko" Hrivňák z kapely Horkýže Slíže. (Domineus)

• - V epizóde s názvom "Návšteva" je si v scénke, keď Ďuro a Sojka idú do mesta, v odraze bočného skla auta možné všimnúť kameramana. (Johnny.ARN)

• - Podľa marketingového odborníka dokázal jeden diel seriálu zarobiť až 50 000 eur. (Zdroj: cas.sk) (YoZo8)