Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Maynard.
  ***

  Tak jediný, kvůli čemu stojí za to mrknout se na tenhle kousek je Metyjů. Ten se teda na tuhle roli pořádně vyprasil, čímž myslím, že připral tipuju 20 kilo, což je v holywoodu sice docela běžnej jev, ale stejnak klobouk dolů. Nedokážu si představit, že bych „jen tak“ (kvůli hromadě peněz za hlavní roli) musel něco takovýho absolvovat, brr. Sem rád, že sem na tohle nakonec nešel do Centrálu, páč bych odcházel velmi nespokojen. Jako námět a přiběh docela fajn, začátek mě vzal do exitockej krajiny, ale pak se to jen vleklo a vleklo. Co ještě stojí za zmínku, tak parťák Metujůa, kterej s tím teda pořádně vyjebal. Takováhle totální vyjébávka, která připravila investory o mraky miliónů se jen tak nevidí (no, vlastně vidí každodenně u našich zákonodárců :o) ). Prostě to chce krást, krást a rači ještě 2x krást, a když si nakradeš mrdu prachů a přijdou ti na to, stejnak nepůjdeš sedět, páč se dá každej koupit. To sem ale uplně odbočil do českých lůhů a hájů, konkrétně k Ráthovi, jehož případ mě nepřestane udivovat. Co se v dnešní době může u nás stát…(8.3.2017)

 • Slarque
  ***

  Přiznávám, že jsem vůbec netušil, jak vlastně funguje celý ten byznys kolem prospektorů a těžařů. Takže mě v tomto indonéském zlatém dole ledacos překvapovalo. Škoda jen, že film nemá nějakou kladnou postavu, protože by se mi pak lépe sledoval. Koukat dvě hodiny na permanentně nalitého chlapa mě prostě moc nebaví, ale jinak dobré (70%).(25.2.2017)

 • Rocky88
  ****

  Na McConaugheyho filmy se posledních pár let vždy těším, jelikož si vybírá opravdu kvalitní projekty, zvlášť náročné i na herecký výkon, který on podává vždy bezchybně. Ani zde to není výjimka. Scénář nemá smysl nějak pitvat, jedná se o "napsáno životem", je tu spoustu vrcholů a pádů hlavního dua, spousta zvratů a člověku nezbývá nic jiného, než nevěřícně kroutit hlavou - hlavně nad tím, jak se dá oblbnout celá Wall Street. Hlavně, že to sype, že? Každopádně největší slabinou filmu je paradoxně režie. Chybí tomu šťáva, film má pocitově přes 3 hodiny.(11.6.2017)

 • corpsy
  ***

  Nechcem sa vyjadrovať k téme, ktorá iba potvrdzuje hamižnosť veľkých finančných zvierat ( tu by som vymenoval pár animálnych druhov hodiacich sa, ale nechcem urážať ich pôvod a nevinnosť ), rozkradnúť ,potopiť, zakopať, zničiť ( a všetky obdobné synonymá obsahujúce podobné znenie ), ostatných, čo i len trošku sa snažiacich jedincov vo vlastnej ( milionárskej kariére ). Výborné herecké výkony, niekoľko nezabudnuteľných scén a posolstvo, ktoré nepohlo nikým vtedy, ani po 30tich rokoch, ani po nasledujúcich 300.(24.9.2017)

 • salalala
  ***

  Hrozně nevýrazný film, který chtěl nějakou tu cenu, ale nakonec se v žádných nominacích neobjevil a asi je to dobře. Potřeboval by k tomu asi lepšího režiséra, protože Gaghan nic vyloženě špatně nedělá, jenže zároveň nepřidává nic navíc a zoufale tu chybí nějaká výraznější nebo emotivnější scéna. Atmosféra exotické džungle je fajn, samotná tematika je trochu složitější, ale nakonec podaná srozumitelně, i hudba je zvolena vhodně a k filmu přesně pasuje. Pozitivem je i to, že tempo je relativně svižné a není tu vysloveně pasáž, kdy by se divák nudil. Problém je v postavách, které nejsou napsány nijak zajímavě, tím pádem to, co se stane v závěru, nemá takový dopad, jaký by asi mělo mít. Zachraňuje je jen to, že jsou výtečně zahrané, především McConaughey znovu táhne celý film a svou proměnu z "nevýrazného komediálního šaška, co si v každé scéně sudná triko" na charakterního herce, který se nebojí přibrat a vystrčit pupek, defintivně dokončuje a upevňuje své současné postavení. Ostatní, především Ramírez a Dallas Howard, jsou výborní, ale vedle něj trochu zanikají. Nebýt tu McConaughey opravdu by hodnocení bylo o hvězdičku horší, naštěstí můžu ale nechat tři a 60 %.(25.12.2017)

 • - Ve zprávách, které sleduje Kenny Wells (Matthew McConaughey) v televizi, ukazuje moderátor výtisk časopisu Forbes, na jehož titulní straně je hlavní hrdina filmu a titulek „Fool's Gold“. Ve stejnojmenném filmu - Fool's Gold (2008) si zahrál Matthew McConaughey hlavní roli. (Snake.Charmer)

 • - Matthew McConaughey uviedol, že mu trvalo 6 mesiacov, kým pribral 23 kilogramov, aby dosiahol opulentnejšiu postavu. Avšak nejedná sa výsledok kontrolovaného priberania. "Nebol to žiadny plán....ja som iba žil tak, ako Kenny Wells". Ako ďalej uviedol, ďalších 6 mesiacov mu trvalo sa vrátiť na jeho pôvodnú hmotnosť. Matthew je známy tým, ako sa vie oddať svojej postave, dokázal to aj vo filme Klub poslednej nádeje (2013), kde zas rapídne schudol. (Bobek15)

 • - Matthew McConaughey, predstaviteľ Kennyho Wellsa, sa v rozhovore pre televíznu stanicu ESPN priznal, že ide doposiaľ o jeho najobľúbenejšiu postavu, akú mohol na filmovom plátne stvárniť. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace