Reklama

Reklama

Dračí srdce 3: Čarodějova kletba

  • USA Dragonheart 3: The Sorcerer's Curse (více)
Trailer

Mladý ctižádostivý rytíř se vydává hledat padlou kometu, která podle pověsti obsahuje zlato, ale ke svému nemilému překvapení nalezne místo komety draka jménem Drago. Když ale Drago zachrání Garethovi život, vzniká mezi nimi pevné pouto, které jim může pomoci porazit zlého čaroděje a zastavit jeho hrůzovládu. Během velkolepé fantastické výpravy Gareth ve filmu pro všechny věkové kategorie pozná, jaký je skutečný úděl rytíře! (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (42)

Magika82 

všechny recenze uživatele

Pokud bych měla - a defacto musím - hodnotit a srovnávat s tímto "snímkem", pak první film Dračí srdce, chytil za srdce i mne. Na jeho konci jsem si dokonce i poplakala. Nádherně zpracovaný příběh čistoty srdce, dobrých úmyslů...jimiž až příliš často bývá dlážděná cesta do pekla, lidský i onen pohádkově dračí rozměr. Tam je vyjímečných 5 hvězd zcela namístě. Ale zde?!? Dračí srdce 3 působilo stejně příjemně, jako ledová voda chrstnutá na slabiny. Záchytný bod? Hadriánův val, který již ve středověku dávno nebyl zdí, ale skutečně jen valem travnaté hlíny. Oddělené Skotsko od Anglie. Opět nesmyslně modrobílé pomalovaní Skotové. Stejně jako ve známém filmu s Melem Gibsenem, který tuším i sám režíroval. Ono pomalování se objevilo až mnohem, mnohem později. Tak jako proslulé kilty. Drak nám zde sehrává druhořadou, a podřadnou roli. V centru dění: Dva lumpové. Jeden zrádný druid a jeden po zlatu bažící vůdce rytířů. Mezi těmito dvěmi se nám pohybuje omladina a dítě - druid, devět dračích vajíček. Příběh: Více než prostý. Dějová zápletka a předvídatelnost konce: Více než zřejmá. Herecké výkony: Pro béčkové filmy by snad postačily. Za co tedy alespoň onu jednu hvězdu? Za animačně vhledově a důvěryhodné zpracování draka. ()

HellFire 

všechny recenze uživatele

Takhle to dopadá, když se rýžují úspěšné filmy. Potkalo to Starship Troopers i Vymítače ďábla, Jaws, nekonečný příběh a další a další. Pouhý stín svého slavnějšího bratříčka, který sází především na vcelku sympatické herce a efekty taky neurazí. Na takové to půlnoční vysílání v televizi to stačí, ale působí to vlastně jen jako produkt, který byl natočen proto, aby nějaký produkt (obsah) vznikl. ()

Reklama

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele

Kolik máme takových těch filmů, kde jsou úhlavním tématem vyloženě rytíři a draci s minimimem opičáren okolo? Skoro žádné. Bohužel si první díl už nepamatuju a druhý jsem neviděl, v každém případě jsem se tady v komentářích dočetl, že si trojka nastolila svůj příběh a kromě kodexu na nic dalšího neodkazovala. A bylo tomu tak. Snímek naservíroval nepropracovanou, ale pohodovou zápletku, celkem sympatické postavy a překvapivě dobré digitální efekty na nižší rozpočet. Překvapil mě hlavně drak! Jen ty „velkolepé“ bitvy působily trochu komicky, spíš mi připomínaly záznam nějakého LARPu. Určitě to není úroveň velkofilmů, což se týká i kamery a střihů, ale zpracování daleko převyšovalo běžné filmy levnějšího charakteru. Nejsem ze snímku odvařený, místy jsem se myšlenkově až příliš uvolnil a nevnímal, ale netrpěl jsem a tuto jednoduchou pohádku přežil bez újmy a ve finále i s příjemným pokyvováním hlavou. ()

Terva 

všechny recenze uživatele

CITÁT - Ta padající hvězda možná Keltům nese lepší zítřky.............. Věnováno památce Ricka Finkelsteina, výkonného producenta, který zemřel 2.10.2013. Je to mizerně natočené, špatné triky, nevěrohodné prostředí a nevýrazné herecké obsazení. Filmu by slušelo víc vtipných pasáží. CITÁT - To je ten pach chudých.......... ()

bloodcountes 

všechny recenze uživatele

po pravdě nechápu ty komentáře o rozpočtu, drahotě draka a šetření jinde, proboha proč. Buď se mi to líbilo nebo ne a basta:) Mě se to líbilo, drak byl skvostnej, všechno ostatní správně šlapalo, je mi fuk, kolik to stálo nebo nestálo, mě to pobavilo (včetně milé potitulkové scény:) Celkově asi na tři, ale ten drak byůl fakt super, takže má hvězdu navíc. ()

Galerie (63)

Zajímavosti (2)

  • Tvorba CGI efektů a vymodelování digitálního draka stálo filmaře 7 milionů amerických dolarů. (fiLLthe3DD)
  • Natáčelo se v Rumunsku. (Terva)

Reklama

Reklama