poster

Dračí srdce 3: Čarodějova kletba

 • USA

  Dragonheart 3: The Sorcerer's Curse

Dobrodružný / Fantasy

USA, 2015, 97 min

Režie:

Colin Teague

Scénář:

Matthew Feitshans

Kamera:

David Luther

Hudba:

Mark McKenzie

Střih:

Eric Strand

Scénografie:

Dan Toader

Kostýmy:

Oana Paunescu
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  ***

  Trikově je tohle paráda na to, že to není až tak finančně náročné - myslím že to nestojí desítky miliónů. Ten drak prostě vypadá dobře a celkem se tam hodí. Navíc Ben Kingsley má výtečný hlas. Dvojka byla taková levná blbina, která se snažila spíš o humor, tohle je akční jízda, která má sem tam nějaký vtípek, ale je to laděno spíše do vážné roviny, no alespoň dospělejší, a je to celkem dobré.(4.5.2015)

 • bloodcountes
  ****

  po pravdě nechápu ty komentáře o rozpočtu, drahotě draka a šetření jinde, proboha proč. Buď se mi to líbilo nebo ne a basta:) Mě se to líbilo, drak byl skvostnej, všechno ostatní správně šlapalo, je mi fuk, kolik to stálo nebo nestálo, mě to pobavilo (včetně milé potitulkové scény:) Celkově asi na tři, ale ten drak byůl fakt super, takže má hvězdu navíc.(22.4.2016)

 • Terva
  *

  CITÁT - Ta padající hvězda možná Keltům nese lepší zítřky.............. Věnováno památce Ricka Finkelsteina, výkonného producenta, který zemřel 2.10.2013. Je to mizerně natočené, špatné triky, nevěrohodné prostředí a nevýrazné herecké obsazení. Filmu by slušelo víc vtipných pasáží. CITÁT - To je ten pach chudých..........(22.3.2015)

 • xzajox
  **

  Jednotka nebola trhákom prvej triedy, no dala sa pozerať. Dvojku som nevidel, no zrejme išlo o lacné pokračovanie, ktoré len ťaží zo slávy jednotky. Tu ide o podobný počin. Aj keď to nie je úplná katastrofa, nízky rozpočet je očividný. Herci nič moc, efekty celkom štandardné - veľmi neohúria. Príbeh tiež trochu gýčovitý. Nakoniec však na tom niečo bolo. Drakov mám rád a napriek rozpočtu sa im pár krát podarilo navodiť správnu atmosféru fantasy stredoveku. Tiež sa mi páčil nápad ghost-draka. Ak drakov nemusíte, kľudne ignorujte. 45% - 2*(16.2.2015)

 • Ombak▼Penari
  *

  Dobrá fantasy je většinou provázena vysokým rozpočtem. Neplatí to ale i obráceně. Já tvrdím, že snesitelná fantasy se může vytasit i s chudým rozpočtem a ve finále je to stále koukatelné. To ovšem neplatí o tomto snímku. Peněz zjevně nebylo nazbyt. Ok, tak to se dá odpustit. Ale že je herecké obsazení neskutečně nudné až iritující, že je digitální drak naprosto nezajímavý, že děj je postavený na hlavu, že absolutně nefunguje ani základní náznak chemie mezi hlavními hrdiny, že jednání hlavních postav většinou nedává absolutně smysl a že většina scén by se dala za stejné peníze udělat stokrát lépe, stačí aby se neprofesionální divák zasnil...to už prostě odpustit nemůžu. Jen proto, že jsem viděl mnohem horší srágory ještě tomuto dílku neodpustím, že definitivně zhanobilo odkaz prvního Dračího srdce, ačkoliv ani to nebylo přijato z nekritickým nadšením. Ovšem kde jsou dnes časy Denise Quaida, Davida Thewlise a podmanivého hlasu Seana Conneryho? Smutný konec. Jinde bych u takto amatérsky natočené fantasy asi přimhouřil oko. Ale když si někdo bere do huby Dračí srdce, tak si nezaslouží žádné milosrdenství...(12.5.2015)

 • - Natáčelo se v Rumunsku. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace